Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Ja instalirao ovaj beta viber, i radi ok, ali mi se ton notifikacije promenio na neki bezveze, ne znam kako da vratim default viber zvuk?
 
Ako mislis na tom pristigle poruke, jel nemas mogucnost da je promenis u Setting, pa Notifications, il gde tacno vec? Kao kad menjas i ton za pristigli SMS.
 
@gari

Mogu da menjam ton za Viber, ali nisam našao njegov default..

@SOUTH

Hvala, probaću
 
Ikonica za instagram je ok bez boje , ne izgleda gadno kao na drugim platformama :)
 
Instagram odličan! Super ikonica i tile, UI mi se baš sviđa, a i sada normalno izbaci splash screen, a ne da zabode UI dok učitava app. Sad definitivno 6tag može u zasluženu peMziju. :d
 
Super je Instagram, konacno upotrebljiv, vrh tile i UI. Mada videcemo kad 6tag bude univerzalna, verovatno cu se vratiti jer je nepreje*ivo smooth skrolovanje na 6tagu.
 
Ja sad gledam, meni e izgleda neka verzija windowsa 107. A dostupno mi je 318.
Da updatujem?
 
Da, azuriraj.
 
Poslednja izmena:
Kome treba viber message alert tone, ja sam izvukao tu melodiju iz desktop aplikacije i konvertovao u mp3, pa nek se posluži. Samo je treba ubaciti u ringtone folder i u podešavanjima notifikacija za viber odabrati ovu melodiju, ili ako iz određenog razloga ne vidi melodiju, to se može srediti pomoću Ringtone Maker-a. Izgleda pošto je viber još beta pa njihovo standardno zvono još ne radi, a i mene je to izluđivalo, ne znam da li mi viber zvoni ili neka druga notifikacija.
https://onedrive.live.com/redir?res...6263&authkey=!AEk1CPxJt-vWWLk&ithint=file,mp3

Sent from mTalk
 
Viber izgleda ispravio notifikacije u novoj verziji.

Za sada mi prikazuje ok broj na pločici, takođe i lockscreen radi dobro i pokazuje broj poruka.
 
Poslednja izmena:
Maps je sada kao i na Redstone , znači novi izgled.

Ubaciće pozive, mene više nervira zašto nema direktno odgovaranje kao za sms iz action centra. Ostalo mi nije previše bitno, dobro radi i nemam zamerke uopšte.
 
Uh, odgovaranje na Viber poruke iz Action centra bi bilo odlično. Skoro uvek na kratke SMS poruke odgovaram iz Action centra. Nemam ni ja zamerke. Sada mi notifikacije ne kasne. Jeste da mi WA i dalje radi brže ali skoro svi iz mog imenika su na Viber-u pa, hoću-neću, moram i ja. Mada, sa ovom novom verzijom mi i ne pada nešto teško. Ona stara je bila užas.
 
E..ljudi...jedno (možda gloopo) pitanje u vezi Runtastic Pro aplikacije. Vidim da je u Microsoft prodavnici pro verzija 4,99$. OK...međutim na sajtu stoji da je 4,99$ premium na mesečnom nivou.
Pitanje...ako i skinem tu aplikaciju za 4,99$, da li će ona uvek biti pro verzija ili ću ipak morati da plaćam svakoga meseca taj iznos kako bi ostala u full-u?
Malo mi je nejasno, pa rekoh da priupitam ovde jer pretpostavljam da je neko od Vas već koristi, pa barata informacijama :)

Hvala!
 
Poslednja izmena:
Imam na WinPhone 8.1, verovatno bila na myAppFree akciji, i tu radi (valjda) sve od raspoloživih opcija.
Kada se uploaduje exercise na sajt, tamo rade neke osnovne stvari i statistike, uz puno reklama za tu Premium pretplatu.
Ništa meni bitno nije u Premium opcijama (tipa postavljanje ličnih rekorda itd).

Dosta je lepo urađeno, naročito ako imaš Friends na Runtastic pa se motivišete. :D
Koristi samo GPS za praćenje pa troši malo više bateriju ali je tačniji od MS Health ili Sensie koji koriste ugrađeni Sensor Core u Lumia 735.
Druga mana je što je inicijalno sve na izvol'te, mora da se podesi privacy što mnogi ne rade, pa tako možeš da pratiš ko sve džogira/biciklira oko tebe, sa svim (njenim) podacima. :D
Još jedan nedostatak: ne može da se poveže sa MS Health/MS HealthVault. (npr. RunKeeper može ali nema za WinPhone)
 
Poslednja izmena:
Skinuo sam Runtastic...ali običnu verziju. Već prva razlika koju primećujem jeste da ne mogu sa ovom verzijom da skinem isplanirane rute za vožnju biciklom koje sam kreirao na sajtu. Nema veze, sačekaćemo malo. Myappfree će da je uzbaci kad-tad, a onda je samo moja PRO verzija :)
 
Imaš danas na Myappfree neku aplikaciju Runners + Pro. Ja je nisam probao pa nemam iskustva sa njom.

Poslato preko mTalk
 
Skinuo sam Runtastic...ali običnu verziju. Već prva razlika koju primećujem jeste da ne mogu sa ovom verzijom da skinem isplanirane rute za vožnju biciklom koje sam kreirao na sajtu. Nema veze, sačekaćemo malo. Myappfree će da je uzbaci kad-tad, a onda je samo moja PRO verzija :)


Ja je imam :D

Sent from mTalk
 
Da li nekome radi motion data? To kod mene jos pre Hrista ne fercera...

@thejk: Probaj Sensie.
 
Da li nekome radi motion data? To kod mene jos pre Hrista ne fercera...

@thejk: Probaj Sensie.


Meni je proradio na onoj novoj msn health znam da je trebalo nesto u settings da se ukljuci na on ,posle hard reseta mi se vratila ona stara sa 8.1 i nju koristim.

Sent from mTalk
 
Radi Motion Data na L640 i W10M 10586.318. A za MS Health ideš u Settings - My phone i tu uključiš Motion Settings da bi telefon i Health pratili kretanje i brojali korake.
 
Nervira me što deezer na pc dozvioljava da izaberem određenu pesmu u favorites a na telefonu mi ne dozvoljava. Naravno nemam premium nalog.

Mada ne znam zašto na pc radi a na telefonu ne. Tako i kod drugih ?
 
Bas zato sto nemas premium ne moze.

Sent from mTalk
 
Kontam da je isti fazon kao i kod Spotifyja za shuffle. Na PC mozes, na tel samo 6 puta dnevno... Ili je bug.


Ma kad sam imao prvi mesec za dz,kao promo,ubacio sam grdne pesme u favorites. Sad kad odem da pustim pesmu on mi pusti mix neki,na pc radi normalno. Neću ja da skipujem pesme,već da pustim određnu pesmu.Probam da reinstaliram.
 
Nazad
Vrh Dno