Šta je novo?

Xiaomi Mi5

Pazi kad ovaj MI5 bude najprodavaniji fon od svih koji budu prestavljeni na MWC :)
 
Ja bi lično voleo da oduvaju i s7 i g5. Bice sve vrh. Samo da pogode kameru i lg i samsung nema sta d traže pored mi5 koji ce biti jeftiniji za 200-300€. Bas im to treba da se opamete i da ne prodaju m... Za bubrege po paprenim cenama
 
Mi u srbiji necemo da osetimo neku preteranu razliku u ceni, Mi5 ce se prodati u dosta primerka ali sigurno manje od s7
 
Ma Srbija je nebitno globalno tržište. Voleo bi da se globalno Mi5 proda vise od S7 ili G5. U Srbiji ce sigurno ko ima para pre kupiti S7 da bude u centru pažnje nego Mi5.
 
Ako bude najjeftiniji od s820 u ponudi a sve su naznake da ce biti ja cu morati da ga ganjam :)
Realno para ce biti,kratak sam samo za eu vezu da bih izbegao potencijalno ogroman harac drzave..

Jedini srbin koji nema rodbinu van granica srbije [emoji15]
 
Poslednja izmena:
Jel se bese nigde u Eu ne placa carina i porez za telefone, tablete iz kine? I da li si upućen jel to vazi i za CH?
 
Pa ako platis onaj njihov eu direct. Par njih sa alija tako salje za eu zemlje. Samo u startu platis ~20$ preko i to je to.
Ima par ljudi na ovom forumu koji tako uvek narucuju kineske telefone
Npr kolega @desp
 
Poslednja izmena:
A nisam bio upucen. Sigurno da isto vazi i za CH
 
Švajcarska nije u EU. U Norveškoj npr. ne važi, plaća se MVA (PDV) na sve pošiljke iznad neke vrednosti uz troškove carinjenja.
 
Pa ni norveska nije u eu ? Valjda ima samo potpisane ugovore u nekim oblastima sa eu.. Ili se ja tripujem ?
 
Ne tripuješ se. Ni Švica ni Norveška nisu u EU, i zato sam i napisao da proveri prvo. Ovo za EU skladišta važi samo za EU zemlje, Švajcarska, kao ni Norveška nije ni u carinskoj uniji EUCU, nije čak ni u EEA.
 
Nervira me ako su stvarno preuzeli Samsaung concept sa onim tasterima,inace sve ostalo za sada izgleda perfektno.
 
Jesu jer su stalno furali te dugmice,to jest nikada nisu imali on screen resenja. A otisak nije mogao pozadi posto je pozadi staklo :)
 
Nadam se da im je miui bar malo napredovao, vidim da su im telefoni jos uvek na kk [emoji23]
 
Ima neki i na L pa i na M :)

roms-hennessy-png.11298
 
Poslednja izmena:
Vidim sada da su na većini uređaja preskočili L. I da će neke apdejtovati na M. Baš sam juče čitao plakanje zašto traže testere za nexus 5 update a njihovi telefoni još uvek imaju kk. Sve u svemu MIUI mi je bio kul tamo pre jedno 5 godina, danas je meh, jako jako teško da bi mogao da ga koristim.
 
Ma samo da mu cena ostane na 2000kineza.. To je nekih 310$ sada,yuan jaca u odnosu na $.

Jedini problem sto i kinezi preprodavci znaju da je ovo zmaj pa ce da drze ogromne cene ,cenim oko 450$ prvih mesec,dva.. Jos gore ako se zna da je xiaomi nastancovao velike zalihe mi5 i da nece biti onih flash prodaja fazon 2 puta mesecno
 
Poslednja izmena:
Pojavio se novi trac,dosta nerealan ako se pogleda cena i kolicina rama.. Ali sta je tu je.

according to informed sources, millet 5 will be equipped with 5.2-inch 1080p screen, powered by 2.15GHz Xiaolong 820, rather exaggerated terms of memory, 4GB is just the beginning, as well as high with 6GB version , a combination of a front camera set 4 million + rear 16 megapixels. In addition, the new machine built 2910mAh battery, USB Type-C interface, support for the entire network, also supports NFC payment.

Selling price, 4GB + 32GB version is 1999 yuan, 6GB + 64GB version is 2499 yuan , very consistent with the previous message.
 
In addition, the users also revealed that the price of millet 5, he said that millet is divided into 5 level with two versions.Low version of 3GB RAM + 32GB storage space body, priced at 2699 yuan; high version is 4GB RAM + 64GB storage space body, priced at 3099 yuan.

Uh bas muska cena.. Nista ni od ovog modela :)
Kinezi polako pustaju ##da..
 
Poslednja izmena:
Zar se nije ocekivala takva cena otprilike? Oko 400e. Ovakvi telefoni, tj. sa ovakvim hardverom ko zna koliko ce biti. Posebno Samsung.
 
^^
Ma lepo je to sve u kini,ali dok ga dovuces ima da bude 500e.

Ocekivalo se 2000yuana kao do sada.

Samo mi nije jasno kako ce mi pro da bude jeftiniji od mi5
 
Poslednja izmena:
To ti bila bas brutalna cena za takav telefon.
 
[youtube]_5xSfaMbLdc[/youtube]

Live stream za predstavljanje
 
Da :) danas su lg i Samsung
 
Nazad
Vrh Dno