Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Hahahaha, pa ovo je sjajno. Taman kad sam hteo da ga zavarim u zid, i kad sam zeleo da ispisem tonu socnih psovki na racun WP, odem do My library i tamo pronadjem Runtastic. Stavim download i eno ga instalirao se :) iako ne postoji u prodavnici.
Ludilo...

na 8,1 ima akoje to, reklame ko blesave izlecu
wp_ss_20180518_0002.png
wp_ss_20180518_0003.png
 
To je drugi software, Runtastic na WinPhone 10:
wp_ss_20180518_0001.png
 
Da, to je nesto skroz drugo. Ova zadnja je slika Runtastica. Isti je i na WP8 i na 10. Poceo opet da mi se svidja WP kao sistem, ali samo za totalno nezahtevne stvari. Bas je cool :)
Mislim da samo na WP mozes da aktiviras viber a da nemas sim karticu u telefonu. Nisam siguran da to moze na androidu.
Ova moja Lumia 532 je zakljucana na neku Swiss mrezu, ali se vajber bez problema instalira i aktivira. Extra.
 
Update:
Posle hard reseta i 5-6 novih reinstalacija, mTalk i dalje odbija da radi na benchu, ostali rade.
Realno vise nemam ideju sta moze da bude a da nije do samog foruma
wp_ss_20180519_0003[1].png
 
I mene ista muka muci,ima li neka zamena za mtalk koja radi ako moze link ne bi skodilo.
 
Imas Tapatalk classic. Ja sam ga isto stavio iz istih razloga.
 
Update:


Posle hard reseta i 5-6 novih reinstalacija, mTalk i dalje odbija da radi na benchu, ostali rade.


Realno vise nemam ideju sta moze da bude a da nije do samog forum

Probao sam i ja, prvi put, mtalk i ne radi sa bench-om, isti problem.


Probaj npr elitesecurity, meni otvori stablo, ali nece i same poruke? to su onda 2 foruma sa kojima ne radi mtalk?
 
Ne radi i sa forumom Sveta kompjutera.
 
Tapatalk ne radi danas?
 
Tapatalk ne radi danas?

Zanimljivo je to, da jutros mi izadje poruka da nemam dovoljno memoriskog prostora,te da se savetuje da se nesto prebaci na memorisku karticu.
Ignorisem poruku,ali od jutros ne radi facebook aplikacija.Ja koristim onu koju je napravio microsoft,pohvata slike pa ubaci u imenik,nije bitno.
Sada pogledam skida neku veliku ispravku,i to bas traje.Lumia 640xl,kaze da je ispravka 2018-06 za windows 10 Version 1703.
Videcemo sta dalje...
 
Zanimljivo je to, da jutros mi izadje poruka da nemam dovoljno memoriskog prostora,te da se savetuje da se nesto prebaci na memorisku karticu.
Ignorisem poruku,ali od jutros ne radi facebook aplikacija.Ja koristim onu koju je napravio microsoft,pohvata slike pa ubaci u imenik,nije bitno.
Sada pogledam skida neku veliku ispravku,i to bas traje.Lumia 640xl,kaze da je ispravka 2018-06 za windows 10 Version 1703.
Videcemo sta dalje...

au alse gasi jedno po jedno, i meni ne radi facebook
 
Meni već par dana ne radi tapatalk
 
Bre FB zvanicna aplikacija radi i dalje.
mTalk i Tapatalk standardno ne rade. :d
 
Tapatalk radio do pre par dana. Sad jednostavno ne mogu da se ulogujem. Ovo pišem sa drugog telefona.

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 
Da, tapatalk umro, mtak ne radi sa benchom, bench ne radi dobro sa rss feedovima, svetla buducnost.
 
FB ne radi na W10, da li neko zna šta je u pitanju? Mtalk na benchu takođe...
 
FB radi na W10, ako ti se krešuje odmah po startovanju izvadi memorijsku karticu ako je imaš u telefonu.
To je meni pomoglo onomad.
 
FB radi na W10, ako ti se krešuje odmah po startovanju izvadi memorijsku karticu ako je imaš u telefonu.
To je meni pomoglo onomad.

Ne pomaže vadjenje kartice. Uninstall, skinuo ponovo sa stora i radi.
 
Radi li ikome Viber?
 
Мени ради, управо сам пробао (Lumia 830)

Sent from Galaxy S8
 
Radi li ikome Viber?

Meni se sinoc dogodilo,iz cista mira to da je Viber prestao sa radom.
Zatamnela aplikacija i pise,ocekuje se...
To je trajalo jedno 2 sata,i nista.Nikako da se doceka.
Restartovao par puta telefon i nista.
Na kraju sam usao u instalirane aplikacije i reset Viber.
Proradio je normalno i sada radi,ali sve sto sam imao,komplet istoriju dopisa,slika,itd,nema vise.
Od poslednjeg azuriranja sistema,nije to vise kao sto je bilo,trajanje baterije,i da ne nabrajam.
Ali,sta je tu je.
 
Ja sam Viber sinoc reinstalirao i opet nije hteo da radi, ni na mobilnom ni na desktopu.
Danas prorade iz cista mira.
 
Nazad
Vrh Dno