Šta je novo?

Sabertooth 990FX R2.0

Zasto si uopste lagao za poreklo ploce? Cemu to?
 
S obzirom da sam novi clan, ne poznajem nikoga iz ove price i pokusacu da budem objektivan.


ispirit81 pise sledece dana 15.01.2016. u 10:00 pre podne :

"Evo upravo mi se javio covek,podigao je plocu,ubacio bios cip.Ploca ima automatski flash back.Ucitala je sama bios i pap,eto i slike.
Dzaba se trudite,meni je savest mirna. "

S obzirom da su neki izrazili sumnju u istinitost tih tvrdnji, ispiriti81 kao dokaz postavlja screenshot prepiske sa kupcem gde se vidi da ga:

kupac obavestava dana 16.01.2016. u 20:16 da je proradila ploca i da je zamenio cip IT8721F.

Koliko ja znam IT8721F nije bios chip, vec sluzi za kontrolu ventilatora i jos neke stvari, pored toga takodje mislim da put kroz vreme nije moguc, mada ogradjujem se od ove tvrdnje, izgleda da je sve moguce.


Moje pitanje ispiritu81 glasi : brate, aj reci mi koji ce brojevi izaci na lotou ? mozes i na pp
 
Ti si muzičar? A nisi?
 
Poslednja izmena:
MOLIM DA ZATVORITE OVU TEMU JER SE OSECAM LOSE KAKO ME KLEVECU SVI BEZ IKAKVIH DOKAZA.

SLAGAO JESAM ZA POREKLO PLOCE ALI JE TO PO MENI SKROZ NEBITNO.

NIKOGA NISAM PREVARIO I STOJIM IZA TOGA !!!

LOL
 
Ja sam i cutao i gledao kako me optuzujete bez dokaza...i gledao kako uvlacite i prvog koji je stao u moju,da tako napisem odbranu...
I sta treba da radim..? Da cutim ...
Ali samo polako,za godinu i po koliko sam ovde,shvatio sam neke stvari.


 
Poslednja izmena:
S obzirom da sam novi clan, ne poznajem nikoga iz ove price i pokusacu da budem objektivan.


ispirit81 pise sledece dana 15.01.2016. u 10:00 pre podne :

"Evo upravo mi se javio covek,podigao je plocu,ubacio bios cip.Ploca ima automatski flash back.Ucitala je sama bios i pap,eto i slike.
Dzaba se trudite,meni je savest mirna. "

S obzirom da su neki izrazili sumnju u istinitost tih tvrdnji, ispiriti81 kao dokaz postavlja screenshot prepiske sa kupcem gde se vidi da ga:

kupac obavestava dana 16.01.2016. u 20:16 da je proradila ploca i da je zamenio cip IT8721F.

Koliko ja znam IT8721F nije bios chip, vec sluzi za kontrolu ventilatora i jos neke stvari, pored toga takodje mislim da put kroz vreme nije moguc, mada ogradjujem se od ove tvrdnje, izgleda da je sve moguce.


Moje pitanje ispiritu81 glasi : brate, aj reci mi koji ce brojevi izaci na lotou ? mozes i na pp

To je bar lako, broj 27.
Loto-prevara-620x350.jpg

Medjutim, ako analiziramo dublje - ploca je Sabertooth 990FX - ako podelimo 990 sa brojem 27, dobijamo 36,666666666666666666... dakle broj Zveri koji ide u beskonacnost!!! Slucajnost - ne bih rek'o.

Da se ne zoves mozda Andrej Vucic? :)

Zasto menjati recept koji provereno radi?
 
Poslednja izmena:
Druze stvarno nemoj dalje, pa sam sebe kopaš danima, kolegi Siniši Todoroviću si kao sto kazeš 15-tog na KP napisao sinoc stigla (bez obzira da li od preko ili liminda,kupinda.....)nisi nista cackao nemas pojma, a ovde 13-tog pitaš za bios čip.Pa pobogu!Aj zaboravi mene i ploču jednu, drugu i sve ostale ali se zaustavi čoveče.
 
Sinisa, vidi, ne razumes. 14og mu je stigla ploca, pa je video da nema bios. 15og je prodao plocu kurirskom danas popodne za danas pre podne i u 10h je saznao da ploca radi jer je lik kom je prodao, 16og zamenio cip za kontrolu ventova. E sad, posto ploca i dalje nema bios cip, ali... primeti da uvek ima ono ali... ploca ima automaCki flash back, a on se u nedostatku drugog bios cipa cuva u hladnjaku naponske, onda je on 13og trazio ovde cip kako bi bio spreman za popravku kada mu ploca stigne sutra uvece. Jel' ti sad malo jasnije? :d
 
Ovo sve moze da izazove vremenski paradoks...ako vec nije???
 
