Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Da li neko korisiti Sygic za navigaciju i kako ste zadovoljni, deluje dibro pa mozda kupim?
 
Losa i nepouzdana aplikacija iptv viewer, zablokira vrlo cesto. Mislio sam da je do moje lumie 640 medjutim isto se ponasa i na racunaru

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Probao i zadnju, kuje aplikacija i na pc-u
A imam povoljne iptv liste sa svim domacim i stranim filmskim i sportskim kanalima medjutim nikako da nadjem za win odgovarajucu aplikaciju

Sent from mTalk
 
We are retiring the existing Windows Mobile App on 08/31/2017, which means the app icon will remain on your phone but will no longer work. You can continue to use LinkedIn on your Windows phone by going to www.linkedin.com from your mobile web browser (Edge, Internet Explorer). From here you'll be able to access the full range of LinkedIn features, including search and profile editing, which were not available on the app.

For easy access to LinkedIn mobile web, you can pin the website to your start screen on your mobile device and open it with a single tap. Instructions on how to do so below.
1.Open the web browser on your Windows phone.
2.Enter www.linkedin.com and navigate to the site.
3.Tap the three-dot menu button at the top right.
4.Select "Pin To Start"
Additionally, we will be launching a new LinkedIn Windows desktop app in a few weeks on the Microsoft Windows App store.

Sise...


Sent from mTalk
 
Probao i zadnju, kuje aplikacija i na pc-u
A imam povoljne iptv liste sa svim domacim i stranim filmskim i sportskim kanalima medjutim nikako da nadjem za win odgovarajucu aplikaciju

Sent from mTalk

Evo danas update za iptv :)

6LFNpuL.jpg



Sent from Mumia 950
 
Upravo skidam update pa cu da testiram :D

Sent from mTalk

Nije sredio, los mu je decoder, vidim da koristi vlc engine. . Ko zna kad ce to srediti, probacu neke druge loste , sem m3u...

5pkHImU.jpg


Mada lepo listu programa prikazuje...


Sent from Mumia 950
 
Poslednja izmena:
Nisam stigao da probam ali mi je izbacio obavijest da instaliram mpeg2 video extension

Sent from mTalk
 
Da li neko korisiti Sygic za navigaciju i kako ste zadovoljni, deluje dibro pa mozda kupim?


Na prvu loptu deluje ok.
Maps me je izludjivao jer na n925 na win10 nece da crta konture ulica, a Sygic radi ok na starom hardweru.
Offline search ok, srpski ok. To je plus.
Mozes da vidis street map sliku lokacije ako te interesuje.
Mape su tom tom 2015.09 ako sam dobro video?! skinuo sam s neta 2017.03 i radi, ali nisam uspeo da ubacim here mape mada bi i one trebale da rade, to je minus.
Cekam da istekne trial da vidim da li ce moci da se resetuje.
 
Ux, nesto ne ide refresh mape dovoljno brzo u autu, a i pozicija varira malo na putu malo pored puta, mozda zato sto sam cackao mape
 
Iptv viewer ima update ali mi izbacuje gresku nece da skine i instalira

Sent from mTalk
 
a da li bi neko bio ljubazan da podeli listu kanala ?

Poslato sa Note3
 
Ja imam liste za prodaju ako je neko zainteresovan moze me kontaktirati na pm za vise informacija i test na 24h.

Sent from mTalk
 
Iptv viewer ima update ali mi izbacuje gresku nece da skine i instalira

Sent from mTalk

Nije ni meni htelo.Ne samo iptv nego i jos par nekih stvari.
Resenje,podesis da ce nove aplikacije biti sacuvane ovde:Ovaj uredjaj.
Isto to i za Odrediste cuvanja novih preuzimanja,umesto sd kartica,promenis na :eek:vaj uredjaj.
Kada se instalira/ili skine nadogradnja opet sve vratis na: sd kartica.
Tako sam resio kod mene.
Iptv viewer nije dobro radio,ali pre neki dan se azurirao i sada liste koje nisam mogao da pustim, sada rade.
Trebalo bi da se instalira i Prosirenje za MPEG-2 video zapise.
Pojavio se i neki novi program MyIPTV Player,mada i on nekad napise ne moze da nadje ili video nije podrzan,dok u drugom programu ista lista radi.
Nije mi jos uvek jasno,imam neke liste koje vec skoro 2 god rade,ali ni jedan iptv ne moze cak ni da je otvori,dok na androidu sve zivo radi.
Recimo IPTV od autora Alexander Sofronov radi sve zivo,na win nece skoro nista.Da li je stvar u playeru ili kodecima ili u cemu vec,zivo me interesuje?
 
Nece iptv viewer ni na taj nacin. Rade kod mene ove liste bez stekanja, probacu ovu novu iptv app kasnije. Ni telegram app nije htio da mi azurira pretpostavljam da je do njih neki bug, do MS

Edit: Uspio sam instalirati ali sam prvo morao deinstalirati app

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Nece iptv viewer ni na taj nacin. Rade kod mene ove liste bez stekanja, probacu ovu novu iptv app kasnije. Ni telegram app nije htio da mi azurira pretpostavljam da je do njih neki bug, do MS

Edit: Uspio sam instalirati ali sam prvo morao deinstalirati app

Sent from mTalk

2017.7.18!? Meni azurirao bez problema.

Imas m3u listu koja radi aj uploauduj pls

Sent from Mumia 950
 
Imam liste jer radim prodaju [emoji342] ako zelis mogu ti poslati test 24h da vidis kako to izgleda, bez ikakvih obaveza. Javni se pp ako budes zainteresovan

Sent from mTalk
 
Nece iptv viewer ni na taj nacin. Rade kod mene ove liste bez stekanja, probacu ovu novu iptv app kasnije. Ni telegram app nije htio da mi azurira pretpostavljam da je do njih neki bug, do MS

Edit: Uspio sam instalirati ali sam prvo morao deinstalirati app

Sent from mTalk

Sta koristis od aplikacija za gledanje tv?
Posto si napisao "Rade kod mene ove liste bez stekanja".
Nema bas neki izbor,mislim da sam probao sve aplikacije ,vezane za tv/iptv,mozda ima neka za koju ne znam?
 
Mislio sam na uopsteno stekanje kanala a ne na aplikaciju, tako da eliminisemo faktor da mozda je do liste stekanje.
Ali evo sada sam probao iptv viewer ne stekaju kanali, ova myiptv na racunaru radi o mina dok na mob koce kanali a mnogo je ljepsa i velika prednost ima search kanala i mozes gledati kanale po grupama, dok kod iptv viewera moras da skrolas pola sata da dodjes do zeljenog kanala ili ima negdje search opcija da nisam vidio?

Edit: Velika steta za neke kanale na mob aplikaciji izbaci da ne moze da ih otvori dok na pc radi fenomenalno. Ima veliki potencijal ova myiptv


Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Na prvu loptu deluje ok.

Maps me je izludjivao jer na n925 na win10 nece da crta konture ulica, a Sygic radi ok na starom hardweru.

.

Radi kao slide show, probacu jos sa hardwerskim gps-om pa uninstall
 
Nova verzija Skypa (11.19.820.0), koju inače koristim i za SMS poruke, pored novog izgleda, omogućeno je i deljenje iz drugih app (konačno), kao i reakcije na Skype poruke...
 
Nova verzija Skypa (11.19.820.0), koju inače koristim i za SMS poruke, pored novog izgleda, omogućeno je i deljenje iz drugih app (konačno), kao i reakcije na Skype poruke...
Da odlicna je izgleda ce uskoro poprimiti novi ui kao na droidu, mislim korak po korak ali to im je cilj.

Sent from my Nokia 5
 
Kako da podesim dark temu u one note?
 
DA li neko koristi ProShot aplikaciju za kameru. I ako koristi kako ste zadovlljni da li je bolja od one koja je integrisana u sistem, da li vredi kupiti?
 
Kupio ProShot i stari (Classic) i novi (UWP) za Lumiu 735. Sada na 950 XL ipak koristim sistemsku kameru. Anketiranjem i zumiranjem detalja smo zaključili da daje bolje slike od RAW > JPG uz ovo-ono podešavanja. ProShot za neke specijalne opcije koje Camera nema.
 
Nazad
Vrh Dno