Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Kad mi je bilo isključeno i zamagljeno na compu je radio online status, sada kada je uključeno i zamagljeno ne radi :)

Sama opcija je glupa , pre nego što je pritisneš ne znaš da se može menjati samo na 24 h, nigde ne piše. Takođe i piše " Share Online Status i po tome izgleda kao da se tu gasi moj status a ne status drugih ljudi. Možda je tako i zamišljeno ali ne radi još uvek. Evo sad sam ga testirao sa drugog telefona i ne vidim moj status , tako je trebalo u startu da radi kad sam ga aktivirao .

Ma ja u zadnje vreme baš dosta koristim ali oni su uvek online tako da nemam problem sa te strane, jednostavno me nervira što ne pokazuje .
 
Poslednja izmena:
Jedno noob pitanje - pitam zbog sestre - ocekuje taj bolji Viber ko ozeblo sunce :D

Hoce li ona na 550 preko Stora dobiti update za novi Viber UWP - kada bude stable ili ce morati da skine neku sa Stora - preko novog nekog linka?
Sto nema "novog" Messengera za W10 na telefonima? Na PC-u lepo radi...
 
Nisi odgovorio na pitanje :mad: ako je bagovita bolje da se saceka stable verzija--al ajde daj link :D
 
Poslednja izmena:
Jedno noob pitanje - pitam zbog sestre - ocekuje taj bolji Viber ko ozeblo sunce :D

Hoce li ona na 550 preko Stora dobiti update za novi Viber UWP - kada bude stable ili ce morati da skine neku sa Stora - preko novog nekog linka?
Sto nema "novog" Messengera za W10 na telefonima? Na PC-u lepo radi...

Dobiće običan update preko Store . Neka se strpi još nedelju dve , iz Viber podrške kažu da neće dugo trajati testiranje, aplikacija je stabilna.

Messenger za telefon treba da se još malo prilagodi kao i facebook pa će ga izbaciti . Prvo su ga portovali direktno za pc zato. Nije klasična univerzalna aplikacija već fb alat Osmeta koji služi za portovanje .

Link imaš na prethodnoj strani preko nekog Abudabi stora :D pa ako voliš izvoli , skineš taj store i nađeš u njemu viber.
 
Hvala :) dve nedelje nije strasno neka, bitno je da dolazi za sve, vraca se i Deki na W10 cim se malo cena za 650 smiri :p
 
Kad mi je bilo isključeno i zamagljeno na compu je radio online status, sada kada je uključeno i zamagljeno ne radi :)

E, sad je meni tako. Dok mi je na telefonu bilo zamagljeno i isključeno na kompu se video status a i drugi su videli moj status. Sad sam aktivirao na telefonu ali ni na telefonu ni na kompu ne prikazuje status.

Stvarno, kako može ovo da se prijavi kompaniji? Imaju li neki forum, imejl, Viber chat?
 
WinZip Universal
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk

Deluje mi kao lepo uradjena aplikacija, probao je iz radoznalosti. Hvala! Ne znam samo sta bi bilo nakon sto istekne tih 20 dana trial verzije - da li bismo imali reklame, ili ne bismo mogli da koristimo aplikaciju, al 8$ za jednu godinu koriscenja te aplikacije nije malo.
 
Deluje mi kao lepo uradjena aplikacija, probao je iz radoznalosti. Hvala! Ne znam samo sta bi bilo nakon sto istekne tih 20 dana trial verzije - da li bismo imali reklame, ili ne bismo mogli da koristimo aplikaciju, al 8$ za jednu godinu koriscenja te aplikacije nije malo.
Dobro si mi skrenuo pažnju na to. Uopšte nisam primetio tu stavku...

Kaže na njihovom sajtu:
" WinZip will be available for you to use at no charge for the evaluation period (20 days). At the end of the evaluation period, if you wish to continue using WinZip, you will need to tap or click Subscribe in window that displays. The subscription period is one year."

Da im ja malo... uninstall pao odmah!
 
Ja već dugo koristim ovaj bez problema
p7isUXa.jpg
 
Svaka čast ovom viberu , još uvek ne vidim status ni na compu ni na telefonu . Rekoh ajde da sačekam da prođe tih 24h i ništa se ne menja .

Bolje da ne ubacuju više ovakve opcije kada im ne funkcionišu :)

Tek posle reinstalacije na telefonu proradilo normalno.

Inače je izašla i beta verzija za pc. Koje registrovan može da instalira , možda mogu i ostali , izgleda nije samo za prijavljene.

www.microsoft.com/en-us/store/apps/app/9wzdncrfj46z
 
Poslednja izmena:
Ja upravo reinstalirao Viber uz restart telefona, ako uopšte to ima nekog efekta i statusi proradili na telefonu.

Status se resteuje nakon reinstalacije pa možeš opet da menjaš.


Na računaru sam obrisao desktop verziju pa ću da instaliram ovu univerzalnu kad odem kući.
 
Poslednja izmena:
Da dodam za instagram, našao sam jedan problem, naime, posle svake sesije, sama aplikacija mi uzima sve više i više mesta na memoriji telefona. Tako je od 85mb narasla do 900mb !?
Poslao sam im feedback, pa me zanima šta će reći.
 
Da dodam za instagram, našao sam jedan problem, naime, posle svake sesije, sama aplikacija mi uzima sve više i više mesta na memoriji telefona. Tako je od 85mb narasla do 900mb !?
Poslao sam im feedback, pa me zanima šta će reći.

Meni je 209mb a dosta sam ga koristio .
 
Instalirao sam WeChat. Zanimljiv program, i za razliku od Vibera ne kasne notifikacije, zvuk pri razgovoru je odličan...Za sada sam zadovoljan.
Mana...malo ljudi ga koristi
 
Meni ne kasni ni na novom viberu,nije ni ranije ,mozda jednom kada je zezalo na svim platformama.

Džaba dobre aplikacije kad ljudi ne koriste,čak i za wa nemam dovoljno kontakta.

GroupMe je isto dobra .
 
Postoji li neka dobra i proverena aplikacija za fm radio?
 
Postoji li neka dobra i proverena aplikacija za fm radio?

Možda FM Radio Player mada ne koristim lično, video sam po n etu da ljudi koriste .

Verovatno izbace skroz taj fm ugrađeni u Redstone . Imaju telemetriju i gledaju šta se koristi a šta ne i tako baziraju svoj rad...
 
Poslednja izmena:
Možda FM Radio Player mada ne koristim lično, video sam po n etu da ljudi koriste .

Verovatno izbace skroz taj fm ugrađeni u Redstone . Imaju telemetriju i gledaju šta se koristi a šta ne i tako baziraju svoj rad...
Hvala,instalirao upravo :)
 
Šta je Osmeta? Hvala unapred.



Osmeta je softverska firma koju je facebook kupio pre par godina. Između ostalog rade i portovanje aplikacija sa drugih sistema. U ovom slučaju sa ios platforme. Novi instagram je isto urađen preko njihovog softvera. Uzeli su ios aplikaciju i prebacili je u windows preko odgovarajućeg alata. Sam izgled aplikacije govori o tome,nije kao windows univerzalna aplikacija. Mada u nedostatku poznatih aplikacija nije ni bitno toliko,bitno je da aplikacije dolaze...
 
Poslednja izmena:
Bojim se da je FB izbacio svoje aplikacije, čisto da bi zadovoljio MS, možda grešim, ali videćemo kroz par meseci, koliko redovno će dobijati update-e.
Mada bitno da su izbacili bar nešto, svakako je bolje nego oni pre.
 
Potrebna mi je mala pomoc..skinuo sam vacuum tube player. Moze li mi neko pomoci na koji nacin se ubacuju a samim tim i pustaju pesme ?

unapred hvala
 
Viber 6 Beta dobio update. Na video pozive nema više Soon ali ne taster ne reaguje. I uklonili us Audio i video iz Podešavanja. Na PC-u su još uvek tu.
 
Poslednja izmena:
Viber 6 Beta dobio update. Na video pozive nema više Soon ali ne taster ne reaguje. I uklonili us Audio i video iz Podešavanja. Na PC-u su još uvek tu.



I pali se kod mene mnogo sporije nego ranije,jedno 2 s sporije,bolje da ga ne diraju
 
Probaj soft reset telefona.

Ne pomaže , definitivno sporije. Nije da mi to neki baš veći problem jer ga ne gasim i radi u pozadini ali ipak.

Pokazuje broj notifikacija na "pločici" problem je samo što pokazuje 99 :D Takođe još uvek sporo prikazuje kad se uđe u izbor pozadina.

Verovatno proradi ako ga reinstaliram ali ipak neću, onda svima opet stigne da sam se prijavio, ne znaju da isključe tu opciju .
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno