Šta je novo?

Xiaomi Mi5

Hvala, ali je to VGA rezolicija preko talka, tako mnoge slike izgledaju super, a kad pogledaš na PC u punoj rezoluciji daleko od toga. Zato sam predložio flickr za slike, može i dropbox, google drive...
 
2x si linkovao ovu sa iso 3200... a nema ove sa reke :)
 
Hvala. Zadovoljavajuća kamera, dosta bolja na Nexus 5x u odnosu na Mi5, ali i 5x dosta bolji od Mi5 u nekim stvarima. Kome kamera nije prioritet svakako bih zabrao Mi5.
 
Ljudi pomagajte, nigde ne mogu da nadjem ovaj telefon u crnoj boji, sve mi nude beli, zlatni itd. Ne mogu te boje za sebe da uzmem.
 
Ne postoji u crnoj već više od 4meseca. U Kini se odavno ne prodaje a i kada se prodavao odnos je sigurno bio 20 belih na 1 crni. Ili beli ili ništa :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne postoji u crnoj već više od 4meseca. U Kini se odavno ne prodaje a i kada se prodavao odnos je sigurno bio 20 belih na 1 crni. Ili beli ili ništa :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Baš nemam sreće, ovaj telefon koji koristim čekao sam mesec dana zbog boje. Sačekaću i ovaj možda mi se poreći.
 
Od decembra crni Mi5 nisam našao.
 
Pa onako... Sivo beli... :) Šalim se ali napred i pozadi beo, ram svetlo siv, lepši nego moj zlatni.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Znači nemam sreće. Vidim ni na Ali-u nema crni, jedino silver i gray. Moraće onda beli pa neka crna maska ili zaštita. Hvala na brzim odgovorima.
 
Pa dobro jel znate nekoga kome je crkla ploča i ko li servisira kod nas ove telefone
 
Где се више исплати узети телефон код нас у некој радњи за 260-280€ или поручити са Алија? Код нас ваљда иде и нека гаранција?

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
Od garancije se oprosti . Bolje možda kod ovih sa kp ,makar si sigurniji da je "nov" uređaj .

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
,,Опрости се од гаранције", да ли си мислио на гаранцију са Алија или на наше радње? Радње типа "Logic".

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
,,Опрости се од гаранције", да ли си мислио на гаранцију са Алија или на наше радње? Радње типа "Logic".

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
Što kakva je garancija u Logic-u
 
Шта значи то нелегална гаранција?

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da nije prava garancija sa fiskalnim. A i kod logičnog Shopa imaš mogućnost da je mob kog kupujes refurbished.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Поправљен. Како се може проверити да ли је 100% нов односно да није.
Да ли ће променити и матичну, дисплеј ако се покваре?



Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pa ne može suštinski jer oni imaju servis u sklopu prodavnice.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa dobro svi daju uglavnom nelegalnu - jeftinija varijanta i legalnu na 2 god -skuplja varijanta.Bitno je samo da ispoštuju garanciju ako se desi kvar.Zna li se koika je kod njih garancija
 
Мислим да је две године. Код њих сам узео S3, за два месеца ће 4 године како га имам, још увек, срећом није се кварио. Имао је софтвер за неко тамо лево тржите и није се могао апдејтовати.

Сад само да не продају те поправљене.

Још мало да сачекам Mi6 па ће овом ваљда пасти цена.

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Godinu dana je kod njih.
Bolje uzeti u hermesu, cene su im tu, a Hermes daje 2 god legalnu garanciju, telefon ide u ovlašćen servis ako dođe do kvara.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Нисам нашао да Хермес има Xiaomi у понуди.

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
Xiaomi kupovina i garancija

Где се више исплати узети телефон код нас у некој радњи за 260-280€ или поручити са Алија? Код нас ваљда иде и нека гаранција?

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока

Pa isplati se kod nas, na Aliju imas i za 230e ali za garancija je pitanje kako je ostvariti. Kod nas na kp daju pojedini godinu dana garancije, na reč, ne pisanu (ja uzeo, danas stize). Tako sam i pazario vise komada tv-a, verujem ljudima sa dosta pozitivnih ocena i komentarima ljudi. Imas i u nekim radnjama kod nas cena ja ista, daju godinu dana kakvu takvu garanciju, bitno da je ispoštuju.
 
Која је разлика између Mi5 Mi5s? Да ли је Mi5 бољи телефон, има бољу камеру, инфраред.... , али је старији модел.

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
to je veoma tesko pitanje. i jedan i drugi imaju svoje + i -
 
Nazad
Vrh Dno