Šta je novo?

google play način plaćanja, problem

ceta

Slavan
Učlanjen(a)
07.02.2005
Poruke
231
Poena
320
Ovaj moj problem se sastoji u sledećem, naime, kada mi je istekla stara kreditna kartica, ja sam je izbrisao i pokušao da dodam novu karticu, ali mi više ne dozvoljava da dodam ništa u stavki, način plaćanja. Pokušavao sam sa telefona, sa kompa, ali mi i dalje nema opciju " dodaj način plaćanja" . Ima li neko ideju šta da radim. Treba mi jedna aplikacija, -staylit wear- želim da je kupim, ali ne mogu. Ranije je sve funkcionisalo OK.
Hvala unapred
 
Jel' ti je zemlja podesena na Srbiju (RS) ili je na Serbia and Montenegro (CS) ?
 
Imao sam isti problem, mesec dana pokusavao da ga resim, pisao podrsci i na kraju otvorio novi nalog i dodao karticu bez problema.
 
Imao sam isti problem, mesec dana pokusavao da ga resim, pisao podrsci i na kraju otvorio novi nalog i dodao karticu bez problema.

Ako budem otvorio novi nalog, da li se sve sačuvano gubi, npr kontakti itd koje sam sačuvao na nalogu?
 
Postojeci gmail nalog nastavljas da koristis, novi nalog koji otvoris i registrujes karticu koristis samo za GP, kada startujes GP biras koji nalog zelis da koristis.
 
Uradio novi nalog i uspeo sam da ubacim karticu. Hvala
 
Nazad
Vrh Dno