Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Sinoć gledam opcije u podešavanjima i izaberem ovu prvu stavku i sad mi ne pokazuje za kontakte status. Ja mislio to je opcija da se meni ne vidi status a ne da ja ne vidim za druge. Sad moram da čekam 24 h da promenim podešavanje ☺

e5ab121e6fa3acf1e549b64275297716.png

Ha! Ja resetujem Viber na fabrička podešavanja, ta opcija mi zamagljena mada klizač stoji desno i isto ne vidim status ljudi. Večeras mi ističe 24 sata pa ćemo da vidimo da li će da proradi.
 
Znaci ja ako hocu tu novu verziju sad ne mogu da je dobijem?

Ne može trenutno , mada ovi koji su ranije bili u njihovom programu kažu da posle 2 nedelje verovatno puste za sve korisnike . Sama stabilnost govori u prilog tome, treba da izađe i za pc ubrzo verzija, već su je poslali u store...
 
Sto to niko nije objavio ovde, pa da vise nas dobije novi viber. Tim informacijama je mesto na ovom forumu, umesto onog trućanja jel bolji android ili wm 10.

U pravu si,nigde niko nije to objavio a ni link za prijavljivanje :(


Here:
Izgleda da krece closed beta za Viber UWP app, pa ko hoce, moze da se prijavi ovde: https://t.co/1j0PkB89Kf
 
To sam video i prijavio se. Dobar je novi viber, mada ga ja retko koristim

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Meni bi mnogo više značilo da Whatsapp dobije UWP. Mada nigde ne vidim ništa zvanično.
 
Pa izašao je neki update danas čini mi se :) drug ne može da pronađe ovu app da instalira viber preko nje... Zašto?
 
Meni bi mnogo više značilo da Whatsapp dobije UWP. Mada nigde ne vidim ništa zvanično.


Nema ništa zvanično mada se priča po nekim sajtovima da je već u izradi.
Ja sam ograničen na viber mimo moje volje,svi ga koriste iz okruženja nažalost za razliku od wa.
 
Pa izašao je neki update danas čini mi se :) drug ne može da pronađe ovu app da instalira viber preko nje... Zašto?


To sam hteo da pitam,kad kliknem na taj link odvede me na stranu gde se prodaje Office,u čemu je problem i kako da dođem do te aplikacije?
 
Stvarno ne bih znao. Mene uredno vodi na store da skinem aplikaciju...
 
Zavisi na kom si regionu i od vremenske prognoze
 
Nema ništa zvanično mada se priča po nekim sajtovima da je već u izradi.
Ja sam ograničen na viber mimo moje volje,svi ga koriste iz okruženja nažalost za razliku od wa.

Nazalost, takodje. Whatsapp i Telegram su bolji.
 
krastavac, verovatno sam promasio. Zadnje vreme zbog trovaca, samo prelistam temu.

Ma, trujem i ja ponekad. :p
Od sada cu boldovati slova ako je neka akcija za free app ili neku betu, cisto da se razlikuje od ostalih postova. ;)
Nego i to prikupljanje potpisa za Viber betu je kratko trajalo, od kada sam napisao post i prijavio se posle 3 sata vec je bilo popunjeno.
 
Ma, trujem i ja ponekad. :p
Od sada cu boldovati slova ako je neka akcija za free app ili neku betu, cisto da se razlikuje od ostalih postova. ;)
Nego i to prikupljanje potpisa za Viber betu je kratko trajalo, od kada sam napisao post i prijavio se posle 3 sata vec je bilo popunjeno.
U svakom slucaju, s obzirom da su skupljali do 10.000 testera samo (ako sam dobro razumeo), cudilo bi me da im je trebalo par dana da to popune. :)
 
I ja sam instalirao na taj nacin. Aplikacija radi mnogo brze i bolje izgleda. Jedino sto u jednom momentu nije htela da se pokrene pa sam morao da resetujem fon. Takođe mi se viber na desktopu pobunio, trazio je da skeniram qr kod telefonom iz sigurnosnih razloga.
 
I ja sam instalirao na taj nacin. Aplikacija radi mnogo brze i bolje izgleda. Jedino sto u jednom momentu nije htela da se pokrene pa sam morao da resetujem fon. Takođe mi se viber na desktopu pobunio, trazio je da skeniram qr kod telefonom iz sigurnosnih razloga.

Nije se pobunio :D Valjda si pročitao šta piše pre skeniranja ? To je ubačena enkripcija za pozive i poruke. Bez brige.
 
Da li se nekome dešava sa novom Viber aplikacijom da notifikacije pristižu iako je konverzacija "mute-ovana"
 
Ma ne brinem se, nego sam taman fon ostavio na punjacu u drugoj sobi, a ovaj odbija saradnju :D
 
Ha! Ja resetujem Viber na fabrička podešavanja, ta opcija mi zamagljena mada klizač stoji desno i isto ne vidim status ljudi. Večeras mi ističe 24 sata pa ćemo da vidimo da li će da proradi.




Ja sam sinoć vratio na on i opet mi je zamagljeno. Ne vidim status kontakta jos uvek,kako je kod tebe ? Videću večeras kad se odmagli

Razmišljam se da obrišem pa instaliram ponovo viber ali onda se mozda nesto pobrljavi pa ostanem sa starom verzijom.
 
Poslednja izmena:
Bilo mi je na ON ali se nisu videli statusi korisnika. Stavio sam ga na OFF do večeras. Prebaciću ga opet na ON pa ću da vidim. Ako neće ide reinstalacija. Ovako mi ne vredi mnogo jer džabe šaljem nekome poruku ako on nije on-line i nije bio već neko vreme. I odakle im ova glupost da status može da se menja samo jednom u 24 sata.

Sent from mTalk
 
Meni ne radi link koji je ostavljen . Kako da skinem novi viber za lumiu 535?
 
Bilo mi je na ON ali se nisu videli statusi korisnika. Stavio sam ga na OFF do večeras. Prebaciću ga opet na ON pa ću da vidim. Ako neće ide reinstalacija. Ovako mi ne vredi mnogo jer džabe šaljem nekome poruku ako on nije on-line i nije bio već neko vreme. I odakle im ova glupost da status može da se menja samo jednom u 24 sata.

Sent from mTalk

Nemam pojma , ko me terao da ga diram uopšte , mada ti si vratio na početna podešavanja pa krenulo da te zeza .

Interesantno je da mi sada ni na pc-u ne pokazuje online status, stvarno su ga sinhronizovali :D Inače svakog trenutka treba da izađe i za pc , pustili su ga već ali je bilo nekih problema sa store...
 
Pa, poenta je da diramo. Zato smo beta testeri.☺ Sreća moja pa malo koristim Viber tako da mi ne remeti mnogo dnevnu rutinu. Više ga koristim za pozive ka dugim mrežama jer imam malo tih minuta. Za dopisivanje preferiram SMS. Tu su ljudi uvek online.

Nego, dobro me podseti, mislim da mi ni na desktopu ne prikazuje online status.
 
Nazad
Vrh Dno