Sinisa, vidi, ne razumes. 14og mu je stigla ploca, pa je video da nema bios. 15og je prodao plocu kurirskom danas popodne za danas pre podne i u 10h je saznao da ploca radi jer je lik kom je prodao, 16og zamenio cip za kontrolu ventova. E sad, posto ploca i dalje nema bios cip, ali... primeti da uvek ima ono ali... ploca ima automaCki flash back, a on se u nedostatku drugog bios cipa cuva u hladnjaku naponske, onda je on 13og trazio ovde cip kako bi bio spreman za popravku kada mu ploca stigne sutra uvece. Jel' ti sad malo jasnije? :d

Oplakah :d
 
Ova i KP prodajem tema su mi ubedljivo najtuznije teme na Benchmarku. Prosto je neverovatno sta su ljudi sve spremni da urade zbog prevare. Nema sta, takav smo narod. Onda otvorim oglase i skoro svaki mi deluje kao prevara, a kupovao sam bas dosta hardvera tako, doduse uz onu "tri put meri jednom seci" i ustedeo brdo para. Ima korektnih ljudi ali i gomila razbojnika, a uz hronicnu besparicu sve ovo deluje jos tuznije. Sve se to radi zbog 500-100 dinara.
 
Ova i KP prodajem tema su mi ubedljivo najtuznije teme na Benchmarku. Prosto je neverovatno sta su ljudi sve spremni da urade zbog prevare. Nema sta, takav smo narod. Onda otvorim oglase i skoro svaki mi deluje kao prevara, a kupovao sam bas dosta hardvera tako, doduse uz onu "tri put meri jednom seci" i ustedeo brdo para. Ima korektnih ljudi ali i gomila razbojnika, a uz hronicnu besparicu sve ovo deluje jos tuznije. Sve se to radi zbog 500-100 dinara.

Pojave se dvaput godišnje ovakve epic teme. Svako od nas se kreće u svom svetu koji veoma često nema dodira sa ovakvim NEsvetom koji je predmet ove teme, pa se onda išćuđavamo gde živimo i na šta su ljudi sve spremni zbog neke "tepsije ribe". Kada ti moral društva određuje jedan Kristijan šta treba da kaže Benchmark zajednica, da slavi što nismo još gori nego što jesmo.
 
Ranije je bilo dvaput godisnje, ali kako se ovo drustvo vrtoglavo strmoglavljuje u sve vece dubine, dodatno inspirisano postupanjem plagijatske "ukrali mi licnu kartu / nemam 24 stana, neimenovani bugarski grafolog je potvrdio / cela ova obala Save vredi 0 dinara" vlasti, primetices da je statistika sve gora.
 
Nažalost tako je, zato ja već više od 10god neizlazim na glasanje, nema za koga, ako izađem dopišem Ramba Amadeusa ili Prljavog inspektora Blažu :)
 
Bravo za Blažu :)

Pravda za LordAcu :D
 
Poslednja izmena:
Ranije je bilo dvaput godisnje, ali kako se ovo drustvo vrtoglavo strmoglavljuje u sve vece dubine, dodatno inspirisano postupanjem plagijatske "ukrali mi licnu kartu / nemam 24 stana, neimenovani bugarski grafolog je potvrdio / cela ova obala Save vredi 0 dinara" vlasti, primetices da je statistika sve gora.

Posle 0 dinara treba dodati:
/nisu meni zvizdali u areni ja tamo nisam ni bio :D
 
"I Da ne zaboravim da dodam da ce baltzar UVEK biti na ovom forumu negde
oko vas
a vi necete znati ko je to i sta sada smera i sumlja ce pasti na sve ni krive ni duzne
neewbie koji su se tek registrovali ili ce a ja cu vam se samo smejati."

:) Amin
 
@Multitasker Svaka cast na zapazanju!

Lepo sam se nasmejao mada moram priznati zeljno iscekujem odgovor @iSpirit81

Fale mi samo jos kokice da popunim uzitak :)

Pozdrav svim dobrim i postenim ljudima!
 
Sve ovo zbog 2000 din za plocu koja je stigla od preko neispitana cija su burazerova deca sprzila BIOS cip igrajuci se kontrolerom za ventove na maticnoj, napredna neka deca. :d
 
Nazad
Vrh Dno