Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Kad sam vec kod facebook-a, da li je bolji obican facebook i messenger ili beta verzija? Skinuo sam beta verziju messengera, ali ne uspevam da ga dodam da bude jedan od programa koji pokazuju notifikacije na lock screen-u. Ima li leka za to?

Sistemski facebook,pokupi profilne slike i ubaci ih u imenil,to radi i skype...(mislim na FB koji je "ugradjen"u sistem,dolazi uz windows).
Ako deinstaliras "ugradjeni facebook" neces vise ponovo moci da ga instaliras,napisace samo poruku da si ga vec imao,nema nazad...Na njemu stizu na plocici komentari...obavestenja.Svidja mi se kada se pusti neki video,ima opcija da se strimuje na nesto,smart tv,ili sta je vec dostupno.Ima fine vizualne efekte,prikaz slike i njeno vracanje ,nesto kao fade in/out,itd...
Onaj sto je napravila FB,kao zvanicna,kad sam to ubacio,nema na live plocici nista se ne prikazuje,telefon je poceo da mi se greje,trajanje baterije isto,drasticno se smanjilo...usporio mi se telefon.Meni se ne svidja.
Messenger ako mi treba,nisam hteo da ga instaliram,koristim preko pretrazivaca,edge...I to radi ok.
Posto su mi sve profilne slike nestale iz imenika,kada sam deinstalirao sistemski FB,resetovao telefon,pa sve iz pocetka.Sada sve radi ok...ali potrajalo.
Dok neko,ako ikada i napravi neki FB koji bi bio slican kao na androidu,po meni taj sistemski koji dolazi uz windows je mozda najbolji.
To je moje iskustvo oko FB.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
  • Like
Reagovanja: NAS
Sta radi ta aplikacija? Potpises se prstom ili se potpises sa digitalnim potpisom? (31mb veliko mi da instaliram pa pitam)
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Sta radi ta aplikacija? Potpises se prstom ili se potpises sa digitalnim potpisom? (31mb veliko mi da instaliram pa pitam)

Ucitas svoj potpis u aplikaciju i onda samo kliknes i aplikacija ga ubaci na odgovarajuce mesto u dokumentu.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Probao sam njihov files manager i nije nesto. Probao sam i 8zip, lepo sto je besplatno, ali isto otpakuje i total comander?
 
Ima li neka app da radi usb tethering ?
 
Zahvaljujem
 
Dali ima neko prestavu kako da maps "src" proradi, nalazim se u samoj ulici, vidim je na mapi i ne moze da je pronadje, telefon ima internet konekciju i skinute mape na memoriji telefona...
 
Nice [emoji4]
 

Auuu,Dejane,ovu vest sam doziveo kao da su javili da su pronasli zivi svet na nekoj planeti...:-devil-:
I sam u neverici,kao neko dete u prodavnici igracaka,jedva sam docekao da isprobam kodi na telefonu.
Sve je lepo proteklo,ali,radost i sreca nisu dugo potrajali,
wp_ss_20180112_0005.pngwp_ss_20180112_0004.png
Probao par addonova,samo yuotube radi.Nadam se da ce neka naredna verzija kodija raditi kako bi trebalo.
A dotle i dalje kodi na tabletu...I ovo je veliki uspeh,samo jos i da radi.
Idemo dalje.
 
Neko vredno radi.Izasla je nova verzija,sada je vec upotrebiva.Svaka cast,ko god da radi na ovom projektu kodija,neko se setio da i mi postojimo sa telefonima.
wp_ss_20180116_0002.pngwp_ss_20180116_0004.pngwp_ss_20180116_0006.jpgwp_ss_20180116_0003.jpg
 
SFRJ = dupli nalog - dejan87dex: sada oba perma banovana
 
lock+vol up?
 
verovatno se pitanje odnosi bas na snimanje (video snimak) a ne samo slikanje tj screenshoot.

prilicno sam siguran da to ne radi ni jedna app

Sent from Galaxy S8
 
jeste, upravu si, ja sam tako snimao, bilo je davno pa sam zaboravio.

Sent from Galaxy S8
 
Da na video snimanje sam mislio...Nije mi trebalo do sada i vidim da nema niti jedne app za to...a to sa projektovanjem sam vidio ali mi treba bas kada nisam blizu PC-a. :(

Sent from mTalk
 
Monument Browser

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno