Šta je novo?

Xiaomi Redmi 3

Kakva vam je baterija posle veceg broja punjenja? Citam da nakon nekog vremena SoT drastično opadne.
 
Dvociferen SoT!? Moj Z2 ima lošu bateriju u odnosu na to. :D
 
Ovaj SOT je bolesno dobar [emoji2] ja na mom Oneplus One kada pređem 3 i po sata pevam, ali glat preguram dan. Naručio sam sa gearbesta devojci redmi note 3 pro 32gb, bila neka akcija za njihov uskrs, bio je 208€, uzeo i staklo, 3 futrole i slušalice Xiaomi piston isto na akciji. Sve skupa 220€ , rekao bih vrhunska kupovina, telefon naručen u Nemačku kod drugara tako da ga čekam za petnaestak dana da sleti pa da istestiram tel. Živo me zanima da li je SD 650 bolji ili gori za bateriju od MTK.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Note ima nešto slabiju autonomiju od manjeg brata, ipak je u pitanju ista baterija a dosta veći ekran i procesor koji troši više od ovog S616 (bar kad je MTK verzija u pitanju)
 
Vidim da ste zadovoljni ovim telefonom ! Ja planiram da ga kupim posto sam dobio dobru cenu za g2 koji ce biti u mom posedu jos koji dan pa mi treba kako prelazno resenje dok se ne odlucim za neki jaci fon. Ako kazete da radi bolje od s4 ili slicno njemu mislim da necu zazaliti. Javicu se i ja kada ga porucim i dobijem, sa g2 jedva izvucem dan sa datom upaljenom ceo dan i ekranom na 80 procenata. Cesto los signal i data izvuku tih 3000mah za dan. Moze li neki link ka pouzdanom ali expres prodavcu ili , da li je neko ovde pazario https://www.xiaomiforsale.com/en/phones/306-xiaomi-redmi-3.html tel. ne ide u srbiju nego u jevropsku uniju.
 
Poslednja izmena:
Kupi kod TopOne. Imaš ovde na Benchu i temu, kolega Ilion daje kupone za popust i zaštitno stako. Za slanje u EU se ne plaća carina+pdv. Ja sam poručio 29.3, sestra juče preuzela telefon. Sve ok.
 
Kupi kod TopOne. Imaš ovde na Benchu i temu, kolega Ilion daje kupone za popust i zaštitno stako. Za slanje u EU se ne plaća carina+pdv. Ja sam poručio 29.3, sestra juče preuzela telefon. Sve ok.
Koliko te sve ukupno izaslo? Hoce burazer da uzima nov telefon, mislim da bolje od ovoga ne moze da pazari. Eventualno pro verziju, 1gb rama vise. Ne znam da li vredi ta doplata i kolika je.
 
Aha pogledacu . Sada npr listam te prodavce na aliju sa vecim rejtingom ko dnekih pise za procesor da je CPU:Snapdragon 616 Octa-core 1.5GHz a kod drugih da je CPU:Snapdragon 616 Octa Core 4x1.5GHz + 4x1.2GHz
cene su slicne ime je isto ram je isti ??? Sta je fora
Top one prodaje ovu verziju CPU:Snapdragon 616 Octa Core 4x1.5GHz + 4x1.2GHz a fantacy npr CPU:Snapdragon 616 Octa-core 1.5GHz
 
Poslednja izmena:
Koliko te sve ukupno izaslo? Hoce burazer da uzima nov telefon, mislim da bolje od ovoga ne moze da pazari. Eventualno pro verziju, 1gb rama vise. Ne znam da li vredi ta doplata i kolika je.

139 USD sa Nillkin fosted futrolom. Naručeno je u Srbiju, znači išlo je običnom besplatnom SG poštom. Za EU dostavu ide preko DHL. Nemam pojma koliko košta doplata za DHL i pro verzija.
 
ok onda samo da vidim koji salju najbrze. Porucivao sam neke rucne casovnike , fotrole itd, nesto je stizalao za po 2 nedelje nesto za 3, a nesto za skoro dva meseca.
Edit
Jos nesto , da li treba da kontaktiram prodavca da trazim neku internacionalu verziju ili slicno, , potreban mi je samo engleski jezik i da nema kineskog smeca.
 
Poslednja izmena:
ok onda samo da vidim koji salju najbrze. Porucivao sam neke rucne casovnike , fotrole itd, nesto je stizalao za po 2 nedelje nesto za 3, a nesto za skoro dva meseca.
Edit
Jos nesto , da li treba da kontaktiram prodavca da trazim neku internacionalu verziju ili slicno, , potreban mi je samo engleski jezik i da nema kineskog smeca.
Ako kupuješ kod Top One, samo upiši kupon iz ove teme u order poruci:
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?t=373812

I meni posalji order id pre placanja.

Za eu DHL-om bez ikakvih dodatnih troskova, dhl najcesce 26$, u zavisnosti od drzave.
Vrednost kupona 5$ + kaljeno staklo

Dostava do 8 dana, procesuiranje narudzbine do 7 dana max. Najcesce vrlo brzo, do 3dana.

Sg i aliexpres standard shipping vrednost kupona 2$+ kaljeno staklo
Vreme dostave najvise zavisi od nase carine. Do nas putuje najcesce izmedju 10-13 dana. Nekada brze, znatno redje duze od toga.

