Šta je novo?

Sabertooth 990FX R2.0

Mislis na onaj tvoj MONKEY post ?
Odgovorio sam ti.

Kupio si plocu neispravnu.
Proverio si je i onda prodavao kao neispitanu.
To je prevara.
 
Kakva prevara Monkey kad je isla u grupu za neispravne stvari i prodao je za 2 hiljade a polovnu nemas ispod 120 evra Monkey ?
 
Druze,koja je razlika reci da je ploca sa Limuna ili od familija kad sam jasno pitao gde naci bios cip za nju ?
Primera radi,prodavao se ovde pre mozda 2 meseca Xigmatek Kuler Black Hawk.Dogovorim se sa tipom da mi posalje kuler sutra,posto je covek iz okoline Panceva.Zovem ga sutra popodne da pitam dal je poslao,kad on meni.krastavac druze,covek ponudio vise nego ti i ja ga jutros prodao.
Kakav to covek mozes biti ?!
Drugo,trazio sam ovde pre skoro godinu dana procesor AM2 da probam neku plocu.Stizale mi poruke tipa,da dam lovu kako bi dobio procesor na probu.
To vam sve nije strasno,a sto ja za moj krs slazem odakle je sto je nebitno,to vam je vama finim pojedincima jako bitno ?!
 
Ako napises,prevario si Miku i Ziku,ok,banujte me.
Posto nikoga nisam ni ovde ni na KP u zivotu prevario,skinite mi se sa vrata vise !!
 
^ Permanent ban
 
Ja sam i cutao i gledao kako me optuzujete bez dokaza...i gledao kako uvlacite i prvog koji je stao u moju,da tako napisem odbranu...
I sta treba da radim..? Da cutim ...
Ali samo polako,za godinu i po koliko sam ovde,shvatio sam neke stvari.
 
Moze ban,nemam nista protiv.
Samo izvol'te !!
 
nije trebao da cuti,trebao je prosto da kaze da voli da se kocka sa stvarima sa limunda i sl izvora,osposobi ako moze i prodaje dalje i sve okej.od sminkanja price nema nikakve koristi,kao sto se iz prilozenog vidi.jeste se sve otrglo kontroli i ovoliko pljuvanje je ruzno,sto samo dokazuje koliko je besmisleno slagati koliko god se cinilo da je sminkanje bezazleno i sitno.citav koncept trgovanja na foruma pociva na poverenju i predpostavci da su ovde ljudi krajnje korektni,a i sam ces priznati da se ista urusava kad ovakva stvar ispliva na povrsinu.

po meni,temu treba zakljucati,ispirit umesto sto se ljutis kao uvredjena mlada prosto sibaj dalje ali bez sminkanja price,ostali smiritese i sve okej.
 
Druze,bolje ban nego da me ovde klinci i besposleni ljudi mazu govnima.
Na KP imam 174 pozitivne i 0 negativnih.Nikoga prevario nisam.
Naravski da se podrazumeva da je netestirana stvar automatski neispravna.
To najbolja zna Child in time u temi Kupujem Prodajem.
U ovoj slucaju je, peti put pisem,covek video da nedostaje bios cip,kupio je od mene jer ga je imao i opravio plocu.Imam tu prepisku i pozitivnu ocenu od njega kao dokaz na KP !!!
 
Priznaj lepo koliko imas naloga na KP i kako ide to ''budzenje'' statistike tamo..da li radis sam ili je u pitanju organizovana grupa..da li je tacno da je sve pocelo jos na limun sajtu,pa je šema samo dalje razradjivana?
Eto mene to danas zanima...

I nemoj vise da vredjas intelingenciju,mentalno zdravih ovde na Bench-u...
 
Kolege,ima li sanse ovde kod nas u Srbiji naci Bios Cip za ovu Sabljarku ?

Čovek je lepo pitao gde da nađe BIOS čip za navedenu ploču.

Ali neee, u zemlji gde bi se 80% stanovnika 'ebalo za 100gr kafe je bitno odakle mu te silne neispravne ploče, da li je dobio od burazera, nasledio od dede ili je stigla od preko...

Gde da nađe čip, što je i tema topic-a, to nije bitno, ček' da vidimo šta on to radi bre?!

Šta ima koga da na ovom forumu boli qrac odakle mu ploča i da li je prodao na KP kao ispravnu, neispitanu ili neispravnu?

Ovde do sada nije nikoga prevario, a da li je van Bench foruma mene lično apsolutno ne interesuje u ovoj temi!

Čuj ban - zbog čega?

Ako znaš gde naći čip - pomogneš, ako ne znaš ili nećeš - ćutiš, prosto je. Kad zasere ovde, onda ćemo da ga razapnemo, a do tada je čist kao suza!

Izvinite zbog ružnih reči. Lep dan vam želim! :D
 
Poslednja izmena:
Ne treba ban ali ne moze ni tako da se gleda. Ako nije zeznuo ovde sve je super makar varao sa strane. Decko je ocigledno mutan i nadam se da bar ovde nece uspeti nista vise da proda.
 
Ljudi su ovde osetljivi na te teme, vecina je kupovala na tom i slicnim sajtovima.
Ne mali broj ljudi je imao slican problem sa nekom neispravnom stvari ili je bio obmanut.
Zato i ova reakcija ljudi...ako je nesto ispitano i ne radi onda ne moze biti oznaceno kao neispitano.
 
Bombas,nemam nijedan drugi nalog na KP.Na KP sam od 2008 otkako je sajt poceo da radi.U zivotu radim nesto drugo,od kupovine neispravnih komponenti sam sebi obezbedio 5 racunara koji su mi u kuci i dosta kostaju kad su ispravni.Ja ih uzimao na KP i ne Limunu i veoma sam srecan zbog toga.
Popravke i rizike volim jer nikad ne znas sta moze da izleti za male novce.
To sto bacas hejt je tako ocigledno.
Ja volim otvorene karte.
Poslao sam ti privatnu poruku da se cujemo,a ti ovde napisi zasto ne zelis da mi ostavis broj ?
 
Ljudi su ovde osetljivi na te teme, vecina je kupovala na tom i slicnim sajtovima.

Vec sam ovde napisao da dete u vremenu i svako ko je kupovao neispravne stvari zna,tj. da se podrazumeva,netestirano je NEISPRAVNO.
Glupo je sto vrtite dve recenice i pljujete me bez dokaza.
Nikoga nisam prevario,ploca je otisla kao neispravna i covek je stavio cip i ploca radi.
Ako zelite,poslacu prepisku sa KP da je covek popravio plocu.
SS sa pozitivnom ocenom za plocu od kupca sam vec postavio u ovoj temi.
Ako cete sjasiti sa mene posle tog dokaza,samo napisite.
Ne mora niko ovde,ali niko nista da kupi od mene,ali...
Ime i prezime ako sam nekoga prevario i onda me banujte !!!
 
Čovek je lepo pitao gde da nađe BIOS čip za navedenu ploču.

Ali neee, u zemlji gde bi se 80% stanovnika 'ebalo za 100gr kafe je bitno odakle mu te silne neispravne ploče, da li je dobio od burazera, nasledio od dede ili je stigla od preko...

Gde da nađe čip, što je i tema topic-a, to nije bitno, ček' da vidimo šta on to radi bre?!

Šta ima koga da na ovom forumu boli qrac odakle mu ploča i da li je prodao na KP kao ispravnu, neispitanu ili neispravnu?

Ovde do sada nije nikoga prevario, a da li je van Bench foruma mene lično apsolutno ne interesuje u ovoj temi!

Čuj ban - zbog čega?

Ako znaš gde naći čip - pomogneš, ako ne znaš ili nećeš - ćutiš, prosto je. Kad zasere ovde, onda ćemo da ga razapnemo, a do tada je čist kao suza!

Izvinite zbog ružnih reči. Lep dan vam želim!

Hvala kolega koji me jedini razumes ovde.
Ukljucujuci i Umart-a.
Koga sam licno upoznao sa foruma,imam samo reci hvale za njega.

Pitao sam za cip jer sam hteo da je popravim !!!!!!!
 
Ne treba ban ali ne moze ni tako da se gleda. Ako nije zeznuo ovde sve je super makar varao sa strane. Decko je ocigledno mutan i nadam se da bar ovde nece uspeti nista vise da proda.

To što neke stvari ukazuju da je mutan primim k znanju i budem na oprezu, a ne pozivam javno na linč na forumu i u temi gde ništa nije zgrešio.
Ali dobro, ne reagujemo svi isto na takve stvari...

Ljudi su ovde osetljivi na te teme, vecina je kupovala na tom i slicnim sajtovima.
Ne mali broj ljudi je imao slican problem sa nekom neispravnom stvari ili je bio obmanut.
Zato i ova reakcija ljudi...ako je nesto ispitano i ne radi onda ne moze biti oznaceno kao neispitano.

Jasno, mogu i to da razumem...jednom sam bio prevaren na KP kada sam naseo i kupio neispravnu grafičku kartu, ali sebe sam krivio zbog toga...bacio sam karticu u kontejner i poučen tim iskustvom nastavio dalje...
 
Ne treba ban ali ne moze ni tako da se gleda. Ako nije zeznuo ovde sve je super makar varao sa strane. Decko je ocigledno mutan i nadam se da bar ovde nece uspeti nista vise da proda.

