Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

20mb + 2.5GB dodatni podaci.
 
Imate GTA San Andreas free ako stavite region na Vijetnam. Mislim da nije bas legalno, pozurite da skinete dok ga ne uklone. :D


E krastavac, ja se taman ponadao, inače igrice baš slabo igram, ali gta stvarno gotovim. Bas bi mi leglo da u slobodno vreme malo ubijem dosadu na telefonu, ali vraga. Nije besplatno, meni traži da platim, prebacio sam na Vijetnam. Izgleda da su ispravili bag, pa sad ko je iskoristio iskoristio je...
 
E krastavac, ja se taman ponadao, inače igrice baš slabo igram, ali gta stvarno gotovim. Bas bi mi leglo da u slobodno vreme malo ubijem dosadu na telefonu, ali vraga. Nije besplatno, meni traži da platim, prebacio sam na Vijetnam. Izgleda da su ispravili bag, pa sad ko je iskoristio iskoristio je...

Ima 2 verzije, jedna je Rockstarova, druga pojma nemam, ja je nasao preko appraisin. Probaj odatle.
 
:(
23fc17a2a8bb9bf11a265190a39c57dc.png
 
Ne znam kako da izvucem link sa Store. Phi-Studio je izdavac. Nema vise linka na Appraisin. Uglavnom, likovi su pirati, dosta igrica koje se placaju oni stavljaju u Store besplatno preko Vijetnama.
wp_ss_20160124_0002.png
Edit: Evo ga https://www.microsoft.com/en-us/store/games/gta-san-andreas/9nblggh1z7pm :D
P.S. Ne odgovaram za nastalu stetu, preuzimate na sopstvenu odgovornost. :p
 
Poslednja izmena:
Figure - objasnili su kako app sa iOSa može i na WP da radi i to besprekorno
 
Zašto kad otvorim link pokazuje minzvanicnubMS aplikaciju a ne vodi me na store?
 
Zašto kad otvorim link pokazuje minzvanicnubMS aplikaciju a ne vodi me na store?

Ako otvaraš preko telefona u EDGE-u, mora ti biti podešeno da prikazuje stranice kao "mobile" a ne kao "desktop". :d
 
Ukljuceno je da prikazuje kao kobile. Jednostavno nekad me odvede u store a sa nekog linkanna ms sajt
 
Treba mi aplikacija za gledanje iptv-a preko m3u lista. Sa vlc-om ne uspevam. Poželjno je da radi i na win 8.1
 
Postoji li app kojom mogu da namestim da baci mob na silent u vreme u koje ja podesim
i da popali zvuke takođe u vreme koje ja namestim?

I zašto mi ne radi search u storu preko kompa?
 
To radi quiet hours opcija, u samoj Cortani valjda, nisam se jos igrao s tim.
 
Dok sam bio na 8.1 nisam koristio Cortanu, ne bi je koristio ni sad ako se uopšte vratim na WP.
Zanima me baš app za to, ako postoji.
 
Ima li nekih vesti kad će se Viber i WA udostojiti da izbace univerzalne app? Telegram je najavljen već kolko znam...
 
Da li postoji neki program slichan CCleaner-u na Win10 Mobile???
 
Zasto bi to radio?

Btw, jedna sjajna aplikacija (i jedna od retkih kad se pricalo o njoj u drustvu, da krenem da kucam u store-u i da je ima :) )

Wunderlist
 
Prvi text editor za koji mogu da kazem da je ekstra, hvala tolero. Za sada deluje obecavajuce
 
Dajte neki dobar uwp ebook reader.

Sent from mTalk
 
Ima li neka camera app koja bas drugacije (bolje) fotke pravi od default kamere, a ne samo da je razlika u filterima i to. Deluje mi da previse agresivno neki sharpness udara..
 
Probaj Camera360 Sight i OneShot.
 
E do mojega baš.

A taj novi mTalk, što vidim da pišete sa njega, ima li on chat?
 
Nazad
Vrh Dno