Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Aplikacija je ogromna spora teško se učitava i često pri učitavanju puca. Možda kod drugih radi ok ali facebok beta meni zasad ni približno ne može da zameni Mikrosoftovu verziju. Messenger za razliku radi odlično i ja imam samo pohvale u tom smislu.
 
Meni već dva dana po paljenju aliexpress stoji na ekranu i ispadne iz iste... Vama?
 
Ima li neka aplikacija za flickr?

Flickr central vec 2 meseca nece da se uloguje, navodno je autor to ispravio, ali ja i dalje ne mogu da se logujem.
 
Potrazis pes-serbia, a ako ti ga ne nalazi, onda verovatno to nije ni moguce. Treba to da administratori foruma omoguce... Barem sam tako razumeo, nece to za bilo koji forum.
 
Nema ga u pretrazi mislio sam da ne postoji neki drugi nacin

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
 
Mozda da postavis pitanje na tom forumu tamo. Ako i nema mogucnost, znao bi, a mozda im se i svidi predlog da omoguce da se forum posecuje preko mtalka i tapatalka.
 
Ako Tapatalk nalazi forum pošaljite imejl autoru. Ja nisam mogao da dodam SK forum i autor je to sredio vrlo brzo.

Edit:

Probaj da tražiš preko web adrese. Ukucaj u pretragu www.pes-serbia.com/forum

Sent from mTalk on L640 DS
 
Poslednja izmena:
E super hvala vam, radi kada se ukuca puna web adresa!!!

Sent from mTalk
 
Bilo ažuriranje za mape, napokon dodat novi put od bulevara Evrope do autoputa kod Novog Sada.:) Inače ažuriranje stiglo istovremeno na Windows Maps na w10m i HERE Maps na wp8.1. Znam da većini ovo parče puta nije bitno (nije ni meni s obzirom da znam to sve napamet), ali namerno sam pomenuo baš zbog tog istovremenog ažuriranja - obe aplikacije odlično rade i mape su im iste, ni jedni ni drugi korisnici nisu zapostavljeni..
ZF68qOo.png
 
Čini mi se da su to potpuno iste mape, znam da sam iz here drive skinuo offline mapu, a istovremeno je i maps mogao da je koristi.
 
Da, jeste, tako je bilo dok sam mogao da imam i HERE Maps i Windows Maps na telefonu... Na to sam i zaboravio - sto je jos bolje. :)
 
Kod aplikacije Mtalk...kad udjem na benchmark forum, pa mobilni telefoni - windows platforma prikazuju mi se samo normalne teme, dok nigde nema zakacenih tema

Imal li resenja da se te teme budu vidljive ?
 
Kod aplikacije Mtalk...kad udjem na benchmark forum, pa mobilni telefoni - windows platforma prikazuju mi se samo normalne teme, dok nigde nema zakacenih tema

Imal li resenja da se te teme budu vidljive ?

Klikni na donju traku, videces ikonicu Show Stickies.
 
Šteta samo što neće da zapamti ta podešavanja i da uvek prikazuje sticky teme.
 
Ja u glavnom idem u mtalku na participated, a tu i tamo sam se do sad pojavio u svakoj od tih tema, mada bi zaista bilo bolje da može da zapamti to za zakačene teme, ali kad bi mogao da svaki put po defaultu otvara windows mobile sekciju to bi bilo super.
 
Šteta samo što neće da zapamti ta podešavanja i da uvek prikazuje sticky teme.
Pisite autoru da omoguci tu opciju, mada mislim da sam mu vec ranije napomenuo za stickies, ne secam se.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
BTW da li neko koristi Steam aplikaciju i kako mu se čini, sviđa mi se pogotovo što ima mogućnost četa sa drugarima koji su online.
 
Poslednja izmena:
BTW da li neko koristi Steam aplikaciju i kako mu se čini, sviđa mi se pogotovo što ima mogućnost četa sa drugarima koji su online.
Ja sam je malo koristio, ali samo kratko, i posle sam je deinstalirao, ali čini mi se da je dobra. Možda je ipak i stavim opet u nekom trenutku, pa joj zabranim da radi u pozadini sem kad hoću da mi radi... U zadnje vreme nemam vremena da se igram.:-(
 
FB (beta) ažurirana, ima sinhronizaciju sa kontaktima.
 
Jeste. Nego nešto gledam. Facebook na Androidu je 36MB (sinoć reinstalirao drugu) dok je samo update na W10M 80MB. Mislim da moraju ozbiljno da porade na optimizaciji koda. A ako treba da obrišu polovinu koda bolje da su napisali aplikaciju od nule nego što se zezaju sa portovanjem.
 
[INSIDER] Windows Maps je juče dobio update i dodali su komaps i opciju pomeranja karte u pravcu u kom se drži telefon.
 
Kod mene Viber opet nesto zeza...sasvim slucajno sam usao u aplikaciju i on mi tek tada isporucio poruku poslatu pre 24 casa..juce uvece.

Nakon toga sam krenuo u neko dopisivanje i on mi prikaze poruke u action baru poruke..kliknem na ikonicu sa brojem, udjem u aplikaciju i usledila je sinhronizacija od sigurno 4-5 minuta..tek kad sam iskljucio wi-fi i zakacio se na mobilni net poruke su pristigle i bile vidljive.
 
Kakva je to sad beta ?
 
Jeste. Nego nešto gledam. Facebook na Androidu je 36MB (sinoć reinstalirao drugu) dok je samo update na W10M 80MB. Mislim da moraju ozbiljno da porade na optimizaciji koda. A ako treba da obrišu polovinu koda bolje da su napisali aplikaciju od nule nego što se zezaju sa portovanjem.

Kod mene je obrnuta situacija, na mom tabletu sa Androidom 4.4.2 je facebook "narastao" na preko 280MB, na Lumia telefonu je "svega" 146MB. I Android i Windows Mobile verzije facebook aplikacije su up-to-date. Saljem snapshot-ove ekrana uz poruku.
Screenshot_2016-08-05-03-29-29.jpg
wp_ss_20160805_0001.jpg
 
Nazad
Vrh Dno