Šta je novo?

Xiaomi Mi5

Uzeo preko alija,xiaomi futrola za mi5 original,nepunih 10eu. Ima još u crnoj i roze boji.Otvorena dole.
a0615f7ced6b4959cc9e05a3240d1d63.jpg
8170dde7995f5311b7afa290ee46670b.jpg
bbf0f124670c5a89e101852f3e04edb6.jpg
7f231cebf72206034e00022c3b451220.jpg


Sent from my MI 5 using Tapatalk
Imao je drugar tu, mekana je pa se telefon ne kliza, najveca prednost te futrole
 
Da,ne kliza sa njom.Ni ja nisam fan futrola koje ne pokrivaju svaki ugao telefona,ali mislim da ova futrola najmanje menja izgled telefona koji ima prelep dizajn,zato sam je i uzeo_Ocekujem da će se stvoriti neka ogrebotina ili pecka tu dole ali ne planiram da mi ispadne [emoji6]
64651c4a9a6a5637010329fb9f54dda8.jpg
2af0273447595a66169042d42e40d53e.jpg


Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nakon redmi 1, 3 x Mi4, redmi 4, postao vlasnik Mi5, nažalost beli I 32gb.
Razmišljao sam da li da možda idem na mi6, ali nešto mi se nije davalo još 200e,sacekacu da mi padne cena malo.
Telefon je uzet kod Vladimira pre 2 meseca, tako da bi trebalo da je global verzija. Nemam nano sim tako da detaljni utisci od sutra.

Jel da idem na stable ili developer rom?
Svakako ostavljam miui, jer mi skroz odgovara

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Nakon redmi 1, 3 x Mi4, redmi 4, postao vlasnik Mi5, nažalost beli I 32gb.
Razmišljao sam da li da možda idem na mi6, ali nešto mi se nije davalo još 200e,sacekacu da mi padne cena malo.
Telefon je uzet kod Vladimira pre 2 meseca, tako da bi trebalo da je global verzija. Nemam nano sim tako da detaljni utisci od sutra.

Jel da idem na stable ili developer rom?
Svakako ostavljam miui, jer mi skroz odgovara

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Dev ovaj novi 7.10... tako nesto,ok sve radi,samo sjeban zvuk na sluskama kad max pojacas,al ispeglace i to u petak,na proslom ver 7.9... sve bilo ok tako da se nadam da ce i to u normalu da vrate
 
Tnx. To mi nije bitno, skoro nikad ne koristim slušalice. Bitno mi je da je stabilan u radu i da nema bagove.
Sad treba dočekati sutra :D

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Vidim na miforumu da za MI 6 izlazi miui 9 stable 9.0.2.0...Tako da se nadam da ce i za ovaj uskoro
 
Koliki SoT izvlacite?
Nešto mi baterija izgleda slabo, doduše nakon redmi 4 koji je držao koliko hoćeš :D

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Ni ja bas nisam zadovoljan baterijom.
Izvučem oko 5h Sot u toku jednog dana na wifi i 3g kombinovano.
Ako mi traje dva dana onda je Sot 3-4h.
Čini mi se da u standby-u dosta troši, meni je g2 tu bio mnogo bolji.
 
Znaci nije do mene. Uz neku malo jacu upotrebu, 4h Sot i pala bat na 20%

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Oko 4h uglavnom,do 5 max,miui generalno vuce dosta u stand by,preko noci nekad i preko 5% proguta...Na svim xiaomi-jevima koje sam imao slicno
 
Jel ne mrzi nekog da testira zvuk na sluskama,i na ovom update-u na zadnja dva stepena kad pojacam probija dosta(testirano na sony ex i mdr seriji sluski i na appleovim) na svim sluskama isto,a toga nije bilo do pre ove zadnje 2 bete.Unapred zahvalan
 
Pozdrav,

imam problem sa MI5,mob je star 2 mjeseca, problemi poceli ovih dana...prilikom pocetnog podesavanja nakon factory reseta, mob se restarta, kada nakon nekoliko restarta napokon zavrsim podesavanje i upalim mob, iskacu prozori za razlicite aplikacije da su "unfortunately, has stoped", mob se opet restarta, nekada moram drzati power key da se upali. Mob se kasnije smiri, moze se korisiti, nekada po nekoliko dana prodje bez restarta, a onda se opet pojave prozori da su razlicite aplikacije prestale s radom i mob se restarta...

Otkljucan je bootloader pa sam probao razlicite verzije softvera flashati preko fastboota ( 8.1.2, 8.1.4, 8.5.3.0 Global Stable i 7.9.22, 7.10.19 Global Developer), sa svakim isti slucaj.

Zna li netko je li ovo neka softverksa greska (moram li nekako drugacije flashat rom???) ili je problem u hardwareu?

Hvala
 
Ako ti je otključan bootloader,što ne bi probao neki custom rom?Bar ih za mi5 ima dosta [emoji2]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Gde moze da se nabavi ovaj telefon, tacnije model od 64gb? Skoro nigde ga nema u ponudi na netu(samo par oglasa na KP, vecina online radnji ga nema na stanju).
 
Види у Logic shop-u.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Розе је сад у моди. [emoji6]

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Imao sam ovakvo na redmi 4, odlično štiti i nalegne na telefon. Malo je glomaznije, ali je makar lepo

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Ja sam naručio par sad sa Alija pa cu pisati utiske kad stignu, trenutno imam nesto na ovaj fazon i kul je, ok kapiram da po zaštiti nije bas medju najboljima ali je diskretna

6bf70546fa08e6b3c77d4fa6f350c8d0.jpg


Sent from my MI 5 using Tapatalk


Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
koliko je danas sigurna kupovina ovog fona, s obzirom na to što su neki pisali za probleme s touch-em u donjem delu?
 
Kupi normalnu verziju sa evropskim oficiranim romom 6.0 bez apdejta i kojekakvih čačkanja i sa jdi display

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Pa display bas i ne moze da bira kada je vakuum upakovan... Zar postoji nacin da se proveri preko serial?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne verujem da može, mada mislim da su žalbe zaista retki i izolovani slučajevi i sa sharp displejom, takav je moj utisak. Ako već kupuješ telefon u vakum, predpostavljm da ima garanciju i miran si.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mi 5 nema u Global varijanti, samo ima sa Global rom-om. A da bi se flesnuo Global rom, pakovanje se otvara.
Telefon fabricki dolazi sa China rom-om.
Jedini nacin za vakuum je da se nabavi u Kini direktno sa kineskim ROM-om.
Ali ovaj telefon nema vise u nabavkama, po svemu sudeci prestala proizvodnja istog.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Predlog za neki dobar custom rom,za mi 5?

Lineage OS official,koristim ga vec neko vreme,top je,moze na njega i miui camera i gcam hdr+ tako da kombinujes sta ti treba,takodje i viper4arise za zvuk.Skroz je stabilan,nema greske,baterija mozda za nijansu bolja nego na miui-u..
 
Nazad
Vrh Dno