Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Zeza me viber a koliko vidim i sve druge aplikacije slicne, recimo napravim sliku i kada u chatu hocu da odaberem tu sliku nema je tek se pojavi sutra :)
Isao i da nadjem sliku u photos pa share samo pukne i ne uspijem uci u viber ili wa. Ima li neko rjesenje za ovaj problem?

Sent from mTalk
 
Kod mene radi shareovanje iz galerije na viber. .1593. Ali secam se da je bilo problema nekada.

Sent from mTalk l532ds wp10
 
Ja ne mogu da sharujem niti preko jedne aplikacije :(
I desi mi se povremeno da slikam, poslije pogledam galeriju slike nema. Sada kada slikam moram da sacekam da obradi sliku da provjerim je li tu u galeriji.
A slike koje skinem sa weba se ne pojavljuju u photos, samo preko file managera ih nalazim

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Kod photos sam i ja primetio da podfolder saved pictures ne cita dalje u dubinu ako ima jos podfoldera u kojima su slike, sto mi ne odgovara.

btw:meni biber radi sve ok
 
Ponovo ne radi mTalk, stalno odbija da se uloguje... Sada više ne mogu da pristupim forumu, osim preko Edge-a.
 
Ponovo ne radi mTalk, stalno odbija da se uloguje... Sada više ne mogu da pristupim forumu, osim preko Edge-a.
videcu uvece kod mene na 950, pokusaj i da kontaktiras developera, mozda je tt menjao api.

Sent from my Nokia 5
 
Ponovo ne radi mTalk, stalno odbija da se uloguje... Sada više ne mogu da pristupim forumu, osim preko Edge-a.

Evo radi, bez greske

LCkJSTV.jpg



Sent from Lumia (Espana - Prostituta) 950
 
Kod mene radi mTalk ali mislim da ću čir da dobijem zato što ne učitava quote i spojlere kako valja.

Sent from mTalk
 
Samo jos da kupimo nisana
 
Mtalk odbija da me uloguje na Benchmark forum, pojavi se neka poruka "invalid username or password", dok na Androidu preko Tapatalka sve radi normalno. Pokušao sam da resetujem lozinku i kada dobijem mejl sa linkom na Benchmark stranici mi pokazuje da nešto nije kako treba, kao nešto nije uredu, međutim preko Chromea me uloguje normalno sa starom lozinkom...
Da li je neko imao ovakve probleme?
 
Samo ugasiš aplikaciju i probaš opet. Manje-više standardan problem za mTalk.

Sent from mTalk
 
Sideloadovao sam stari dobri accuweather sa win 8.1 i sve OK :)
weather underground i Yr sam stavio u edge favorites
Probacu i ovu sto je dejan rekao edit:uporedjivanjem podataka izgleda mi da koristi podatke od weather underground, tako da je porasla u mojim očima :).
Hvala svima na idejama i pomoci :)

Kako side loadovati wp8 aplikacije i jel to moze da se radi i za druge aplikacije?

Stari sam WindowsPhone korisnik, skoro sam uzeo Lumia 640 i sad se polako navikavam na Windows10 pa imam par pitanja.

Malo mi je ogranicen broj boja za teme na Windows10 i generalno daleko manje mi se svidja interfejs nego na WP7 i WP8, postoji li neki nacin da se vrati stari interfejs ili barem prosiri izbor boja?

Edge malo losije radi, desava se cesto da zablokira u ucitavanju strane i onda interfejs radi, ali sve komande sem menjanja tabova i unosa teksta ne reaguju. Ima li neka dobra alternativa, nije problem ako se placa?

WindowsPhone 7 i 8 su imali game boy color i advance emulator, ali ne uspevam da nadjem nijedan za Windows10, sta se tu desava?

Skinuo sam wpTorrent i imam problem sa njim, kad skine neso, ne mogu ga nigde pronaci u filesystemu kako bi to prebacio na uredjaj, te stvari se vide samo unutar aplikacije. Postoji li druga torrent aplikacija?

Sta koristiti za youtube, a sta za navigaciju? Da li je default aplikacija za kameru dobra i ima li boljih?

Skinuo sam onu slim social aplikaciju za facebook i super radi na WiFi li na 3G uopste nece. Jel to do aplikacije ili do mog telefona?

Kad sam vec kod facebook-a, da li je bolji obican facebook i messenger ili beta verzija? Skinuo sam beta verziju messengera, ali ne uspevam da ga dodam da bude jedan od programa koji pokazuju notifikacije na lock screen-u. Ima li leka za to?

Ne mogu naci mTalk na store-u, a kad pristupim njegovoj store stranici preko browser linka, kaze mi da nije dostupna aplikacija, kako resiti ovo?

Izvinjavam se ako ovo nije tema za ovo sto pitam i unapred se zahvaljujem na pomoci.
 
Kako side loadovati wp8 aplikacije i jel to moze da se radi i za druge aplikacije?
Da/da. Nisam siguran da li su u insideru ukinuli silverlight aplikacije, insider je za izbegavati.
Treba da ukljucis developer mod u settings/update&sec/for developer i da na pc-u instaliras windows phone sdk 8.1.
Da ne skidas ceo SDK, mislim da se lite verzija fajla zove:WP8.1 SDK Tools Lite Setup Av1.20.zip

Malo mi je ogranicen broj boja za teme na Windows10 i generalno daleko manje mi se svidja interfejs nego na WP7 i WP8, postoji li neki nacin da se vrati stari interfejs ili barem prosiri izbor boja?
ako uradis upgrade sa win8 na win10, a posle toga ne uradis hard reset, trebao bi da imas pljunuti izgled win8, ali ne preporucujem. Malo podesavanja i malo fleksibilnosti cine cuda.

WindowsPhone 7 i 8 su imali game boy color i advance emulator, ali ne uspevam da nadjem nijedan za Windows10, sta se tu desava?
Ukinuli su emulatore na store-u. Verovatno ih mozes sideloadovati, nikada me nije interesovalo igranje na telefonu pa ne znam detalje.

Sta koristiti za youtube, a sta za navigaciju?
myTube! je najbolja, a ok je Perfect Tube
Osim default aplikacije za navigaciju, ima i Sygic (trial) i GeoNet, pa probaj.
 
Dali je neko uspeo resiti problem sa movies & tv, nece da je updateuje, deinstalirao sam postojecu i opet nista, sada ne mogu otvoriti ni jedan video na viberu... Nisam nasao nigde offline da instaliram, sa marketa vec par dana daje gresku..
 
Dali je neko uspeo resiti problem sa movies & tv, nece da je updateuje, deinstalirao sam postojecu i opet nista, sada ne mogu otvoriti ni jedan video na viberu... Nisam nasao nigde offline da instaliram, sa marketa vec par dana daje gresku..



А где журиш, решило би се то само за дан два... ;)
 
WindowsPhone 7 i 8 su imali game boy color i advance emulator, ali ne uspevam da nadjem nijedan za Windows10, sta se tu desava?

Ima sa xda developer da se skine universal controler (nesbox), samo sto nisam shvatio kako da povezem xbox 360 kontroler na mobilni.
Pise u pratecem tekstu da je podrzano, ali verovatno se radi o gresci pa misle na xbox one kontroler?
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Nazad
Vrh Dno