Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

izgleda da niko vise nije ostao na win10 mobile, pa niko i ne zna da ti odgovori... ako se dobro secam, cini mi se da je postojao neki player, ali skroz zaboravih kako se zvao. jesi probao u pretragu da uneses folder play ili tako nesto?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Nije tacno i dalje se mogu naci entuzijasti kojima Lumia telefon i dalje sluzi za za jos neke stvari osim za telefoniranje izmedju ostalog i za slusanje muzike...
Ja sam verovatno jedini koji ima skuplje slusalice od telefona... buduci da koristim urBeats bubice za slusanje muzike na L640 XL DS...
Jedina mana je sto od kad je Apple preuzeo Beats njihove slusalice nemaju punu funkcionalnost prva generacije koja je radila savrseno na bilo kom telefonu...
 
Poslednja izmena:
Uredi (edituj) tagove u muzickim fajlovima...
ime albuma staviti kao ime umetnika i onda svira kako treba...
Mene je to stalno nerviralo ali sam shvatio da je to bitno u svakom muzickom player-u zarad naprednih pretrazivanja...
Iskreno govoreci oduvek me je nerviralo kad muzicki fajlovi nemju uredjene tagove, ime pesme, izvodjac, album, genere, etc...
Prosto volim kad je to pod konac...
Za ono sto skinem sa yt za jednokratno slusanje dok vozim bicikli, nemam nikakvu zelju da sredujem tagove :)
Loco player je ok, radi kako mu se kaze!
 
Za ono sto skinem sa yt za jednokratno slusanje dok vozim bicikli, nemam nikakvu zelju da sredujem tagove :)
Loco player je ok, radi kako mu se kaze!

Pa to i jeste ono sto sam ti rekao...
sve u jedan folder, pokrenes edit svih fajlova...
Dobijes listu svih fajlova
svim fajlovima ukucas ime izvodjaca 1111 ime albuma 1111...
To je recimo posao od 36 sekundi...

Pa zar mora sve da se crta...

Onako uzgred slusanje muzike dok vozis bicikl nije bas previse pametna stvar sem kad si na nekom nasipu bez saobracaja...
Tokom voznje bicikle po gradu interakcija sa okruzenjem je vrlo bitna...
A slusanje zvukova koji te okruzuju dok vozis bicikl gradom ili po biciklistickoj stazi je jedna od osnovnih bezbednosnih radnji...
 
Poslednja izmena:
Kliknem na loco, play from folder i on pusti, 1 sekunda, znaci 36miliona puta brze od tvog metoda :)

kad vozim tako bar 25godina... vise me je frka kad predjem 60km/h a ne nosim slem :)

Postoje moderne slusalice za ljubitelje bezbednosti:
https://www.youtube.com/watch?v=a27T7ldoLdE&t=10s
 
Poslednja izmena:
46 miliona puta.
 
Jel ima neki besplatni muzicki player bez reklama, da moze da pusti muziku iz foldera? :)
Groove ne moze, vec napravi papazaniju, iz jednog foldera je uspeo napraviti preko 100 albuma :/ Musbox player moze, ali kosta 650 dinara verzija bez reklama. Malo puno za osnovu stvar.
Necu da se smaram sa playlistama, niti sa ispravkama tagova, open folder i sviraj sta ima u njemu, easy?

Edit: Loco player nije los.
Hm, jos da mogu da menja equilizere?

Ima Foobar 2000 mobile. Mislim da on ima opciju puštanja iz foldera, plus ekvilajzere, plus upnp stream

free, bez reklama

sad probao, može da pušta iz foldera, ima opciju svog music foldera ili device library folderi
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Kako promeniti zvuk podsetnika na M$ To-Do?
 
Od vas koji ste prešli na Android sa WP jel ste našli adekvatnu tastaturu? Ovo sve što sam do sad našao je užas.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
U kom smislu uzas? Ja sam koristio swiftkey, sad nedavno presao na Gboard, obe imaju gomilu podešavanja.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
U kom smislu uzas? Ja sam koristio swiftkey, sad nedavno presao na Gboard, obe imaju gomilu podešavanja.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Pa meni je Swiftkey došao uz telefon i ono nizašta nije. Mali tasteri a preveliki razmak između njih, niti sam mogao da nađem gde se to podešava, predikcija nikakva. Fleksy je kao bolji ali ne valja ni on. Ovaj Gboard je već bolji, vidi se da ga je pravio neko ozbiljan ali ni on nije na nivou WP tastature. Čudo da je Majkrosoft nije portovao do sad na Android.
Elem, hvala na predlogu! Sad vozimo Gboard.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
I Gboard i Swiftkey imaju podešavanje veličine tastera, možeš do pola ekrana da je razvučeš. Ne sećam se više kakva je bila na wp, ali čini mi se da sam bio zadovoljan.
 
Nazad
Vrh Dno