Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Ima brdo ali recimo hls plejer mi otvori listu i samo prvi program sa liste mi radi ne mogu da odaberem koji program da gledam. Dobio sam link i kada preko vlc na racunaru otvorim kliknem ctrl+L i imam listu gdje biram sta cu da gledam dok na lumii jos nisam nasao odgovarajuci program
Probao sam jos nekoliko niti jedna ne radi kako treba.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Iptv viewer radi ali se placa, cisto ako kome treba informacija.

Sent from mTalk
 
Neka aplikacija koja otvara m3u file ? Iptv

Sent from mTalk

Ne znam da li ce ti prikazati u Prodavnici,ja sam stavio region SAD I stvarno ima neverovatno veliki izbor svega.
Ja sam instalirao par programa i starno rade OK.Nabrojacu sta sam ja kod mene ubacio pa ti vidi da li ti to nesto odgovara,a moralo bi.
IPTV Viewer,
otvara m3u liste,iz telefona ili sa servera.Pise da se placa program,ja sam nasao neku bas dobru m3u listu i to radi fenomenalno.To sto se placa nemam pojma,sve radi nista mi nije prekidalo,trazilo aktivaciju.
FSPlayer.TV odlican
IPTV dodajes URL link.Ja sam za probu otvorio nalog na pastebin i tamo stavio listu,u programu stavio link I tako ucitao listu.Super radi.
IPTV Dreeam Box Virtual TV
Ovo je do sada najmocniji,placa se,moze svasta da uradi,ti je dodas ili je sam skine listu od nekud,izabrere se EXYU I ima 226 kanala.
On je trial,radi 15 min,pa mora da se izadje/udje.Ovo starno treba kupiti,nista bolje po meni nema od ovoga.Ne znam kako da ga platim?Licenca vazi za 10 uredjaja.
IPTV Extra ima sa lokalnog fajla ili sa url....
Live TV jako dobar,preporuka,ima u njemu da se izabere,pa sam svuce listu,ima Prva,B92,RTS,i skoro svi Pink kanali,probaj.Malo smara reklama,ali nema je kad se pusti kanal.
VLC je razocarao,ne radi kako treba,zaglavi,ne vidi m3u iz telefona.
To sam za sada uspeo da nadjem dok ne izbunarim nesto jos.
Eto,toliko od mene za sada.....
Lumia 640XL DS,win 10
 
Ima jedna greska u kucanju,nesto se poremeti kada hocu da izmenim poruku,nije ni bitno...Moram ovako.
IPTV Dream Box Virual TV ,napisao 2 slaova e,tu je greska.
 
@kiza
Iptv dream box top program koliko vidim. Mozes li mi samo objasniti kada gledam neki kanal kako da se vratim na listu programa? Kada kliknem nazad izadjem iz programa
I mene interesuje kako da kupim aplikaciju 9.99$ je preko BiH store a 14.99$ cini mi se na USA store

P.s. Da li ti koce ovi exyu programi?


Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Kada pustis neki tv kanal,jednostavno 2 x kliknes na ekran.
Pojavi ti se lista kanala,izaberes koji hoces,ako menjas kanal,opet 2x kliknes na ekran,prikaze ti listu...
Ako kliknes na win strelicu ,izlazi iz programa.
Videces kada krene tv kanal i 2x klik,imaces razne opcijelista kanala,favorite,kategory,pretraga(kucas ime tv kanala,rts,prva,tlc...)provalices ostalo...

Zamalo da zaboravim.Ako imas win 10 na racunaru,ima i za racunar.Na telefonu kad kliknem da je kupim napise tu cenu kao i tebi.Ali meni je lokacija na telefonu SAD,zato sto ima drasticno veci izbor aplikacija/igrica.
Na laptopu je lokacija Srbija i kad pogledam u prodavnici stoji cena 989 dinara,a na telefonu 14.99$ +porezi.
Ali ova aplikacija starno vredi da se kupi.
Na racunaru ima mnogo vise mogucnosti podesavanja svega i svacega.
 
Da provalio sam da ima i na racunaru :)
Ne znam moze li se nekako izvuci link od ovih lista sto nudi ovaj program?

Sent from mTalk
 
Hvala probacu ako budem ikako mogao skinuti listu od ovih silnih reklama :)
Iptv dream box mi je sada zatamljen i ne mogu vise koristiti nakon isteka triala
Edit: Radi dream box samo ga je trebalo uninstall i ponovo install
Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
MediaTag

Free danas.

Sent from DeadOS W10M
 
Ako kupim aplikaciju mogu je instalirati na 10 uredjaja bez obzira koji je login mail na racunaru/mobitelu?

Sent from mTalk
 
Ako kupim aplikaciju mogu je instalirati na 10 uredjaja bez obzira koji je login mail na racunaru/mobitelu?

Sent from mTalk

Ne naravno bitno je da account bude isti.

Kupio sam par app prosle god na telefonu, eno ih uwp i na kompu su "pro" tj paid.

Sent from DeadOS W10M
 
My tube beta podrzava live tile, push notifikacije i mnogo toga, iskreno nema bolji 3rd party you tube app

tPX34o4.jpg



Sent from Lumia 950
 
Nisam ranije primetio, sad uzeo da pogledam ima li kakav update i vidim da ima za Skype s tim sto vise ne pise Preview u imenu vec samo Skype. Izgleda da su konacno zavrsili sa testiranje UWP :)
 
Kod mene odavno ne pise preview .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neka besplatna offline navigacija? Ova Maps mi ne radi bas najbolje, cesto mi izbaci da ne moze da nadje lokaciju

Sent from mTalk
 
Ima MapFactor ali će ti javljati isti problem, to je do sistema. Trenutno sam skinuo Sygic ali još nisam testirao.

klaTm morf tneS
 
Jel ima neko problem sa Viberom i redosledom prikazivanja poruka? Kad stigne nova poruka umesto da mi je prikaže kad kliknem on me odvede na starije poruke od pre nekoliko dana. I to se dešava svakog ****nog puta kad dobijem poruku.

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno