Šta je novo?

Logitech resiver

Vegeta

Cenjen
Učlanjen(a)
15.10.2011
Poruke
974
Poena
180
Zanima me sledece. Da li resiver, koji sam dobio sa logitech misem(m185), mogu upariti sa logitech wirless tastaturom MK550? Da li ce raditi zajedno na istom resiveru ili ne?
 
Poslednja izmena:
Mislim da samo sa unifying receiver može da se upari. Samo ne znam dal može to sa tvojim.
 
Mis ima tu naradzastu oznaku, dok na resiver nema. Izgleda da mora i na resiveru stajati ta oznaka, a posto kod mene na resiveru nema onda ne moze :(
 
Ja probao da uparim receiver sa nekog starog Logitech combo-a (tastatura + miš) i g700s, nije uspelo.
 
Ja probao da uparim receiver sa nekog starog Logitech combo-a (tastatura + miš) i g700s, nije uspelo.

G700s ne može se upari ni sa jednim resiverom, cak ni sa unifying. Zato sto je specijalno radjen za njega i za gejming, kako ne bi dolazilo do laga u prenosu signala, a to je nezamislivo za gejming mis.

Mis ima tu naradzastu oznaku, dok na resiver nema. Izgleda da mora i na resiveru stajati ta oznaka, a posto kod mene na resiveru nema onda ne moze :(

Imaš na aliju da naručis resiver :)
 
Poslednja izmena:
Imas na KP Unifyinge za 500 din
a imas i nove miseve sa Uni receiverom za 1500 recimo....nisam gledao skoro, ali treba da ima :)
( imam 2-3 komada takva)
:)
 
Mislio sam da uparim mis sa pomenutom tastaturom, dost se jefitno prodaju bez resivera pa rekoh da probam ako moze. Posto ne moze, otpada.
 
Mozes da narucis sa ebay-a za nekih 9$ ako hoces da cekas. A ako neces zovi ovlasceni servis Computerland oni se nalaze u Gospodara Vucica pa pitaj kod njih koliko je nov. Na KP treba da cekas malo s vremena na vreme naleti. ;)
 
Nazad
Vrh Dno