Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Skinuo novi update za Viber, nestala notifikacija za neprocitane poruke, da bi se nakon pola sata opet pojavila. Sad je opet nestala...
 
Kod mene je viber verzija 4.5.4 radi ok da li se radi o beti ili je to ta verzija vibera o kojoj se govori.
Soylent Green is People
 
To je taj sajt na kome mi ne objavljuju komentare, osim ako je nešto o kučićima i mačićima ili nešto slično bezveze...:D Isto i Blic... Možda i tripujem, no nije ni bitno.:D
Ma oni su takvi,moj komentar nekad objave nekad ne,kako se cefne moderatoru.Ti pisi o kucama i macama i to je lepo :) :) :)
 
Poslednja izmena:
Pa kad mnogo falite MS, zato vam ne objavljuju komentare :D .

Nego da apdejtujem Viber ili ne?

Dajte neki ss da vidimo kako izgleda.
 
Ma oni su takvi,moj komentar nekad objave nekad ne,kako se cefne moderatoru.Ti pisi o kucama i macama i to je lepo :) :) :)


I to što kažeš.:)

Uzgred, jel znate kako funkcioniše kod Vajbera kupovina stikera? Jel se zaboravlja šta je kupljeno nakon što bismo uradili hard reset, ili reinstalirali aplikaciju? Zapravo, prilikom kad reseta sad na Windows 10 mi deluje da je veća verovatnoća da se stikeri sačuvaju. Bilo bezveze da sistem to zaboravlja, ali ne bi me čudilo, jer svaki put treba ponovo da unosim svoje ime i avatar...
 
To bi tek bilo fenomenalno. :D Nisam ni znao da neko kod nas plaća stikere.
 
Na novom viberu do sada nisam imao notifikacije na lockscreen a sada su tu cak i kad je poruka procitana :D

Sent from mTalk
 
Meni notifikacije nisu radile, pa proradile, stiglo ih 7, sad opet ne rade.

Pa el realno da ne mogu to da srede 3 godine :mad::mad::mad: ?
 
Meni notifikacije nisu radile, pa proradile, stiglo ih 7, sad opet ne rade.

Pa el realno da ne mogu to da srede 3 godine :mad::mad::mad: ?

Evo u 2 ujutro me zovu ljudi da me pitaju koji K im se ne javljam na Viber... Sad je kod mene totalno u autu.
 
A kod mene radi normalno još od sinoć.
Ne smem da pišem više ništa da ga ne ureknem :d .
 
Mesec dana ga već koristimo, mislim na novi viber i nije bilo nikakvih problema .

Tek juče na 5 minuta zezalo kada sam imao 3 vibera instalirana pa se zbunio :D Veroavtno serverska greška neka ali da ne stižu notifikacije nije se dešavalo za vreme testiranja.

Može se isprobati i Messenger beta mada nije jos uvek spreman

Messenger (Beta) https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh2t5jk

Ne radi na svim regionima. France,Germany valjda radi. Imate u komentarima na appraisin gde sve radi
 
Poslednja izmena:
Radi of mene na USA region, ne sviđa mi se što nema poziva, što Notification Bar nije u plavoj boji, Live Tile nije transparentan, kada spustim Navigation Bar app se ne prilagođava veličini ekrana, već ostaje crna traka na mestu Navigation Bar-a.

Treba ovaj Messenger još da se sređuje.
 
Radi of mene na USA region, ne sviđa mi se što nema poziva, što Notification Bar nije u plavoj boji, Live Tile nije transparentan, kada spustim Navigation Bar app se ne prilagođava veličini ekrana, već ostaje crna traka na mestu Navigation Bar-a.

Treba ovaj Messenger još da se sređuje.


Otprilike deluje kao i prva beta za instagram. Instagram se kasnije baš popravio . Ja sam ga instalirao i fino radi , prebacivanje iz jedan u drugi chat je ok . Notifikacije instant . Izbrisao sam onaj stari.

Jedino što je problem što je ovo ios app :D

I nema online i offline gašenje. Kada si u aplikaciji, onda si online , kada nisi onda si offline . To mi je ok, jer sam na webu offline inače.

Ipak ima opcija da se gasi status , nađoh. I ruši se dosta aplikacija ...
 
Poslednja izmena:
Bas cu da ga probam, zivo me zanima kakva je, ova stara je uzas.
Edit: nece, kaze da je samo ua "selected beta users"
 
Poslednja izmena:
Bas cu da ga probam, zivo me zanima kakva je, ova stara je uzas.
Edit: nece, kaze da je samo ua "selected beta users"


Prebaci regoin na germany. Ja sam tako uradio i radi. Dosta je nestabilna i cesto se gasi, ali bice bolje. Vratio sam region opet na usa pa me zanima da li cu dobijati update ili sam morao da ostanem na germany?

Sent from mTalk
 
Ako dosta koristite messenger nemojte da instalirate ovu novu . Koristite staru , ovo je beta nije zvanično puštena aplikacija.
 
Hvala marko, instalirao sam je, ne deluje lose, ali mi se ne svidja sto nema send on enter, vec prelazi u novi red, i nema opcije da se to omoguci
 
Hvala marko, instalirao sam je, ne deluje lose, ali mi se ne svidja sto nema send on enter, vec prelazi u novi red, i nema opcije da se to omoguci


Molim. Ajde neko ako zna nek odgovori, da li ce se dobijati update sada na usa region ili samo na onaj na koji je moguce preuzeti app?

Sent from mTalk
 
Super izgleda. :)
 
Jel ovo izgleda da novi Viber nema opciju share ? Jel mogu fotke da se salju preko vibera
 
Mogu naravno da se šalju slike,
ali ne može da se piše na njima kao pre, ne znam što su to izbacili.
 
Nazad
Vrh Dno