Šta je novo?

Xiaomi Mi5

Postavio je zile :)

Crni je lep :)

[youtube]_rikqCtGuc4[/youtube]

Vec ima global rom u sebi.. Koliko su cudni kapacitivni dugmici lol

[youtube]kWj-P79np7g[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Crni model veoma lep. LG G5 mi sada deluje još odbojni, kada vidim šta su braća odradila, ne znam šta su ovi u LG radili, bolje da su prepisali od ovih.
 
Hands on na engleskom

[youtube]v8tEVPGYdsA[/youtube]
 
Super je telefon po toj ceni ali ja nikad ne bi dao tolike pare na telefon bez garancije.
 
I meni je lepsi, jedino su staklena ledja po meni minus. Da su kombinovali metalnu lajsnu okolo, a ledja nekakva kvalitetna guma (fazon lg v10). To bi bilo odlicno.
 
Ovaj fizicki a la Samsung home taster treba zakonom zabraniti, neverovatno kako naruzi telefon.
 
Ali bukvalno robija minimum dva meseca svakom ko je odgovoran za to.
 
Original Xiaomi Mi4s 4G LTE Mobile Phone 5.0" 1920x1080 Snapdragon 808 Hexa Core 3GB RAM 64GB ROM 13MP Android Fingerprint
http://s.aliexpress.com/ErqqmMFv
(from AliExpress Android)

Mi4s samo 90$ marza u startu. Jbt ima nade da se smiliju i na mi5..
 
[youtube]Za-EvB7m1DM[/youtube]

Senzor za otisak.
Kapacitivni dugmici su kruznog oblika da bi moglo da se bira sta da bude back a sta recent ,ranije to nije bila opcija kod xiaomi uredjaja jer su oni bili odredjenog oblika
 
Samo 499$ 32GB model
Važi! 200$ se ograđuju?
Čekaj ko je tu lud i kako to ide koš kineza? Xiaomi najavi telefon za 300$ i onda ga preprodavci prodaju za 500$?
Original Xiaomi Mi5 M5 Mobile Phone Snapdragon 820 Quad Core 5.2" 1920x1080 16MP Camera Fingerprint ID NFC Hifi
http://s.aliexpress.com/ZziQjMfY
(from AliExpress Android)
 
Ma taj prodavac je ret ,a i uvek je prvih 10,15dana tolika marza da bi pokrali naprzene ruse.. Polako. Ali isto tako ne ocekuj da ce neko da ti pokloni ovakav mob za sicu

Edit

mada ovaj je onako specijalno ružan. tanaka a bezel ogroman. što ne staviše kao meizu, taman da popuni bezel, bolje bi se uklopio...

Istina,ali bas to mu daje neki ruzni smek :)
 
Poslednja izmena:
Ovaj fizicki a la Samsung home taster treba zakonom zabraniti, neverovatno kako naruzi telefon.

+1000

Koliko bi svaki fon bio lepsi da nema nikakve fizicke tastere.Ovi mucenici se loze na jabuku i samsung.Pitam se kakva ce mu biti ta glavna kamera.
Ja bih uzeo ovakav fon samo ako bi bio jeftiniji solidno od konkurencije.

Kakva je ovo fora sa vise verzija SD820?
 
Taj home taster je ogavan! Ala LG L serija.
Mi4S je puno lijepši.
 
Za izgled ovog telefona mogu da kažem "wannabe edge" :)
 
Zbog cega ?
Koliko sam upucen mi note sa zakrivljen staklom je izasao pre note5.
Plus ovaj mob nema zakrivljeno staklo napred..
 
Gledao sam review i fotografije na androidpit (link). Zbog tog zakrivljenog stakla pozadi, a ravnog ekrana (pomalo i dugmeta), prvo mi je ta konstatacija pala napamet :)
 
Poslednja izmena:
Sad mi neke stvari nisu jasne oko modela koji postoje.
Ovaj najeftiniji Mi5 3G, 32GB ima i u crnoj boji 499$ a spominjali ste da je ta boja samo za onaj sa keramickom zadnjom stranom?
Onda koja je ovo sad verzija Mi5 Plus 5.7"
 
Nije nije.. 3 boje za prva 2 a samo crna za najskuplji. Mada kakav je xiaomi sigurno ce nesto tu pokvariti ( citaj crni i beli mi4)

Ovde je veliki problem sto su osakatili gpu i cpu (mozda i brzinu rama) na verziji od 300$.. Realno takav potez ne mogu nikako da skapiram [emoji20]
Zar nije dovoljno sto se razlikuju za 32gb a time i u ceni.. ?
 
Poslednja izmena:
Čekaj slabija verzija koliko vidim ima niže radne taktove za CPU i GPU?
Oće ovog biti kod nas po radnjama? Ko je uvoznik?
Baš bi voleo da vidim telefon uživo.
 
Čekaj slabija verzija koliko vidim ima niže radne taktove za CPU i GPU?
Oće ovog biti kod nas po radnjama? Ko je uvoznik?
Baš bi voleo da vidim telefon uživo.

Roaming uvozi xiaomi, sad verovatno ce biti ali malo kasnije. Mozda ga i VIP ubaci u svoju ponudu kao mi4.
 
Nije nije.. 3 boje za prva 2 a samo crna za najskuplji. Mada kakav je xiaomi sigurno ce nesto tu pokvariti ( citaj crni i beli mi4)

Ovde je veliki problem sto su osakatili gpu i cpu (mozda i brzinu rama) na verziji od 300$.. Realno takav potez ne mogu nikako da skapiram [emoji20]
Zar nije dovoljno sto se razlikuju za 32gb a time i u ceni.. ?
Šta radi i Intel stalno...
 
In the heat, millet 5 in the key position of the chip are coated with thermal grease.

Kinezi ga vec otvorili. Termalna pasta oko SoC -a.(mozda je i bolje uzeti taj osakaceni soc :) )
Kazu da i baterija nije markirana tipa sony,samsung nego je neki tipicni no name kinez,sto naravno ne mora nista da znaci
 
Poslednja izmena:
[youtube]HYi0mBEABb0[/youtube]

Edit:
Ala su osakatili ovu 300$ verziju.. Nadam se da ce rusi nekako uspeti da vrate sve na default inace ne vredi ga uzimati.. Koliko glup potez,pilicari.

a715632233ee8612f0c04f8ce9b52681.jpg
 
Poslednja izmena:
Sačekaj prvo da vidimo kako će da se ponaša u radu. Meni je glupo uzimati ovu srednju verziju ili najjaču ili najslabiju :D
 
Jedino ako zivis i radis u kini mozes da juris mi5 pro :) (420$ smesna cena za taj mob)

32gb i 64gb ce provereno fleshovati iste romove a ovaj opet osakacen a drugi ne.. Verovatno ce da imaju razlicite kernele, 32gb ce fleshovati taj koji ga sakati a ovaj drugi ne.
Moram sada pratiti ruse na 4pda dok ne otkriju neko resenje :)
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=684857&st=1960
Vec 100str ispisase ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno