Šta je novo?

Sabertooth 990FX R2.0

necu nista da kazem,dovoljno se ti sam blamiras.dakle nemas konkretne dokaze ni za jednu od svojih kleveta?posto ovo se oteze kao i uvek u nedogled,svaki put samo prozivas i kleveces.

A jel ti to porices da ispirit vara kupce ili porices da ti saradjujes sa prodavcem koji vara kupce ?
 
Pogledajte ko je kupio na Limundu,iSpirit,tj. Ja.
Zasto bi ja sada ispao fer i rekao punu istinu.
Ja sam naseo,medjutim,tip je uzeo plocu jer je odmah primetio da nema bios cipa.
Meni je savest mirna.
Bombas ajde ti lepo ostavi broj telefona da te pozovem.Kacis moje slike ovde sa oglasa i pljujes me !!
Ostali koji me napadaju bez dokaza,strasno !!!!

Sram vas bilo,vi koji kazete da ja varam ljude,ploca je isla u svakom slucaju kao neispravna,u CEMU JE PROBLEM !!?
Pogledajte ocene i komentare na mom nalogu.
SRAMOTA OD SVIH VAS KOJI ME KLEVECETE !
 
Poslednja izmena:
Čekaj Spirit, ne zezaj da si u istom postu napisao:

Zasto bi ja sada ispao fer i rekao punu istinu.

i

Sram vas bilo,vi koji kazete da ja varam ljude,ploca je isla u svakom slucaju kao neispravna,u CEMU JE PROBLEM !!?
SRAMOTA OD SVIH VAS KOJI ME KLEVECETE !

A pre toga:

Ako vec hoces da znas,ploca je burazerova.Klinci picili igrice i iz nekog razloga je pukao bios.

?

Nemam ništa protiv tebe, niti učestvujem u temama sa hajkom, ali ovo... Neka svako izvuče svoj zaključak.
 
Neka izvuce,ja samo ne vidim kako ja to varam nekoga.
Ploca je isla pod neispravno.Moja je sloboda sta cu ja napisati u text-u.
Ja volim neispravne stvari kupovati na ovaj ili onaj nacin,probam opravku,ako uspe ok.Ako i ne uspe,ide na KP pod neipsravno.
Da sam nekoga prevario,za prevaru smatram da sam pod ispravno prodao neispravnu plocu,to se nikada nije desilo.Na kontu mojih ocena se to vidi.
Drugo,bilo mi je glupo da napisem da je ploca sa Limuna jer sam i sam naseo na pricu onoga koji mi je prodao pod textom da nema procesor za nju.
Prevara bi bila da sam ja napisao da ploca radi a ona neispravna.
Molim Administraciju da zatvori ovu temu,Dete Vremena i ovaj sto baca bombe,nek mi ostave kontakt na PM, da h pozovem.

Sto se tice drugih stvari,opet pisem,kupujem vrlo cesto neispravne stvari i ovde sam vrlo aktivan.
Puno toga sam naucio,upoznao i sjajne ljude koji dosta znaju,mislim na Umart-a,a s druge strane i spoznao teske p*zde na ovaj ili onaj nacin na ovom forumu.
Hvala puno.
 
Evo upravo mi se javio covek,podigao je plocu,ubacio bios cip.Ploca ima automatski flash back.Ucitala je sama bios i pap,eto i slike.
Dzaba se trudite,meni je savest mirna.
 
edfdc357d923cf60a473ebe4174edd86.jpg
 
A jel ti to porices da ispirit vara kupce ili porices da ti saradjujes sa prodavcem koji vara kupce ?

poricem da imam ikakve veze sa varanjem i laganjem sto je direkt implicirao i to bez ikakvog osnova,kakav odnos sam imao sa ispirit-om ima detaljno na toj temi.dodatno sam uzeo monitor od njega,a tu je sve bilo okej,slikao ga je iz svakog ugla koji sam trazio,otisao kod njega,video monitor i poneo.

takodje najstrozije osudjujem lajanje na i klevetanje ljudi bez ikakvih dokaza sto vidim da je uzelo maha na forumu,jer sankcionisanja nema.

sto se tice ovog sto je sad popisao naravno da nije lepo prvo da se prica jedna prica,sad druga i da je tim urusio svoj kredibilitet,ali to i dalje ne znaci da je iko prevaren.a valjda sad nauci da od menjanja price nema koristi.kockanje sa 'neispitanim' hardverom sa aukcija i kp.com i valjanje dalje ako se isti osposobi nije nista lose,samo ne treba pakovati u oblande,a i nema nikakve potrebe za tim,jer ko bi i uzeo petljan hardver bez garancije verujem da je tome sasvim svejedno dal' je to vrtelo igre kod burazera ili je izbunareno na aukciji.
 
Meni samo nije jasno zasto se potegla ovakva prica ?!
Nikome ne moram da se ispovedam,plocu sam uzeo kao neispravnu i prodao je kao takvu TACKA !
 
Meni samo nije jasno zasto je potrebno lagati i pricati kojesta te od brata, te nije i onda kad je uhvacen u lazi onda se jos i buni
Cemu sve to
 
Meni samo nije jasno zasto je potrebno lagati i pricati kojesta te od brata, te nije i onda kad je uhvacen u lazi onda se jos i buni
Cemu sve to

Sta ima mene ko da hvata i za kakve lazi ?
 
Capture.PNG

Evo da zlim jezicima zapusim usta,onima koji su me prozvali prevarantom.
Zli jezici,da ne kazem da su Piip,ne daj boze.
 
Poslednja izmena:
Pa prozvali su te zbog laži, baš nisi morao tako. Ko sad da ti veruje pa makar koliko istina da kažeš ?
 
Da li mislis da mi je to bitno u zivotu ? Ja samo zelim da se zna da nisam prevarant,a to otkud meni hrpa neispravnog hardvera,to je moje sta cu da kazem.Nikoga prevario nisam,ovde sam da prosirim iskustva u itsvet-u i nista vise.A oni Shabani,pardon,Sapcani...hahaha,mogu da....
 
Evo da ti kaze saban,osvedoceni lazovu.

To sto si na kraju nekome od zainteresovanih za taj krš koji si uvaljivao,priznao stanje i prodao za 300-400 din.,a taj lik mozda neki deo koji je falio njegovoj iskoristio da kompletira svoju(ili mu trebala samo baterija) pa te ocenio pozitivno.. ili je taj tvoj rodjak,komsija,drug iz skolice pa ti je ucinio da ti malo opere obraz.. nicim ne umanjuje cinjenicu da si LAGAO ljude ovde,gde je ocigledno prosecni IQ daleko veci nego na KP-u!
Pa ti si sam na kraju priznao,da si precutao činjenično stanje,da bi sada i dalje tvrdio da te je neko na to nabedio???

Da si malo bar pametan,ćutao bi...
 
Nadam se da nije 81' godiste :(, kako mu pise u nicku.
Ako je neki balavi klinac sve mu je oprosteno :).
 
Ne bih više trošio svoje dragoceno vreme na ovoj temi i vezano za ovakav tip ljudi, kolege su uostalom procitale i videle sve napisano, hvala bogu velika vecina je pametnih ljudi pa sami mogu da izvedu zaključak iz svega.O kulturi ne zelim da komentarišem, to je nešto što se donosi od kuće odnosno preneto od roditelja pa bi bilo neumesno da pričam o tome.
 
Poslednja izmena:
Uciteljice Uciteljice...iSpirit81 se pljuje...
Uciteljice Uciteljice...iSpirit81 govori ruzne reci....
:d
 
Јако смешно, али после ове теме сумњам да ћеш било шта продати на овом форуму.
 
Јако смешно, али после ове теме сумњам да ћеш било шта продати на овом форуму.

:D

Ima svi da upiru prstom u mene...
 
Evo upravo mi se javio covek,podigao je plocu,ubacio bios cip.Ploca ima automatski flash back.Ucitala je sama bios i pap,eto i slike.
Dzaba se trudite,meni je savest mirna.

Iscitah casom sve ove teme i oglase, i ova laz je ubedljivo pobedila. Izvadio iz fioke BIOS cip za tu plocu, jer je bio spreman na sve, ubacio ga i sve proradilo.
 
Administracijo,reagujte na ovakve postove.
Nazvali su me prevarantom,sto sam demantovao,sada opet lazem.
Imam prepisku i slike gde je covek opravio plocu i radi.
Svi vi koji od jedne recenice napisete roman lazi i kleveta...
Doci ce i vase vreme....
 
I sta vas uopste briga sta se desava sa plocom koja je isla kao neispravna.
Skinite mi se sa one stvari.
 
Ajde tacku po tacku sta sam slagao i koga sam prevario.
Ako imate dokaze,banujte me.
Ako ne,obrisite temu.
Dete u vremenu,tebe sam citirao u temi Kupujem Prodajem pre 2 dana,idi tamo citaj.
Sve sto sam ovde slagao je poreklo ploce,a to je moje pravo.Kasnje sam poslao SS sa Limunda da sam je kupio neispravnu pod textom da nema procesor da ispita,sto sam i ja uradio na KP.Covek je video da nema bios cip,i napisao da ga on ima.Tog dana sam mu poslao plocu i covek mi javio da ploca radi.Dao mi pozitivnu i kraj.NIKOGAOVDE A NI NIGDE PREVARIO NIKADA NISAM !!!!
 
Nazad
Vrh Dno