Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

E do mojega baš.

A taj novi mTalk, što vidim da pišete sa njega, ima li on chat?

Kakav chat , zašto ti treba chat na tapatalku , ne razumem ? Imaš pm , možeš da pošalješ .
Valjda ti tapatalk služi da čitaš forume i pišeš , nisam viđao chat opciju na forumima koje posećujem.
 
Filozofij da ako WP nema ni ne treba ta opcija me zaobiđi, pitao sam ima li TT tu opciju na WPu, dobio sam odgovor.
Posle sam se setio da ima i neki novi TT za WP pa sam se setio da pitam ima li možda on?
 
Filozofij da ako WP nema ni ne treba ta opcija me zaobiđi, pitao sam ima li TT tu opciju na WPu, dobio sam odgovor.
Posle sam se setio da ima i neki novi TT za WP pa sam se setio da pitam ima li možda on?




Ozbiljno pitam čemu služi , prvu put čujem . Nisam video na forumu chat opciju. Šalješ privatne poruke korisniku ili čatuje ceo forum?
 
Poslednja izmena:
Može i jedno i drugo, dobra je fora.

Želja mi je da uzmem 735, od dana kada se pojavio mi se dopao,
a zbog opšte poznate situacije sa WPom ga nikad nisam kupio, a sad mu je cena smešna pa reko da ispunim želju.

Ima li aplikacija za tv program, pre je bila, sad mi search ne izbacuje ništa za naše kanale?
 
Bila je aplikacija za program od lika koji je izdao Vreme u Srbiji.

To možda može da ti proveri neko koje na našem regionu.
 
Tu je TV Vodič aplikacija. Tapatalk je "trebao" da dobije neki update u januaru ali očigledno ništa od toga za sada.
 
Gmail

Pozdrav, koristim cesto mail, i imam registrovano sve preko outlook poste. Imam problem kako da mi ucita poslate mailove da ih prosljedim. To traje predugo i uvjek prekinem sinhronizaciju. Ima li neka aplikacija koju bi mi preporucili ili sta da uradim sa outlookom da radi?
 
Idi na Meni/more pa Sent Mail.
 
SofaScore, da li pločica prikazuje promene rezultata?
 
you tube download

Pozdrav drugari, treba mi preporuka za dobru tube download aplikaciju. Hvala.
 
Zdravo, pominjao sam ovo ranije, al sad malo neko drugacije pitanje vezano za istu stvar... :)

https://www.microsoft.com/en-US/store/apps/LawTeX/9NBLGGH16JQZ#ratings-reviews
Da li bi moglo da bude da je ova aplikacija neka prevara? :trust: Mislim, nisam upucen kako funkcionise to sa Prodavnicom, pretpostavljam da autor moze da okaci maltene sta hoce i da stavi sta zeli u opis, a da se onda to uklanja tek ako neko prijavi da je aplikacija laznjak, ili tako nesto? Cenu su nabili na 600 dinara, sto donekle mozda i ne bi bilo puno ako ona zaista radi svoj posao (na svim pomenutim platformama, ali navedeni su tu w10, w10m, wp8.1, wp8, wp7...), ali nemaju ni jednu recenziju od kako sam aplikaciju prvi put primetio, pa me to dovodi do zakljucka - ili niko nije kupio tu aplikaciju, i ti Lightech sto su objavili aplikaciju u prodavnici nemaju ni jednu drugu svoju aplikaciju tamo...
 
Evo da napišem ovde, uskoro za Windows 10 izlazi OrionTV Aplikacija, ovo sam saznao u prepisci sa razvijače m.
Još malo da pritisnemo Banke da izdaju aplikacije i imaćemo odličan sistem, sa dobrim aplikacijama.
 
Poslednja izmena:
^ ja ga kupio pre par meseci :)

Preporučujem svima, odlično radi i na androidu i na wp.
 
Pokushavam da pronadjem program Vreme u Srbiji, ali ne mere ljudi... Menjao sam lokacije od Svrbije do USrA i ne mere... Nema je nidje...
 
Nešto ti pobrljavio mobilni, mislim da je MS weather ista, ako ti se ne dva onda hard reset
 
^
meni se sve to desava i bas nakon harda :)

konkretno Vreme u Srbiji i Mediately baza lekova
 
Evo probao na drugovoj 820-tki i kod njega ne fercera... Ipak je problem do app
 
Da prijavim da meni na 640ds radi normalno, postavljeno na lock screen
 
Vrhunska Twitter aplikacija, Twittone. Bas brza, fino izgleda, pokusavam da provalim jel ovaj free trial vremenski ogranicen ili samo nema neke funkcije poput push-a. U svakom slucaju je smesna cena.
 
Nazad
Vrh Dno