Šta je novo?

MSI X48 PLATINUM cudno ponasanje kad oc procesor

dowlamen

Poštovan
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruke
379
Poena
69
pojavio se problem !!!! temperature su ok i u idle,i u igrici (far cry 4) nije crash-ovao nijednom,,a picio sam fc4 jedno 7 sati bez prestanka !! ali kad resetujem pc ,u biosu se pojavi neka poruka kao u fazonu i to crvenim slovima " Warning!!!this setup nesto kao ne prija..ne znam tacno kad ne mogu da uradim prnt scrn ,,,i onda kaze da stisnem Y/N da se vratim u bios i postavim sve na default!!! inace ako ne uradim to,on se opet restaruje,,jedno vise puta,,i na onom troubleshoot ekranu malom na mojoj msi ploci pokazuje da nekad nece cpu da digne,,nekad ram,nekad ich!!!! ali iz par puta digne sistem i onda sve radi dobro!!! kad sam klokovao cpu - iskljucio sam c1 i eist ,voltaza procesora je 1.265v ,,ram na 1.58v....fsb:ram 1:2 da bih mi ram radio na 1600 mhz,,a i ploca ima fsb 1600 mhz i xmp podrsku i dobru napojnu sekciju,,kao overclock ploca za 775!! e sad i fsb cpua sam podigo sa 333 na 400 mhz koliko i zellim da mi radi,,dakle na 3400 mhz!!! da li neko moze da mi kaze od oka sta to moze biti ,,da li jos nesto treba da setujem da to sve radi kako treba i da mi se ne pojavljuje u biosu taj natpis
 
moguce da je samo baterija,zameni pa vidi,nije skupo.
 
Na mojoj msi p45 platinum su 2 godine ziveli gremlini.Nikako nisam bio zadovoljan,skoro sam je i prodao.Tu je tema i dalje,ja mislim.Par tema nize :)
 
Ne verujem da je do baterije..ocitava mi vbat 3.103 v.. pa sta moze biti..mozda ja ne treba da klokujem uopste i da se bakcem kad ne umem..ali me zulja
 
Nazad
Vrh Dno