Evo prvi put da primim k znanju i prvi put da javno napisem,sto se Limuna tice...Najveci prevarant je Palma61,dvaput sam se zeznuo i kupovao komponente od njega.
Do sada to cak ni u temi Limundo nisam pisao.Imam u glavi da vara ljude i njega sam zabranio na Limunu,da ne vidim njegove aukcije.
Trebao sam ovde da kukam...Aloooo ljudiiii.Palmaaaa....sada cu ici u policiju da ga prijavim,kupio sam plocu za 200 dinara od njega i ne radi...QQ
 
Malopre ti je bio burazer.
 
Malopre ti je bio burazer.
Vrati se nazad na Screen pa vidi ncik onoga sa Limuna od koga sam kupio plocu.Nije mi brat.
Palma61 je drugi tip od koga sam ranije uzeo dve ploce.
Kako se ovde pljuje neosnovano,to je strasno.
Ako ako,idemo dalje.
Administracijo....gledas i dalje ?
 
Vratio sam se na prvu stranicu ove teme, ali dobro. Odoh.
 
Lik me i dalje u svakom postu oslovljava sa Monkey :).
Nisam ja iz te tvoje jajarske majmunske price ;), a nisam ni veverica :).

Najobicniji prevarant i muljator :).
Njemu je netestirano = neispravno, pa sto onda u oglasu nisi napisao da si testirao, lazovcino.
 
Poslednja izmena:
Evo svi Skrinovi na videlo,posle ovoga me stvarno ostavite na miru,pa sami presudite.

Prvo sam kupio plocu na Limundu,pretpostavljao sam da ne radi,isla je kao neispitana,ali pod naznakom da je neipsravna.
Ja nisam odmah video da nedostaje bios cip.

http://www.limundo.com/kupovina/Rac...cne-ploce/Asus-Cybertooth-990FX-R2-0/42839369

2.Kada sam je dobio od kurira i posle i sam video da fali bios cip,nisam ni stavljao memoriju a ni procesor zato sto nema cipa i sigurno nece dati sliku.
-Nasao sam cip za nju na Ebay-u za 14 dolara,medjutim,odustao sam od te zezancije i stavio plocu na KP.
Ploca je isla u rubriku za neipsravno i prodao sam je za 2 hiljada dinara,pod textom,BEZ PRAVA NA REKLAMACIJU,uostalom,evo i skrina.
Sve su slike visoke rezolucije,pa izvol'te i gledajte slike.Ako vas se uzima,uzimajte.

Screenshot_2016-01-14-10-31-16.jpeg

3.Covek se javlja posle 3 minuta i pise...NEMA BIOS CIP,dzaba ti sve i smajli.
Potom se javlja i kolega sinisa todorovic koji ovde laze i pise da sam pisao da je ploca od preko.
Ja sam tek posle saznao kad je napisao laz da je to bio on,ni ne secam se koji mu je nik na KP.
Napisao sam mu "Ploca je sinoc stigla,ide iz opisa sa oglasa,Pozz."
NISAM MU NAPISAO DA JE STIGLA OD PREKO,kako je ON to ovde slagao.
Elem,saljem tipu koji je video da nema cip jer ga je nasao posle par minuta,tip ima servis u Smederevu.
Na prvoj strani sam upisao da treba neki WINBOND 25X32.
Covek dobija plocu sledeceg dana,ubacuje cip i Ploca baca sliku !.
Evo skrina ocene koju mi je dao i Skrin prepiske.

Captur1e.PNG

Capture.PNG

Evo skrina koji mi je covek poslao kada je instalirao Windows na nju i podvukao koji cip je ugradio u plocu.

tnINlG8.png
 
Poslednja izmena:
Evo upravo mi se javio covek,podigao je plocu,ubacio bios cip.Ploca ima automatski flash back.Ucitala je sama bios i pap,eto i slike.
Dzaba se trudite,meni je savest mirna.

Baba Vangino unuce... :d
Ovo je napisao dan pre nego li je,kako stoji u ss-u prepiske koju je napravio sam sa sobom, javljeno da je ploca 'proradila'??

Ti si bre nadmašio sve lažove,koji su obitavali na ovom forumu...
 
Poslednja izmena:
MOLIM DA ZATVORITE OVU TEMU JER SE OSECAM LOSE KAKO ME KLEVECU SVI BEZ IKAKVIH DOKAZA.

SLAGAO JESAM ZA POREKLO PLOCE ALI JE TO PO MENI SKROZ NEBITNO.

NIKOGA NISAM PREVARIO I STOJIM IZA TOGA !!!
 
Da se ne zoves mozda Andrej Vucic? :)
 
Nazad
Vrh Dno