Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Na mom LG Smart TV-u ne postoji aplikacija Netflix, a kad iskoristim neki od DNS-ova sa tvunblock.com, situacija se ne mijenja. I dalje ga nema?
 
Slika je odlična, nego nisam baš nešto oduševljen izborom.. Što se tiče serija, čini mi se da HBO GO bolja opcija. Nekako sam mislio da ima više materijala. Jeste da je tek krenulo, i da će vremenom sigurno biti sve bolje, ali nekako sam očekivao veći izbor filmova, pogotovu serija.
 
Ako neko moze nek okaci screenshot sa izborom serija npr. :d
 
Napraviš account i sam vidiš?

To je minut posla ;)
 
Verovatno covek nema platnu karticu koju moze iskoristi za placanje pa zato pita...
 
Na mom LG Smart TV-u ne postoji aplikacija Netflix, a kad iskoristim neki od DNS-ova sa tvunblock.com, situacija se ne mijenja. I dalje ga nema?

Pogledaj forum par stranica unazad, vec je pisano o tome za LG tv.

Uglavnom, ako ti je LG tv verovatno podesen na drzavu Srbiju, u podesavanjima u opcijama, promeni drzavu na UK i u podesavanja drzavne usluge (Lg service country) stavi UK i nakon restarta ce ti se pojaviti Netflix medju premium aplikacijama. Jedino sto ce se na tv-u resetovati podesavanja za snimljene kanale, pa ces morati ponovo da nasnimis i podesis tv kanale.
 
Problem je sto nemam UK medju ponudjenim, samo zemlje regiona plus Poljsku, Cesku...
 
Samo udji u prodavnicu I ukucaj u pretragu I pojavice se aplikacija
 
Problem je sto nemam UK medju ponudjenim, samo zemlje regiona plus Poljsku, Cesku...

hm, pa nemam pojma, vidi tamo u opcijama pod podesavanja drzavne usluge (lg service country), idi na rucno (manualno podesavanje) pa prelistaj sve, valjda imas tamo UK ili bar Nemacku, Austriju, Holandiju, Norvesku to su zemlje za koje bi trebalo da ima netflix aplikacija.
 
Meni stoji lg na uk, i skinuo sam aplikaciju radi ko zmaj.
 
Meni stoji lg na uk, i skinuo sam aplikaciju radi ko zmaj.

Ajde molim te javi koji modl TVa i firmware-a imas

Ja imam LG UF7787 sa webos 2.0 i firmware: 04.00.40

Isto ne mogu da nadjem Netflix app u store-u.

Sve sam probao: mijenjao na UK (i druge zemlje), resetovao tv, mijenjao DNS i nista ne pomaze. Bes problema sam skinuo sa apple store-a aplikaciju imsada castujem na tv pr ko Google Chromecast-a. Ali je bas poglu sto ne mogu da nadjem app kad mi npr HBO Go i Pickbox rade bez problema....


Inace ja sam u Crnoj Gori.
 
Hvala.

To je webos 1.0, ako i drugi imaju isto stariju verziju webos-a, mozda jos nisu pustili app za webos 2.0 u store za nas region...
 
Slika je odlična, nego nisam baš nešto oduševljen izborom.. Što se tiče serija, čini mi se da HBO GO bolja opcija. Nekako sam mislio da ima više materijala. Jeste da je tek krenulo, i da će vremenom sigurno biti sve bolje, ali nekako sam očekivao veći izbor filmova, pogotovu serija.

12508721_1087855201272874_7744032448365064011_n.jpg
 
Vidio sam na jednom HR forumu da se pojavila u cro store-u i da su je ljudi uspjesno skinuli. I dalje vjerujem da je u pitanju samo podrska za verziju webos firmware-a. Mozda neke verzije webos-a 1.0/2.0 nisu podrzane ili app jos nije odobrena, nemam pojma... Prosto nije logicno da je neko vidi a neko ne na app store-u (bilo da je UK ili regija).

Sad u za svaki slucaj jos jednom da probam da resetujem tv na factory settings i vidim oce li se sto promjeniti... (Mada je mala sansa)
 
Kanadski je definitivno najbolji za filmove!Bas ima izbora!
 
Probao ponovo i ponovo fail :(
Cak sam sa restartovanjem tv-a i izborom UK regije (posto pod Montenegro nije bilo netflix app-a) se pojavila ikonica na netflix app u osnovnom meniju. Klikom na ikonicu se pokrece, standardno kao i za ostale app, meni koji trazi update aplikacije, posto kliken "Update" trebao bi da me odvede na store app i stranu od netflix aplikacije gdje bih trebao da imam dugme "install" (kako je to slucaj za ostale app). Umjesto toga dobijam error poruku da stranica ne postoji.
Naravno, pretraga u app storeu ne pronalazi netflix app. Negdje su ga sakrili! Tezine... :)

Ima li jos neko LG TV sa webos 2.0 da je uspjesno instalirao netflix app?


57819775308bcc2f41ad55733cc085eb.jpg

05fd1e69d06e4c5038ea4a678c06ff9f.jpg

adfc51c6168c1429013f74160bef5666.jpg
 
Izgleda da sam bio u pravu - upravo sam naisao na komentare gdje je navodno, na osnovu odgovora LG Poljska potvrdjeno da WebOS 2.0 jos nije podrzan i da ce Netflix sa podrskom za ovu verziju izlaziti u periodu od januara do marta.

"Netflix jest już dostępny na telewizorach LG Smart TV od 6 stycznia. Od tego momentu aplikacja Netflix (do pobrania z LG Store) jest dostępna na telewizorach LG z systemem webOS 1.0, natomiast na Smart TV z webOS 2.0będzie dostępna w II turach: od 6 stycznia oraz z końcem marca 2016. Z kolei na telewizorach LG Smart TV z systemem NetCast 3.0/4.0/4.5 aplikacja serwisu pojawi się z końcem stycznia 2016 (w zależności od harmonogramu aktualizacji)."
b377fe036182718759adcbf29a4f866c.jpg
 
Ja uopste nemam ovu opciju LG services country, mada mi je stari OS...
 
Ko hoće američku verziju u kojoj postoji i house of cards treba da zameni DNS samo - https://tvunblock.com :)

Mali problem sa ovim je što imaju pristup svim DNS upitima (mogu da vide koji se sajtovi posećuju, na primer) pa možda i nije baš najbolja opcija za PC ako je privatnost na istom bitna.
Na sajtu im piše da loguju samo info za statistiku o tome koji se servisi najviše koriste i ništa drugo osim toga te da ne planiraju da prodaju info; ali meni svejedno ne deluju baš kredibilno.
 
Znam ali nema, ispod "Drzava" mi je "Onemogucena pomoc", nema "Podesavanje drzave usluge"
 
Izgleda da sam bio u pravu - upravo sam naisao na komentare gdje je navodno, na osnovu odgovora LG Poljska potvrdjeno da WebOS 2.0 jos nije podrzan i da ce Netflix sa podrskom za ovu verziju izlaziti u periodu od januara do marta.

Kod mene je LG 55 LF 652V, Svuda pise da je webos 2 :) Bas pre 2 dana stigao novi update ...
I evo kako je kod mene:

2016-01-08 21.29.51.jpg 2016-01-08 21.30.06.jpg 2016-01-08 21.30.32.jpg
2016-01-08 21.31.28.jpg 2016-01-08 21.31.40.jpg
 
Nazad
Vrh Dno