Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Jako fino odradjeno, samo sto Live tile nema nikakvu animaciju, navikao sam MSN weather da se obrce..
 
Sve aplikacije su im fine ,razlikuje se od ostalih weather aplikacija .

Yr.no daje prognozu inače za perfect wearher

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Perfect Weather sada otključao teme, ako uđete u themes izaberite premium idite na kupovinu i dobićete ih besplatno.
 
Ipak je dosta netacna, za 5 stepeni djida i pokazuje kisu kad je nema. Vratio msn weather.

Sent from mTalk
 
Odlicna je, hvala za preporuku, bas mi se svidja kako je napravio live tile. Jedino mi je suvisno da i na toj plocici vidim vreme - vreme vec imam u cosku, a za kalendar imam isto ovako plocicu na pocetnom ekranu. To se nadam da ce uvesti promenu ipak, da moze da nam se datum i vreme ne prikazuju na plocici. :) Inace - savrsena! :)
 
^^ Rece dev da ce da sredi i dodace jos nekoliko razlicitih dizajna za live tile.
 
Super. S tim da sam pogresno protumacio taj sat, on zapravo ne pokazuje trenutno vreme, nego vreme poslednje sinhronizacije, a sto je meni u trenutku kad sam instalirao aplikaciju bilo jedno te isto. Ali odlicno, svakako je bolje da imamo mogucnost da ne vidimo to vreme ako nas ne zanima. :) Bas mi se svidja ta aplikacija za vreme. Ona od Microsofta mi je bezveze, stavim srednju plocicu, i onda vidim prognozu po satima za danasnji dan - dva sata unapred. Ne znam koji ce to bilo kome, bolje je ovako da vidimo prognozu za naredna dva dana kao sto je u ovoj aplikaciji, a jos je i providna plocica.
 
Dobra je APP, ali meni kada izaberem neku pesmu, uvek pusti MIX (bar je tako na Lumia-ji), i pre sam imao takav problem.

Verovatno je potrebna pretplata, ja se sada prijavio preko fb i vidim imam premium do 16.3 , poskidao sam liste koje me interesuju , ubacio favorites i sinhrnizovao sa compom. Kada nemaš pretplatu možeš valjda samo 5 pesme da prekočiš. ako ubaciš u favorites određenu pesmo trebalo bi da ti pusti normalno.
 
Ulogovao se sa Premium+ nalogom, fino radi, ne deluje mi brze od stare verzije. Live tile recimo ne radi jos.
 
Tolero pomagaj tebra ti si w10 pro guy :-D gde je Moj Telenor app?
 
Poslednja izmena:
Instagram (Beta) https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh5l9xt





Ko hoće može da vidi kako izgleda novi instagram,naravno ovo je beta tako da nije za svaki dan,samo za testiranje.



Ios port koliki vidim,kod animacija je najviše uočljivo☺



Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Znači, pustili u javno testiranje. Baš da vidimo kako radi.
 
Radi kao svaka beta :) koliko čitam na twitteru ovo je neki fb projekat/port.
 
Radi malo usporeno i često puca ali obećava. Valjaće kad je dovedu u red. A i ovako je bolja od stare.
 
Na Lumia 640XL, nova Instagram aplikacija uopšte neće da se pokrene. Treba im to prijaviti da isprave. Nadam se da samo neće ostati u Beta verziji.
 
Prebaci je na internu memoriju. Neće da se pokrene kada je instalirana na SD karticu. Nisi jedini sa tim problemom. I kod mene je bilo tako a vidim isto i po netu.
 
Na Lumia 640XL, nova Instagram aplikacija uopšte neće da se pokrene. Treba im to prijaviti da isprave. Nadam se da samo neće ostati u Beta verziji.

Sve aplikacije se beta testiraju, ovo nije javno već je procurio link do aplikacije i vidi se da je još u ranom razvoju . 90 % ljudi ne zna za ovo , samo ovi koji prate windows vesti.

Meni radi ok na lumia 640, pogledaj gde ti se instaliraju aplikacije možda zato zeza.
 
Ja uopšte ne mogu da nađen tu novu instagram aplikaciju u prodavnici.Lumia 535 je u pitanju
 
Ja uopšte ne mogu da nađen tu novu instagram aplikaciju u prodavnici.Lumia 535 je u pitanju

Ne možeš da je nađeš zato što i nije još za javnost . Čim postane javna moći će i pretragom da se nađe. Ovako samo ako hoćeš da testiraš možeš preko linka koji sam okačio gore .
 
Skrolovanje laguje kao i kod stare zvanicne aplikacije, osim toga radi dobro i relativno se brzo pokrece. Ipak mislim da je necu koristiti i kad je ispeglaju jer ce Rudy verovatno razvaliti sa 6tag univerzalnom..
 
imam veliki problem sa whatsapp aplikacijom. pozivi mi nece da rade, zazvoni sekundu jednu i odmah prekida sam od sebe. tako kada i mene zovu, cim pritisnem answer prekida se. slanje poruka radi normalno. brisao sam je nekoliko puta pa ponovo instalirao ali problem ostaje. da li je neko imao slicnih problema mozda?
 
Nazad
Vrh Dno