Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

A koju ToDo app koristite? Neku da predložite? Ova MSova bi bila super kad bi bila brža, podrzavala live tile i kad bi radila offline
 
ja sam sebi posaljem mail sta treba da uradim.
a na poslu ostavim sebi papir ispod tastature :)
 
Poslednja izmena:
ja sam sebi posaljem mail sta treba da uradim.
a na poslu ostavim sebi papir ispod tastature :)

U principu, i ja radim tako, samo bez papira :D Mislio sam da imam uvid u stakve sto sam utefterio, sta me ceka narednih dana. Probao sam vise aplikacija, ali svaka ima neku boljku koja pocne bas da mi smeta i batalim ih :D
 
Posle zadnjeg apdejta browser neće da mi otvara .pdf fajlove. Koji program preporučujete za čitanje ovih fajlova?
 
Ja sam instalirao Xodo. Za sada izgleda OK, ima black mode.
Ako imas interop otkljucan telefon moze da se podesi koji program da otvara pdf.
 
Jel može preko interopa da se podesi koja aplikacija da otvara određeni sajt i slično? YouTube, Twitter itd.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Radi li nekome mTalk? Ja uopste ne mogu da se ulogujem, izbacuje mi nekakav error.
 
isto i kod mene. mada mi je i tapatalk juce bagovao tj nije hteo na ovaj forum..

Sent from Galaxy S8
 
Bas sam hteo da postavim pitanje u vezi mTalka, kad ono, vidim i drugima ne radi :) Pre nekoliko nedelja je prestao da mi radi SK forum, neku gresku baca, a od pre neki dan mi ni Benchmark forum ne radi, samo s nekom drugom greskom :| Sve se nesto bojim da ce to ostati tako, jer mislim da se app vec odavno ne azurira. Ima li neka alternativa mTalku, osim Tapatalk-a, al on mi je dosta spor i nepregledan za kucanje poruka. mTalk je bio odlican po svakom pitanju :S
 
logout, clear cache, logon-> proradilo.
 
To je za Tapatalk, mTalk nikad nisam koristio :)
 
ama nemam ni na Tapatalku tu opciju, sta vise nem gu cak ni bench forum da dodam, kad ukucam benchamrks.rs u pretragu kao ranije ne nalazi ga.
 
Mozda treba da se resetuje aplikacija. Ima tu opciju u Settings ->Apps & features -> mTalk -> Advanced options -> Reset?
 
Ma TT na androidu je proradio sam od sebe istog tog dana.. To je nesto do fantastičnog windowsa. Možda jedan factory reset, vecito resenje svakog windows problema :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Mozda treba da se resetuje aplikacija. Ima tu opciju u Settings ->Apps & features -> mTalk -> Advanced options -> Reset?

Nemam prsitup Settings uopste, samo biranje foruma koje ne radi

Ma TT na androidu je proradio sam od sebe istog tog dana.. To je nesto do fantastičnog windowsa. Možda jedan factory reset, vecito resenje svakog windows problema :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Mislim da si vise u pravu nego sto mislis da jesi.
 
ama nemam ni na Tapatalku tu opciju, sta vise nem gu cak ni bench forum da dodam, kad ukucam benchamrks.rs u pretragu kao ranije ne nalazi ga.

1. Kad startujes Tapatalk na prvom ekranu, npr. forums ima "..." tu ima login/ logout i clear cache
2.pretraga i dodavanje foruma odavno ne radi posto je odavno ukinuta podrska za win10mob, nego podesis koje ces forume pratiti na android uredjaju i onda se sa tim nalogom logujes.
 
@Shobe
Izvini ja mislim pricas mi za reset unutar aplikacije. To sto predlazes je uradjeno i nije radilo, posle sam je reinstlairao i opet ne radi. Jedin sto nadjem Bench, ali da se ulogujem nema sanse.

@joojant200
Ja imam Tapatalk Classic i tu osim login/logout nema niceg drugog. Medjutim, Bench je bio na mom Tapatalk profilu i kad se uloguejm on bi ga nasao, ali nije hteo da se uloguje za medalju.
Posto sam probao sve sto mi je palo na pamet, na kraju sam uklonio bench iz Tapatalk profila i sad ne modu da ga vratim. D:

Ono sto mi ne ulazi u glavu je sto je i na desktop aplikaciji isti problem?
 
Poslednja izmena:
@Shobe
Izvini ja mislim pricas mi za reset unutar aplikacije. To sto predlazes je uradjeno i nije radilo, posle sam je reinstlairao i opet ne radi. Jedin sto nadjem Bench, ali da se ulogujem nema sanse.

Ono sto mi ne ulazi u glavu je sto je i na desktop aplikaciji isti problem?

E sto mu gromova, ja se ponadao da ce pomoci tako :|
Desktop aplikacija je ista ova s mobilnog - UWP, tako da je i ocekivano isto ponasanje (mislim na mTalk).
 
Poslednja izmena:
@joojant200
Ja imam Tapatalk Classic i tu osim login/logout nema niceg drugog. Medjutim, Bench je bio na mom Tapatalk profilu i kad se uloguejm on bi ga nasao, ali nije hteo da se uloguje za medalju.
Posto sam probao sve sto mi je palo na pamet, na kraju sam uklonio bench iz Tapatalk profila i sad ne modu da ga vratim. D:?
Pozajmi od supruge/devojke droid pa sredi? :)

 
Opet sam uzeo neki jeftin WP telefoncic, da imam za trcanje i slicno. Lumia 532 je u pitanju. Pre jedno pola godine sam uzeo 525 za tu svrhu i instalirao Runtastic. Sad ga nema u prodavnici. Nadjem ga sa strane sa xap extenzijom i ne mogu da ga instaliram onako preko browsera. Ne moze ni preko sd kartice.
Kako ja da instaliram bas ovaj program. Drugo mi nista ne treba.
Windows10 je na telefonu
 
Runtastic su ukinuli podršku u jan. 2017, neko vreme nije hteo da se pokrene, sada radi (950 XL) uključujući upload i koristim ga svakog dana. Ali ako već nije bio instaliran, ne bih znao kako može...
 
Ma koristim i ja Runtastic na Lumiji 925 (gore sam pogresio pa napisao 525 :)) i radi, ali bi voleo da ga instaliram na ovaj drugi, jer je bas mali i zgodan dok trcim.
Ranije je neko pisao kako ide taj sajdload, ali ne mogu da nadjem.
 
Hahahaha, pa ovo je sjajno. Taman kad sam hteo da ga zavarim u zid, i kad sam zeleo da ispisem tonu socnih psovki na racun WP, odem do My library i tamo pronadjem Runtastic. Stavim download i eno ga instalirao se :) iako ne postoji u prodavnici.
Ludilo...
 
Nazad
Vrh Dno