Šta je novo?

RemixOS

Danas izasla neka nova verzija, razmisljam se da ga dignem, zanimljivo izgleda. :)
 
Nema sanse da butujem ovo iz VBox-a, sve sam pokusao.
Zabode kod onog 'Detecting Android-x86...found at /dev/sda1', i nece da mrdne dalje. To kada probam sa onim .vmdk fajlom sto je kacio onaj lik na xda.
Kad sam probao sam da skinem OS, pa idem na new i podesim sve, opet zabode, samo kod format data partition.. I nece dalje.
Jedino da ga instaliram na hard, ali mrzi me iskreno, prvo bih da ga probam. Ili na USB, ali nemam 3.0..
 
Meni odradi particionisanje i onda kao provera neka i tu se rebootuje
 
Ja sam skinuo legacy, ne podrzava mi komp UEFI.
Izgleda da na dosta racunara ne radi. Najvise me nervira sto ne izbaci nikakvu gresku, samo zabode, pa ti gataj sta je..
 
kod mene radi obican android. probao bi i ovaj remix samo kad bi znao da li radi touch na njemu...
 
Ja prvo skinuo UEFI, nisam ni gledao u biosu da l' podrzava, posle kad sam video, skinuo legacy, mislim da sam preko rufusa prebacio na flesh i radilo odmah.... :)

@ed_hunter3

Na prezentaciji remix os-a pokazali su da radi, e sad da li radi svuda, to ne znam...
 
Poslednja izmena:
beta verzija ce biti dostupna 1. marta
dodali su instaler na hd i ispravili bagove
ce probamo dual boot tada...
 
Otišao sam na sajt i video MD5, s obzirom na fijasko s Mint-om. Neka hvala, jedino u stvari je relativno pouzdano skinuti torrent. Jer koristi bolji hash, pa bar znaš da nije modifikovano.
 
Da li je neko uspeo da pokrene zadnju verziju na vBox-u? 32 bit legacy, pošto to planiram da zveknem na netbook eventualno.
 
Kod mene zabode na ekranu Remix OS i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno