Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Na androidu to je my moments. E sada cemu to sluzi nemam pojma

ad9515da69583e20b776ab57512ee8e4.jpg


Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prvo mi izbaci poruku da kameru koristi neka druga app(iako je sve pogaseno u pozadini) a kada pokusam iz galerije da odaberem sliku izbaci me iz aplikacije
Probacu tu aplikaciju, hvala
Sent from mTalk
 
Probao radi odlicno


Kako da mi monument browser bude defaultni? Brljavi edge strasno. Posebno brljavi ako na stranici bude neki video

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Ljudi, malo sredjujem staru 1520 i opet ubacih 10ku i vidim da ne radi health & fitness. Ne znam kako sam ga pokrenuo prvi put, ali vise nece. Sreca pa sam ga stavio na lock screen. Na live tile-u izbacuje podatke, ali u program ne ulazi.
Ima li resenja ?
Ranije sam skinuo Runtastic pro dok je bio free, i sad vidim da moram da platim ? Sto to ?
 
Je l ima photo aplikacija koja pravi slike za cover fb photo?
Znam da je pre bilo Hi college ali posle hard reseta ne mogu je naci u prodavnici...

Sent from mTalk
 
Skype ovaj univerzalni pojeo na 2g mrezi oko 110mb , pricao 2h 40min i pojeo 50% baterije.

E sada neka mi neko kaze kako je na droidu na skype-u ... bar po pitanju baterije.


Namerno sam forsirao 2g mrezu bas sam hteo da vidim kako ide razgovor preko 2g kvalitet je ok i nije pucala mreza.

Sent from Dead OS ☹
 
Нема хелт енд фитнес на вин10 :)

Sent from mTalk
 
A sta je sa Shazam ? Koliko mi se cini, bio je na WP8. Sta se bre ovo desava :) ?
Definitivno ce na kraju da sluzi za pozive i sms.
 
Shazam je valjda kupio SnapChat, a oni odbijaju bilo šta za WinPhone.
Meni je stigao preinstaliran na 950XL pre mesec-dva, sa Store ne može da se skine više.
 
... za utehu, Cortana isto pogađa pesme.
 
Ја имам Шазам и ради нормално на Вин10 :D

Sent from mTalk
 
Ljudi dajte odgovore brzo ako moze, za telenor znam da ima WP aplikaciju ali sta je sa mts-om i vipom rade li dobro? I da li postoje uopste?

Sent from Dead OS ☹
 
Mts radi ok, povremeno salju novi kod
Tapatalk Classic for WP
 
Da li postoji normalan program za panoramu ? Ono sto sam probao pre koju godinu je blago receno komedija. I ako je neki od tih programa i nekako skarabudzio panoramu, bila je u nekoj uzasnoj rezoluciji.
 
Јел та Мајкрософт бенд уместо Хелт енд фитнес има мерач корака?

Sent from mTalk
 
Shazam mi treba jer tamo imam historiju :) sta sam sve pretrazivao. Nasao sam da Kurtana radi skroz ok, i izgleda da i ona pravi historiju :)

Sta bi za panoramu. Jel postoji nesto sto valja.
 
@hektor
Pa ima panorama u kameri, ako to misliš. Kamera, fotografisanje i panorama.
 
Trenutno sam na 1520 sa crknutom kamerom, tako da ne mogu nista da isprobam (zablokira kad udjem u kameru). E pa onda lepo, bas cu videti sta ce uradii AtivS kad stigne za koji dan. Uzeo sam ga jer je relativno jeftin, pa kad ga budem prodavao za koji mesec necu toliko izgubiti, kao na ostalim telefonima (min 100 i kusur evra).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno