Šta je novo?

Lenovo Yoga Tab 3 10"

Mazi7

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
11.02.2014
Poruke
2,565
Poena
130
Nisam video temu o ovome, uzeo ga pre 4 dana.

Quad Core™ 1.3 GHz (Qualcomm® APQ8009 / MSM8909)
Android™ OS v5.1
Sound
Dolby® Atmos™, 3.5 mm Audio Jack
RAM : 1 GB
ROM : 16 GB
I/O : Micro USB / microSD
Card Slot : Micro Sim Card Slot (LTE SKU)
Type : 8400 mAh
Standby Time : Up to 125 Days
Usage Time : Up to 18 Hours

9.7" x 0.37~0.13" x 7.28 (253 mm x 9.5 ~ 3.5 mm x 185 mm)
WiFi SKU : 1.44 lbs (655 g)
Size : 10.1" HD (1280 x 800)
Type : IPS
Material : Plastic
Slate Black
WiFi 802.11 b/g/n, 2.4 GHz
Bluetooth® 4.0
GPS
Integrated Camera
Rear :8 MP Rotatable Auto Focus Camera

Pored jednog problema, zanima me da li neko ima ovaj model ? Naime snimanje kamerom bez obzira na odlican kvalitet i slike i video zapisa sa rotirajucom kamerom, deluje kao da secka/laguje, fps mozda 20-ak. Pa reko da proverim dal jos neko ima slican problem ?

Mimo toga sve radi super, 1gb ram medjutim 400mb je uvek free dok na prethodnim uredjajima sa istim aplikacijama je uvek bilo 100-200 kontam do androida najvise.

Baterija je preedobra, tacno 12h i par minuta mu je trebalo da stigne od 97% do 15% bez da stopiram twitch/youtube ili igre kao Fallout Shelter/Plague Inc. Totalno forsiranje punih 12h, bez diranja nisam se trudio ali sa notifikacijama par dana bez problema. To je ujedno i najbolje iz ovog tableta.

Neka iskustva, slobodno podelite zanimaju me utisci jer nema previse review-ova, a i uglavnom je oko 8" verzije.
 
Imam yoga tab 2 10 incha sa LTE podrškom. Sve je kako si naveo što se tice prednosti tableta. E sad kameru nisam probao mada je to meeni nebitno.
 
Ja ga danas narucio ,stize za par dana pa cu ti javiti.I ja sam trazio testove po netu ali malo ih je,ali vidim i da ga nigde nema po domacim radnjama.
 
Baterija je brutalna potvrdicu opet :) 3 dana traje konstantno notifikacije, gledanje 2-3 serije dnevno u mp4 i mkv formatu i jos odgledam twitch stream pre spavanja.

Kamera me brine iako mi nije nesto primarno jer imam dobar telefon. Od igrica igram i instalirane su mi Fallout Shelter, Plague Inc i Into the Dead. Fallout Shelter radi skroz ok mada primetim nekad pola sekunde da zabode kada zumiras i ne, ali totalno nebitno, Plague inc lepo zagreje tablet ali u normalu, na Tesli greje jos vise. Into the Dead radi skroz okej bez ikakvih problema, cak sta vise nju najvise igram kad mi je dosadno heh.

Sve u svemu sve okej, prezadovoljan sam pogotovo jer mu je zadnja strana hrapava pa nema tragova prstiju i prijatan za drzanje. Instalirano sada vec previse aplikacija (opustio se malo heh), viber, facebook, messenger, twitter, gmail, instagram i jos par nevezanih za socijalne mreze koji uvek salju live notifikacije a rama uvek od 300-400 free. Ne znam kako ali radi posao perfektno. Samo sam imao 3 updejta da uradim kada sam ga kupio pa razmisljam da li je nesto u ovom updejtu sjebano. Posto citam da Yoga 3 PRO ima problem sa ramom i da je u startu daleko vise zauzeto i da to dovodi do lose kamere i performansi, ovde su performanse na mestu medjutim kamera mi deluje nepotrebno onda iako ima 180 stepeni rotaciju i perfektan kvalitet slika na dnevnom svetlu.

@dijabolik, javi utiske i ovo sa kamerom kad uzmes ;)
 
Poslednja izmena:
Javljam sigurno ,ali danas zvao ,i izgleda da ih u mts u trenutno nema ,kao cekaju sledeci kontigent ,kada dodje javljam.
 
Javljam sigurno ,ali danas zvao ,i izgleda da ih u mts u trenutno nema ,kao cekaju sledeci kontigent ,kada dodje javljam.

Eh onda srecno :) Ja sam cekao 17 dana na ovaj, i to pre toga 16 dana na Samsung Tab gde mi nisu ni javili da ga nemaju na stanju.
 
Ma kada sam ih zvao za novi net ugovor ,bilo ih je, on i adam ,,sada imaju samo adama ,tako da necu da potpisujem novi dok ne dodje ovaj tablet,kada Bog ce ga znati.
 
Mislim da je ovo samo los primerak. Kamera gubi kontakt u rotiranju po nekad, sada i ne secka. Nadam se da nije sa svim tabletima koje dobavlja mts/telenor posto su kod nas uvek takvi.
 
Meni juce stigao ,i zadovoljan sam ,kako kvalitetetom izrade,tako i ekranom.Mazi ,probacu kameru ovih dana pa ti javljam,
 
Kod mene je kamera bila bas random, sada mi radi skroz ok. Vidim da je sada skocila cena i da se ne isplati uopste vise uzimati ovaj ako se ima u obzir procesor i generalno performanse u obzir.

Funny-Captain-America-Minion-Avengers-ipad-wallpaper-ilikewallpaper_com.jpg

Jos sam ocaran baterijom :)
 
Baterija i mene iznenadila, doduše ja sam uglavnom lagano koristio, ali još sam na prvom punjenju od pre 10 dana, i dalje ne verujem da je na 33%. :d

Plus što u MTSu daju YT3-X50M model sa LTE podrškom, osim baterijom, iznenađen sam i kvalitetom izrade, možda bi rezolucija mogla da bude za nijansu veća, ali da ne preterujemo baš za ove pare. ;)
 

Prilozi

  • 2016_02_15_22.18.52.png
    2016_02_15_22.18.52.png
    76.2 KB · Pregleda: 140
  • 2016_02_15_22.19.37.png
    2016_02_15_22.19.37.png
    44.9 KB · Pregleda: 127
Baterija i mene iznenadila, doduše ja sam uglavnom lagano koristio, ali još sam na prvom punjenju od pre 10 dana, i dalje ne verujem da je na 33%. :d

Plus što u MTSu daju YT3-X50M model sa LTE podrškom, osim baterijom, iznenađen sam i kvalitetom izrade, možda bi rezolucija mogla da bude za nijansu veća, ali da ne preterujemo baš za ove pare. ;)

Sa ovakvim procesorom mislim da je rezolucija vise nego korektna. Ako se uzme u obzir da gura i sve igre pristojno, i dalje prezadovoljan. Sto kazes, cudo od baterije za ne poverovati :D
 
Ja sam ga malo gledao ,kod drugara,i po meni izuzetan tablet ,vrlo kvalitetno odradjen ,odlican ekran ,o bateriji da ne govorim ,jedina mana 1gb rama ,sve drugo savrseno.
 
Odličan tablet u svojoj kategoriji.
Glavna mana mu je naravno slabašna rezolucija ekrana.
 
Nazad
Vrh Dno