Za sg post nema garancije da ce tako brzo stici. Dhl jos nisam video da je duze od 8 dana putovao do eu adrese za dostavu.
 
Poslednja izmena:
@Deklaracija

Ja sam preko Aliexpressa isao preko ovih LINK

Sad par pitanja u vezi telefona.Meni je ovo prvi android i onako malo sam pogubljen oko toga.
Prvo pitanje.Telefon je narucen iz azije tako da sad kad odem na rigtones da mi neke kineske zvukove download.Koliko sam procitao to se resava kad update na evropsku verziju ili sam shvatio pogresno?
Drugo pitanje u vezi aplikacija.Sistemske znam da nemogu da brisem,ali ova gomila instaled applications ,sta tu smem a sta ne?
Isto u vezi aplikacija.Ako ukinem data transfer jel to dovoljno da ih onemogucim da se update preko gsm vec samo pre Wifi ili moram da idem svaku aplikaciju posebno (malo je reci da nemam pojma kako to ali naucicu valjda )?

Unapred hvala !
 
Neki moji utisci posle jednog dana koriscenja:

Baterija stvarno obecava. 24h mi je upaljen, 3.5h SOT, ostalo 62%.

Ekran je prilicno solidan, lepo osvetljen i dobra reprodukcija boja. **Pomalo** bela vuce na zuckastu al to mogu da primetim samo u poredjenju sa daleko skupljim telefonima.

Zvuk u slusalici dobar, na zvucniku dovoljno glasan, ali pomalo cudan. Sve u svemu zadovoljan sam zvukom.

Zadnja kamera je dobra, blic je dovoljno jak i brzo fokusira.

Prednja kamera je upotrebljiva za video-cet i poneki "selfi", ali nije nista specijalno. Nema mnogo šuma ni ona.

Sistem radi izuzetno lepo i glatko.

GPS nadje satelite za par sekundi i uobicajno je precizan (10 feet na onom GPS testu).

WiFi radi dobro.

Antutu 34000.

Osecaj u ruci definitivno NE DAJE utisak metalnog telefona. Jedino sto je taj metalni deo hladniji od plasticnog i po zvuku se moze cuti da je neki metal.

U cenovnom rangu od "renomiranih" brendova imate S3 Neo i M2 Aqua, Redmi 3 je daleko bolji od oba.
 
Koji si koristio telefon pre ovog posto kazes da rad lepo , a neki kazu da malo stuca i da je malo sporiji .
Inace narucio sam ga i ja preko iliona pre nepunih sat vremena jedva cekam da stigne da isprobam tu bat miui i ne znam sta jos :)
 
Poslednja izmena:
Jel moze na pp pouzdan prodavac sa kp? Jel uzimao neko od Vere sa kp, spominje se nekakva garancija od godinu dana?
 
Vera je ekstra lik.
Kupio sam par telefona od nje i ASUS tablet. Super je i slobodno kupuj od nje.
Dobra je i Smiljana...
Što se garancije tiče, nisam nijednu ostvario jer nije imalo potrebe :d
 
Ja odoh na Xiaomi Mi 4 FDD LTE (verzija 2GB/16GB). Ima je u Kini za 122€ da se naruči...
Mislim da ušiva ovog Redmi 3 kako god ga okreneš (8 core mi ništa ne znače).
 
Poslednja izmena:
Video sam to. Odlicna cena. Jest sa je malo stariji uredjaj, al dve klase je iznad redmi 3.
 
Kakva je baterija na tom Mi 4? Malo off-a.
 
Verovatno prosečna (4-5 sati sot-a u danu upotrebe, uz upaljeno sve od konekcija i upotrebu facebook aplikacije i ostalih battery žderača tipa viber...).
3G verzija sa 3GB rama je 136 dolara.
Dobio je android 6.01 u januaru.
Sve zajedno uzevši u obzir izgleda kao još jedan odličan i povoljan Xiaomi model.
 
Meni je bitna LTE verzija jer zvanično ima podršku Microsofta za w10m ROM, a pustiće jednog dana i LTE u Kruševcu pa onda da spojim lepo i korisno :)
Mislim da će mi 2GB ekstra završavati posao a Mi4 je dobio i 6.01 android i takooo :)

Sent from mTalk L640LTE
 
Meni je bitna LTE verzija jer zvanično ima podršku Microsofta za w10m ROM, a pustiće jednog dana i LTE u Kruševcu pa onda da spojim lepo i korisno :)
Mislim da će mi 2GB ekstra završavati posao a Mi4 je dobio i 6.01 android i takooo :)

Sent from mTalk L640LTE
Па зар LTE нема у Крушевцу, колико знам телеком има.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Verovatno prosečna (4-5 sati sot-a u danu upotrebe, uz upaljeno sve od konekcija i upotrebu facebook aplikacije i ostalih battery žderača tipa viber...).
3G verzija sa 3GB rama je 136 dolara.
Dobio je android 6.01 u januaru.
Sve zajedno uzevši u obzir izgleda kao još jedan odličan i povoljan Xiaomi model.
Toliko kosta? Bolest od telefona za te pare.
 
Nazad
Vrh Dno