Šta je novo?

Xiaomi Mi5

Čekajte šta je sa ovim Mi5 plus 5,7" ekran što stoji na GSM areni? Jel to najavljeno uopšte?
 
Ja mislim da ce to moci lagano da se ispegla tj vrati na default. Ali i pitanje je u radu da li moze da se primeti. Za igrice verovatno da, ali ja ne igram, tako da ne bih primetio razliku.
 
Ja mislim da ce to moci lagano da se ispegla tj vrati na default. Ali i pitanje je u radu da li moze da se primeti. Za igrice verovatno da, ali ja ne igram, tako da ne bih primetio razliku.
Tako sam i ja nešto kontao, za otvaranje aplikacija to će biti razlika u malim delovima sekunde. Jer oni kažu da je s820 duplo bolji od s810, onda je ovaj osakaćeni bolji bar 30% od s810. Kad imaš dovoljno rama sve je ekstra :)
 
Čekaj ta jeftinija verzija je softverski osakaćena? Ili su na samom hardware u nešto prčkali?
 
Verovatno softverski jer je lakše i jeftinije.
 
Znači vrlo je verovatno da će biti moguće vratiti klokove svega samo drugom verzijom roma?
Odlično. Samo da cena dođe na iole realan nivo.
 
Hoce, ali tesko.. To je verovatno do kernela a custom kernel nikada nije isao na mi telefone. Ja se nadam da ce rusi naci neko obilazno resenje.
Vreme ce pokazati..
 
Boze ruznog li telefona...zao mi,a gotivio sam ove Kineze,e sad kao i oni imaju jabuka/samsung dizajn tesko bi ga uzeo.
 
Pa to i meni najvise kvari utisak...da nije toga bilo bi dosta drugacije.
 
Kakva je dobavljivost ovog telefona u Americi? Imali ga u regularnoj prodaji ili i oni poručuju iz Kine?
 
Ovaj Mi5 kada se gleda sa zadnje strane kako Samsung edge sa prednje... :D lep telefon,samo ne vidim zasto vole ova glossy ledja...
 
36462b3f87bf91beee92a62b92d7482d.jpg


Pa da,tacno sam znao da ce zakidati sa crnom verzijom da bi navukli ljude da kupuju 128gb verziju.. Koji su to pilicari ni jabuka im nije ravna.. Sve ide ka tome da ce crna verzija kod preprodavaca biti 50$ skuplja.. Mada verujem da nece ni pustati crne modele ispod 128gb. Stoka

Razlika izmedju osakacenog i obicnog.

But the standard version is equipped with Snapdragon 820 processor clocked at 1.8GHz, Adreno 530 GPU clocked at 510MHz, while the high version and exclusive version of the processor, GPU is clocked at 2.15GHz and 624MHz.Network, Standard Edition is 2xCA (carrier aggregation), while high version / Exclusive Edition is 3xCA,

In addition, standard 3GB memory (LPDDR4) frequency is 1333MHz, while the high version and exclusive version of 3GB and 4GB of memory (both LPDDR4) frequency is 1866MHz.
 
Poslednja izmena:
Pa ljudi se ovde loze na band20(lte800) a bugari su u clanku napisali da podrzava taj band.. :)

edit

Navodno.. Mada anandtech tvrdi bas suprotno od ovog sto pisu bugari.

We ran GeekBench a few times, and then Basemark X GPU managed to crash it, but the phone didn't get any hotter. We did our best to make the Snapdragon 820 sweat but we only got a small warm spot on the back. The difference in heat emission betweenf the S820 and the S810 is spectacular.
 
Poslednja izmena:
Kada smo vec kod stabilizacije ,kineski test. Mi5,s6edge+,meizu pro5 i ip6s

[youtube]W6ayE9ifVMc[/youtube]

Ugasiti ton :)
 
Poslednja izmena:
Sve sve ali da li je realno da je ovako losa kamera na ip6s
 
56cdf8be087fb.jpg


The power consumption exceeds 8000mW (may test software error, only for reference), which we did not expect, and even higher than the Exynos 7420 eight-core Kirin 950 and other CPU. And stability, we open the open quad-core CPU Burn full, from 0 to 27 seconds can maintain full quad-core full-frequency operation, and then down to the big nuclear 2080MHz, to around 1 minute 50 seconds, the frequency of each core They began to fluctuate. The overall performance is satisfactory, compared to 810 Xiaolong has increased dramatically, but the kind and Kirin 950 frequency stability or abnormal levels compared to almost the furnace.

I dalje je kirin bog.. Plasi ovoliko velika potrosnja energije kod s820
 
Poslednja izmena:
Zato su oni u prezentaciji prodavali priču o manjoj potrošnji :D
 
Nazad
Vrh Dno