Šta je novo?

Xiaomi Mi5

Ko osim Mi5 koristi Samsung-ov UFS?
 
[youtube]D4vwSBVWB_w[/youtube]

Geekbench slabijeg s820 protiv jaceg.
 
Iskreno, ocekivao sam vecu razliku, jesu ga osakatili, ali mislim da se to svakako nece primecivati u radu
 
Jel nasao neko gde moze kod nas da se kupi staklo i futrola? Dok stigne iz Kine imam osecaj da ce telefon poprilicno da se izgrebe....
 
Možda će Roaming kao generalni distributer Xiaomija uskoro da uveze neki kontigent Mi5.
 
Po ceni iPhone-a -.-
 
The power consumption exceeds 8000mW (may test software error, only for reference), which we did not expect, and even higher than the Exynos 7420 eight-core Kirin 950 and other CPU. And stability, we open the open quad-core CPU Burn full, from 0 to 27 seconds can maintain full quad-core full-frequency operation, and then down to the big nuclear 2080MHz, to around 1 minute 50 seconds, the frequency of each core They began to fluctuate. The overall performance is satisfactory, compared to 810 Xiaolong has increased dramatically, but the kind and Kirin 950 frequency stability or abnormal levels compared to almost the furnace.

I dalje je kirin bog.. Plasi ovoliko velika potrosnja energije kod s820

Mozda nece biti fejl kao prosle godine ali izgleda da se i dalje greje kao lud. Mozda je zato LG stavio manju bateriju, verovatno su promenili raspored komponenata. Deluje da daje bolje rezultata od Samsunga, koji se verovatno zbog dizajna pregreva (mnogo toga su smestili u jako malo kuciste). Bese Mi5 daje najbolje Antutu rezultat od svih S820 telefona, jel da?
 
Mozda nece biti fejl kao prosle godine ali izgleda da se i dalje greje kao lud. Mozda je zato LG stavio manju bateriju, verovatno su promenili raspored komponenata. Deluje da daje bolje rezultata od Samsunga, koji se verovatno zbog dizajna pregreva (mnogo toga su smestili u jako malo kuciste). Bese Mi5 daje najbolje Antutu rezultat od svih S820 telefona, jel da?

Da ima trenuntno najveci antutu od svih telefona
 
Gledao sam danas na Mi sajtu ali kineskom i kao izašao je u ponudu, al' se nisam snaśao, sve je na kineskom
 
millet 5 pre-sale page in the "colors" column has provided the black version (and only black) configured to 1999 yuan standard version

Crna verzija za kupiti na drugoj flash prodaji 8marta. Super :)
Pilicari jos nisu napisali koliko su prodali mobova prvog marta..
 
Poslednja izmena:
pa na aliju jos nema niko telefon ? samo su postavljeni....
 
I cena je malo pojačana za preorder i na Aliju i na Gearbest... Isplati se da se sačeka malo, pa će biti na lageru na sajtu regularnom, bar mislim da hoće :-D
 
Bice za 2,3meseca.. Ja cekam cenu na aliju na oko 360$ za najslabiji model pa cu da vagam izmedju njega s6 ili p9.. :)
 
Juče sam baš pitao prodavca iz Subotice dal zna kad stiže Mi5, rekao je da još nema nikakvih vesti.
Ako cena bude kao za Redmi Note 3 bolje kupiti ovde, nego plaćati carinu i PDV.
 
Ja sam u dilemi da uzmem preko xiaomidevice, za 470usd
 
Nikako.. Sacekaj 2,3 meseca. 32gb verzija mora na oko 360$ a 64gb na oko 400$.
Vidim na aliju beli 32gb "vec" 420$

Original Xiaomi Mi5 Snapdragon 820 Octa Core Press Fingerprint ID Glass Body FDD 4G 3GB RAM 16.0MP 5.15 " MIUI 7 Mobile Phones
http://s.aliexpress.com/MvUFbEzi
 
Vidim hugo najavio mi5 u indiji za april.. To samo znaci da ce ubrzo global rom ,da je proizvodnja dosta velika i da ce mozda indus verzija podrzavati lte800.. Steta sto indusi nemaju nekakav sajt kao alixpres pa da se mob naruci iz indije ")
 
fanasi daje nerealne cene..obican fon 420 a dodas masku i staklo izadje 550...:D to za ludake neke..
 
While the company was ready to deliver 4 million units in the first round of sales, they were surprised to end up facing no less than 16 million reservations.

Da, ovo sam citao :) mada kinezi u komentarima kazu da ovi iz xiaomia lazu i da ce biti sreca ako su pustili i 400.000 uredjaja na trziste :)
 
Cekajte,pisalo se svasta.Koliko verzija ovog modela postoji uopste i koje su razlike? :)
Inace cu sam da je pomama u narudzbinama za Mi5,veca nego ikada za bilo koji kineski telefon do sada.

Edit


Rumored : Xiaomi Mi5 Plus

Unofficial preliminary specifications
NETWORK Technology
GSM / HSPA / LTE
LAUNCH Announced Exp. announcement 2016, Q1
Status Rumored. Exp. release 2016, Q1
BODY Dimensions 155.1 x 77.6 x 7 mm (6.11 x 3.06 x 0.28 in)
Weight 160 g (5.64 oz)
SIM Nano-SIM
DISPLAY Type IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Size 5.7 inches (~74.4% screen-to-body ratio)
Resolution 1440 x 2560 pixels (~515 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Protection Corning Gorilla Glass 4
- MIUI 7.0
PLATFORM OS Android OS, v5.1 (Lollipop)
Chipset Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820
CPU Dual-core 2.15 GHz Kryo & dual-core 1.6 GHz Kryo
GPU Adreno 530
MEMORY Card slot No
Internal 64 GB, 4 GB RAM
CAMERA Primary 13 MP, autofocus, dual-LED (dual tone) flash
Features Geo-tagging, touch focus, face/smile detection, panorama, HDR
Video 2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@240fps, HDR
Secondary 4 MP, 1080p
SOUND Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones
Loudspeaker Yes
3.5mm jack Yes
COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot
Bluetooth v4.1, A2DP
GPS Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS
NFC Yes
Infrared port Yes
Radio To be confirmed
USB Type-C 1.0 reversible connector
FEATURES Sensors Fingerprint (ultrasound), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM
Browser HTML5
Java No
- Fast battery charging: 60% in 30 min (Quick Charge 2.0)
- Active noise cancellation with dedicated mic
- MP4/DivX/XviD/WMV/H.264 player
- MP3/WAV/eAAC+/FLAC player
- Photo/video editor
- Document viewer
BATTERY Non-removable Li-Po 3500 mAh battery


Moguc izlazak veceg brata,ali kamera nije ista koliko vidim...
 
Poslednja izmena:
3/32 sa underclockovanim 820
4/64
4/128
 
Veci brat izlazi u Septembru i zvace se mi note 2/mi note 2 pro :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno