Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Steta,nisam znao za to a sad vise ne moze da se prijavi :(
 
Odličan je viber za prvu verziju, koristio sam ga danas baš dosta, nikakav problem. Ima dobra fora kada ste u chatu i uradite swype na levo i vrati se nazad, swype desno i opet ste u chatu .

Jedino što mi fali su interaktivne notifikacije , transparent tile, dark tema i brojač za poruke kada se namesti na mali tile . Video poziv ne koristim ali vidim da postoji u settings opcija za video poziv i verovatno sledi i ubacivanje toga u narednoj verziji.

U odnosu na verziju za 8.1 ova je miljama ispred , bolja i brža.

@mikiPSY Lumia 640 ds
 
Poslednja izmena:
Koji fontele imas ?
 
Ne znam dal je neko spomenuo, instagram više nije beta, radi dobro, ubacili su i upload videa, hoće ponekad da laguje, ali ništa drastično.
 
Vidi stvarno.... Hahaha! Koristim Hipstagram svaki dan i nisam primetio da je nestalo Beta iz naziva. :d

Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Jel zna neko gde bi smo mogli slati feedback Viber-u u vezi nove UWP aplikacije?
 
Znajuci Viber, oni ce to automatski da prikupljaju.
 
Mada je on verovatno mislio i na iznošenje određenih predloga.:)
 
Udjoh da pitam gde je instagram beta, a ono neko napisao gore :)
 
Poslednja izmena:
Zna li se kad da očekujemo tu novu verziju Vajbera mi koji se nismo ranije registrovali za nju?
 
Novi Viber jeste brzi unutar same aplikacije, ali mu i dalje treba dugo da udje u samu aplikaciju, a to me najviše i nervira. No videćemo, valjda ce i to poboljsati. Inače, bas sam se obradovao da je konačno izašao foobar, pa ce se vremenom poboljšavati.
 
^ dugo? ~3 sec za 'ladan start... Mislim da je to odlično naspram starog, a i ne verujem baš da može brže.

Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Pa ne znam, meni na 830ki treba 5 sec da postane operativan. E sad, možda sam ja malo zakeralo, možda previše očekujem, ali kad vidim kako to sve brzo radi na iPhonu, ovo mi deluje kao večnost, pogotovo ako hoću brzo da odgovorim na poruku :D (istina, procesor na ovom modelu ne spada medju brže)
 
Poslednja izmena:
Stari je bio užas i kod "hladnog" i kod "toplog" starta. Novi je bolji i vizuelno i po pitanju performansi. A za ova dva dana mi nisu kasnile notifikacije. Videćemo nadalje.

Nego, u vezi foobar-a. Pošto dotični još uvek nema plejliste ali ima podršku za UPnP server ako instalirate foo_upnp i pokrenete foobbar2000 (Win32, ne ovaj univerzalni) na računaru, mobilna verzija će moći da koristi plejliste kreirane u foobar-u na računaru i da strimuje svu muziku sa računara koja je u foobar biblioteci dok god su telefon i računar na istoj mreži. Ovako možete i da prebacite muziku sa računara u telefon.
 
Poslednja izmena:
Da ne ispadnem pljuvač novog Vibera, slažem se da je ovaj daleko bolji od prethodnog, jedino sto bih voleo da se brže startuje aplikacija. (kao foobar npr :D)







Inače, tnx Ilidane za ovaj foobar info, veoma zanimljivo.
 
Poslednja izmena:
Malo će doterati Viber pošto je u pitanju novi kod i nije potpuno optimizovan. A da bude brz kao spartanski foobar, to vala neće. :)

Nema na čemu.
 
Hehe, ma znam da neće, ali eto, makar da bude brzi za sekundu-dve:D A da ce ga jos sredjivati, to svakako.
 
Možda je i do neta? Nisam merio koliko mu treba ali je dosta brži od 8.1 kod startovanja.

