Šta je novo?

Super Flower SF-500P14PE - sta je ovo?

manve

Slavan
Učlanjen(a)
01.01.2006
Poruke
741
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
7700X Corsair H150I Elite Capellix
Matična ploča
Asus ROG STRIX X670E- E GAMING
RAM
2x16GB G.SKILL F5 6000HZ CL30
GPU
6900 XT
Storage
Kingstone SKC3000 2TB
Zvuk
Bose QC 35 II
PSU
Seasonic Focus Gold 1000W
Kućište
Asus GT501
Monitor
Gigabyte M32U
Miš & tastatura
Corsair Vengeance K70 + Logitech G600
Pristup internetu
  1. Optički internet
Da, to je ta prica od 4 godine+ koja bas nije validna jer prepostavljam da se ne radi o istom napajanju.
 
Mislim da je isto napajanje, bez obzira sto je star review i nema ga vise na sajtu.
 
Moze biti, al tek onda mi ne treba jer za iste/slicne pare moze da se kupi napajanje iz 2015.
 
Za te pare EVGA G2 u kom je isto superflower, samo novija leadex platforma.
 
Ne znam da iko ovde prodaje EVGA napajanja. Znas da ima negde?
 
Jok bre, preko KP iz hungarije ko covek. 10 godina garancije.
Plus mnogo veca sansa da ti rese garanciju nego domaci...
 
Malo sam alergican na te varijante, al hvala za info svakako.
 
kad si alergican na cesto izvesnije resavanje garancije nego sto je kod nas slucaj,ti onda kupi polovno neispitano. :)
 
Kupujem samo novo s fiskalnim racunom. Samo u prosloj godini sam dobio nazad 51k din za grafiku u emmiju i 20k za intel ssd 120GB star 4 godine i 3 meseca u Gigatronu. Ne kazem da je takva taktika najbolja za sve ljude, ali za sada fiskalni racun kod nas jako lepo radi za mene.
Reklamirao sam jednom i Nokia N8 u Segedinu, ja sam ga i inicijalno kupio i imao sve papire. Resena je bila reklamacija za 7 dana.
 
Zna li ko kakvo je ovo napajanje po...w/products_list.php?class=2&sn=1&page=1&lang=
Dodatno, review-ovi ne postoje (ima nesto staro 4godine+ pa to znaci da nije za isto napajanje).

Golden King Pro, druga revizija, odlicno napajanje. Na JG isto samo test prve verzije. Po sadasnjim sertifikacijama bi mogao bez problema da ode u 80+Titanium. Interno kvalitetnije nego Leadex Gold ( ili EVGA G2 ). Samo nije modularno kao sto stoji na sajtu monitora.
 
To bi bilo sjajno ali zar ne bi trebalo da postoji na zvanicnom sajtu?
 
EOL, matoro je ja mislim.
 
To bi bilo sjajno ali zar ne bi trebalo da postoji na zvanicnom sajtu?

Do pocetka 2015te postojao je evropski sajt na kom je bilo to napajanje. Obzirom da je kancelarija za Evropu zatvorena pocetkom godine i taj sajt je mrtav. Golden King Pro nikad nije ni bio na TW sajtu. A i tako na TW sajtu ima mnostvo napajanja koja su EOL pa opet stoje :)
http://www.super-flower.de/fileadmin/PDF/2014_Superflower_Catalogue.pdf
Model je u Q1 2015 postao EOL kad je pocela velika ( i jeftinija ) proizvodnja leadex platforme ( EVGA ).
 
Poslednja izmena:
Koje na primer? :) Kod nas ne vidim nista bolje da ima od ovog Super Flowera.
 
@laca 12
hvala za sav info. Cudno da su ukinuli eu sajt a jedan od 2 najbolja proizvodjaca napajanja.
Verovatno bih ovaj SF uzeo odmah da nisam dobio polu pouzdan info da uskoro stize uvoz Seasonica.
 
@laca 12
hvala za sav info. Cudno da su ukinuli eu sajt a jedan od 2 najbolja proizvodjaca napajanja.
Verovatno bih ovaj SF uzeo odmah da nisam dobio polu pouzdan info da uskoro stize uvoz Seasonica.

Da, trebalo bi da stigne Seasonic do kraja meseca. Ali oni nemaju platinu od 500W. A ako se gleda Seasonic Gold, onda je Antec TP serija kvalitetnije odradjen od Seasonic "originala", pa ima mnogo manje problema sa zujanjem zavojnica. Ali opet nije modularno ako se to trazi. U svakom slucaju sve su to vrhunska napajanja i ni sa jednim nema greske.
 
Antec Truepower Classic je nemodularna G serija Seasonica i kazu u review-ovima marginalno losija. Ne mogu da se otrgnem utisku da je ovaj SF najbolja kupovina samo me muci sto je EOL device. Svakako vredi sacekati da se vidi sta ce od Seasonica doci i po kojoj ceni.
 
Nazad
Vrh Dno