Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Ae priznaj da radiš za MS :D .

Nego, koja app za slikanje, da se ne bakćem sa ručnim podešavanjima,
nego da ima makro mod, noćni mod i sve to?
 
Eh,kamo srece da 'oce da me prime,bar da im kuvam kafu ;)
 
Ma ja se ne bih prodao ni jednoj korporaciji, i to jer imam jak karakter - jak kao stabilni, najnoviji Microsoftov operativni sistem, sada dostupan i za mobilne uređaje, koji kada povežete na veći ekran možete da koristite baš kao računar!:)
 
Ma prodali bi se mi svi ,samo sto niko nece da nas kupi :( ;) ;)
 
Mislim da smo malo predaleko otišli, bolje okaćite neku novu aplikaciju , batalite Ms :)

Da li vam se ruši mTalk,izašao update ,za sada radi ok,ranije se rušio .

Dark tema nije dobro urađena,inače je svuda koristim ali ovde nije dovoljno pregledna.Provalio sam da mi je najbolja kombinacija light tema i black boja .

Ne znam da li je ispravljena krzava slika prilikom kačenja ss-a

9TrcjRL.jpg


Ipak nije,ne znam da li se to desava samo ako se promeni škaniranje?
 
Poslednja izmena:
Koristio sam za bateriju aplikaciju insider ali je uvek na plocici pokazivala pogresan procenat,sad sam skinuo aplikaciju battery,za sad nije losa.Zna li neko za neku bolju ?
 
Battery i Battery Level, pa koja ti se više svidi. :)
 
Poslednja izmena:
Stigo mi danas update za mtalk reko bas da vidim dal su sredili pucanje aplikacije ,prvog sekunda kad sam usao odma je pukla :D

Sent from mTalk
 
Stigo mi danas update za mtalk reko bas da vidim dal su sredili pucanje aplikacije ,prvog sekunda kad sam usao odma je pukla :D

Sent from mTalk

Meni još nijednom, odmah sam pitao juče kako je kod drugih. Ranije mi pucala kada sam pokušavao da ubacim neku sliku .

Za ovo kratko vreme nije se nijednom desilo. Probaj da je reinstaliraš.
 
Koliko se sećam, to za mtalk je zavisilo i od signala - pretpostavljam da onda onima što se nakače na wifi skoro nikad ne pukne.
 
Meni mTalk moze samo benchmark da nadje, druga dva koja pratim ne moze nikako..
 
Puca meni na nekim odredjenim temama, najvise na Zanimljive slike i Win 10 mobile temama, nezavisno od wi-fija ili 3g.

Sent from mTalk
 
Nije pukao ni jednom od ažuriranja. Doduše i pre toga mi nije često pucao.

Poslato preko mTalk
 
Vredi player svaku paru, ako se ne varam, jedini koji podrzava DTS i AC3 6-kanalne kodeke.
 
Hvala, i ja sam instalirao sad. U svakom slučaju dobar plejer, mada kasnije ću testirati da vidim kako tačno radi.
 
Evo da kažem da i dalje puca mTalk, nema nekog pravila na kojoj temi ili forumu puca.

Poslato preko mTalk
 
Koristim TT klasik, i kad uđem u neku temu ugasi ekran na sekund i onda opet upali.
Sem toga sve normalno radi, dešava li se još kome?
 
Dešava se gotovo svima na 830, na redstone verzijama je ispravljeno to zamračivanje na sekund dve. To je do sistema, nema veze sa TT. Probaj da menjaš osvetljenje, ako ti je na automatskom prebaci na medium ili obratno. Neki po forumima kažu da su tako rešili, mada meni to nije uspelo.
 
Što se tiče vibera interesantno da imam par kontakta kojima ne stiže obaveštenje kad im pošaljem poruku( od ostalih im stižu) . Poruka stigne normalno a obaveštenje jok.

Takođe sam primetio da mi se ne menja profilna slika pojedinih konakta. Promenili sliku pre par dana a kod mene na pc i telefonu stara slika.
 
Poslednja izmena:
Što se tiče vibera interesantno da imam par kontakta kojima ne stiže obaveštenje kad im pošaljem poruku( od ostalih im stižu) . Poruka stigne normalno a obaveštenje jok.

Takođe sam primetio da mi se ne menja profilna slika pojedinih konakta. Promenili sliku pre par dana a kod mene na pc i telefonu stara slika.


To sa slikom stara boljka i sa mesendzerom .

Sent from mTalk
 
Primetio sam da je muzika puštena preko Loco planera mnogo glasnija nego preko Groove playera!
 
Kod mene isto... I loco i groove player, nisam primetio razliku u jacini
 
Izasao je danas update za Messenger(Beta). Sad je dosta stabilan i moze se koristiti :)
 
Nazad
Vrh Dno