Slazem se ja da je dosta brzi od 8ce, ali i dalje treba sacekati malo prilikom ucitavanja. Net ne bi trebao biti problem, jer sam ga probao na kucnom WIFI-u. No, nebitno, da ne davim vise s tim, jer je samo meni malo zasmetalo (posto mislim da bi chat aplikacije, kod kojih treba nekad i "brzo" reagovati/odgovoriti, trebale da imaju "instant" ulazak, kao Messeging app :D) :)
Generalno je aplikacija napredak i nadam se da ce biti sve bolja.
 
Slazem se ja da je dosta brzi od 8ce, ali i dalje treba sacekati malo prilikom ucitavanja. Net ne bi trebao biti problem, jer sam ga probao na kucnom WIFI-u. No, nebitno, da ne davim vise s tim, jer je samo meni malo zasmetalo (posto mislim da bi chat aplikacije, kod kojih treba nekad i "brzo" reagovati/odgovoriti, trebale da imaju "instant" ulazak, kao Messeging app :D) :)
Generalno je aplikacija napredak i nadam se da ce biti sve bolja.


Dobro uvek može brže , ja viber u zadnje vreme više koristim i sada kad je izašla nova verzija uopšte ga ne gasim, ranije je bio trom, pa resume,loading . Sve programe koje dosta koristim ne gasim i start je skoro instant.

Treba još dosta posla oko vibera , treba da srede još notifikacije ,tile,lockscreen podrška ,video poziv. Mada kao što rekoh ovo je sada odlično kakav je bio , mogu ga koristiti bez problema bez nerviranja.
 
Poslednja izmena:
Sinoć gledam opcije u podešavanjima i izaberem ovu prvu stavku i sad mi ne pokazuje za kontakte status. Ja mislio to je opcija da se meni ne vidi status a ne da ja ne vidim za druge. Sad moram da čekam 24 h da promenim podešavanje ☺

e5ab121e6fa3acf1e549b64275297716.png
 
Jeste, neko je pisao ovde o tome. Ako ne ovde, onda u temu windows 10 mobile, a sad - ako nisi primetio zbog onih raznih retardiranih postova koji su tamo zatrpali temu, onda krastavac, sta drugo reci. Mada, ja nisam hteo da oprobavam tu betu svakako, jer slabo koristim vajber, pa moje ucesce u beti ne bi bilo od koristi, a sa druge strane, da ga cesto koristim, ne znam da li bi hteo da se zezam. Sad se ispostavilo da ova beta radi sasvim pristojno, ali to nismo mogli znati.
 
Jeste, neko je pisao ovde o tome. Ako ne ovde, onda u temu windows 10 mobile, a sad - ako nisi primetio zbog onih raznih retardiranih postova koji su tamo zatrpali temu, onda krastavac, sta drugo reci. Mada, ja nisam hteo da oprobavam tu betu svakako, jer slabo koristim vajber, pa moje ucesce u beti ne bi bilo od koristi, a sa druge strane, da ga cesto koristim, ne znam da li bi hteo da se zezam. Sad se ispostavilo da ova beta radi sasvim pristojno, ali to nismo mogli znati.

Ja sam sigurno pisao i sada gledam moje postove i nema toga , kao da mi je izbrisano. Windows tema je bila opasno zagađena i ko zna šta je sve brisano. Neverovatno da ne mogu da nađem nijedan post o tome, sigurno sam pisao.

Posle tog pisanja sam baš pitao da li nekom stigao već mail sa linkom . A možda sam to i pisao na nekom drugom mestu , ko će ga znati.

Aplikacija je stabilna tako da će ga verovatno pustiti i za sve korisnike.
 
Poslednja izmena:
Hm... Bio je post i link za prijavu ali se ne sećam ko je to objavio.
 
Dobra stvar kod vibera je sada da je povezan sa phone aplikacijom.Kada imaš propušten poziv ulazi u phone aplikaciju i piše ti propušten poziv i ispod viber .
 
Nazad
Vrh Dno