Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Verovatno proradi ako ga reinstaliram ali ipak neću, onda svima opet stigne da sam se prijavio, ne znaju da isključe tu opciju .
To im je bas bezveze, bas me smori kad reinstaliram vajber, pa mi celoj kuci zazvece telefoni. :D


Inace, koja je poenta Wallet aplikacije, jel je neko od vas koristi? Sta tacno imam s njom, jel to samo za kupovinu aplikacija i kojesta iz Store-a?
 
I meni pločica od Viber-a prikazuje broj 99, nema šanse da ga sklonim.
 
Skloni meni kad uđem i pročitam ali kad stigne nova opet pokaže 99 :)
 
Meni smeta sto ne ostaju notifikacije, pa zaboravim da odgovorim ljudima... Broj neprocitanih poruka ne prikazuje ako nije otvoren u pozadini. Upaljen mi feedback, pa valjda prikupe dovoljno informacija sta i kako ne radi i poprave kasnije...
 
Uzgred, kakva vam je potrosnja podataka na tom novijem vajberu? Meni ovaj standardni sto je sa 8.1 srce megabajte samo tako, pa ga ni ne koristim kad nisam kod kuce.
 
Ma ne koristi mnogo ni stari ni novi.Mozda ako bas dosta razgovaraš ,ja sam istrošio.prošli mesec 950 mb a od toga najviše sam istrošio na edge,instagram,readit i druge aplikacije. Viber dosta koristim i možda istrošim stotinak mb a to zato sto sam imao bas duge razgovore.
Evo od početka meseca potrošnja

3a3cbb961accd3f101c2d10cc512945c.png
.

68e3781a0c4bbc9afcc824e684a5f163.png
 
Poslednja izmena:
Ja imam u svom paketu 300MB za mesec dana. :)

Sacekacu da izadje i za nas ostale taj noviji vajber, pa valjda ce onda i kod mene biti tako manja potrosnja.
 
Meni ne kasni ni na novom viberu,nije ni ranije ,mozda jednom kada je zezalo na svim platformama.

Džaba dobre aplikacije kad ljudi ne koriste,čak i za wa nemam dovoljno kontakta.

GroupMe je isto dobra .

Ne kasni ni meni na Viberu notifikacija, ali vidim na forumu za L640 da se mnogi žale na isti program...pa rekoh, evo da im predstavim nešto novo:)
 
Da se nadovežem na onu priču od juče sa potrošnjom pojedinih aplikacija. Juče sam okaćio ss i vidim ovaj fb mi potrošio 46 mb a retko ga koristim i danas pogledam ono potrošio 59 mb a nisam ga uopšte otvarao. Razumem da može trošiti sinhtonizacijom ali je ovo ipak previše.Brišem ga iz momenta , kad mi baš zatreba pogledam preko edga, bolje radi...
 
Viber update , sada mi radi otprilike kao i prva verzija . Ispravili su grešku koja je bila ranije kada se uđe u kontakt ne očita sliku , morao si da izađeš pa uđeš ponovo .

Chat pozadine i dalje dugo očitava. Video poziv postoji u opcijama ali se ništa ne dešava kada ga izabereš.
 
Poslednja izmena:
E, sada ja imam onaj vas bug - 99 neprocitanih poruka. :D
 
Yep. Isto... Škk? :d
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
U potrazi sam za nekom ok music player app..groove music mi se bas nesto i ne svidja. Nema ( a mozda ja i ne vidim ) dugme stop kojom bi prekinuo pesmu, vec moram da pritisnem pause..al onda mi na groove music plocici na ekranu stoji naziv te pesme.

Na nekoj od prethodnih stranica pisalo se malo o foobar2000..skroz zanimljiva i prihvatljiva aplikacija, nego na koji nacin se ubacuju pesme u player ? Muzika mi se nalazi na memorijskoj kartici.
 
Probaj Core Player, meni je on dobar. Muziku obično prebacim preko kompjutera, ponekad preko BT.
 
Koristim Perfect Music, najviše zbog ugrađenog tag editora pa sve može da se lepo sredi i razvrsta. Ima i raznih zezalica: gestures, animacije, lyrics, timer, live tiles... Platio par dolara da sklonim reklame.
 
Bas lepo sto si pomenuo da Perfect Music ima tu opciju za tekstove, bas me zanimao plejer sa tom mogucnoscu. :) To mi se svidjalo i na Winampu na kompjuteru kad su ubacili od neke verzije.
 
Skroz je zanimljiv perfect music..samo kako da ubacim pesme ? Kad udjem u tools / import playlist / memory card ..folder gde su mi smestene pesme prikazuje da je prazan ? Isto tako kad uradim scan for new songs ili rescan all song nema nista, nijedne pesme
 
Ja koristim rescan all songs. Nalaze se na SD kartici, oko hiljadu .mp3.
 
Photos app sada može kreirati nove albume i deliti ih.

Ne znam kada je ovo ubačeno, možda postoji i ranije , nisam primetio.
 
Poslednja izmena:
Deezer Music Preview dobio Lyrics opciju!
 
javite kad izadje viber ne istalira mi se blotware ;)
 
Kod vibera mi se žali jedan kontakt da mu ne stižu obaveštenja za poruku uvek od mene a poruka stigne redovno , kao da je već pročitana.

Da li se vama to dešavalo ? Ja probam sa Lumie da pošaljem na ovaj samsung koji imam i redovno sve stiže. Slao sam i preko wifi, mobilne mreže,sa ugašenom aplikacijom, otvorenom.
 
Na ovom viberu koji je za testiranje ,samo cujem zvucno obavestenje da je poruka stigla ali na ikonici uopste nema nikakvog obavestenja niti broja pristiglih poruka.
 
Na ovom viberu koji je za testiranje ,samo cujem zvucno obavestenje da je poruka stigla ali na ikonici uopste nema nikakvog obavestenja niti broja pristiglih poruka.

Ma dobro to znam, vidim obaveštenje u action centru. Meni stižu obaveštenja ali tom kontaktu ne stižu od mene a ona je na androidu.
 
Instagram dobio ažuriranje sa novim dizajnom, šteta što je Notification Bar i dalje crn, mogli su da ga "oboje" u belo.
 
Nazad
Vrh Dno