Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Za razliku od spotifija netflix nalozi kratko traju jer vlasnik kad uđe odmah vidi šta je gledano i promeni šifru. A i u podešavanjima naloga ima podataka sa adresama i lokacijama odakle je sve logovano.

Tako da bolje kupiti i podeliti troškove sa još nekim ;)
 
^ Ljudi (tambur 88 i Eldorado) već vas ima dvojica, za dan-dva ćete naći još dva čoveka na forumu, samo pustite ovde poruku da tražite, podelite legalan nalog na vas četvoricu... Izađe isto, a ne boli Vas glava... Pola foruma deli naloge.
 
Pa ako svaki dan menjate, to izadje 30 dolara :D

Šalu na stranu, upravo kure što kaže, po 350 dinara i mirna Bačka.
 
Ne, imaš garanciju hakera od mesec/dva/tri...
Kad crkne nalog (vlasnik promeni šifru) on ti pošalje drugi marnut i tako u krug dok ne istekne "garancija" :D

Kupite legalno i podelite UHD nalog na 4 korisnika i uživajte ;)
 
Poslednja izmena:
Meni je najveća vrednost Netflixa sistem preporučivanja i otkrivanja novog sadržaja. To je moguće jedino ako je nalog trajan.

Meni to vredi cene 1/4 naloga i mislim da je to i za naše ekonomske prilike skroz prihvatljivo.
 
Meni je, upravo to najveca mana samog Netflixa ! nikad ne znas, sta ima i koliko dugo ce biti u ponudi, a u pozadini ti filuje tupav sadrzaj, pa ko se upeca...jos i ovo pilicaranje sa bit rate-om sadrzaja
Generelano, dok traje ovo "account sharing" za 350 din. mesecno, prihvatem sve te "propuste" :D
 
ako nekome fali osoba za deljenje netflix naloga, bacite mi pm. 350 kinti mesečno je skroz okej cena.
 
Da li preko kodia koji je na Eon box može slika u 1080p i zašto mi preko titlovi izlaze samo engleski prevodi,ne vidim opciju za to?
 
Slika od skoro može u full hd na Eon boxu.

Prevodi u podešavanju playera, pored titlova koje si ubacio,dodaj i podnapisi.net, openSubtitles.org.

isS4GKxl.png


CY7p34vl.png
 
^ Meni Netflix kodi addon non-stop izbacuje error (unauthorized access) kad hoću da skinem tilove tobože nije dobar password za titlovi.com.

Takođe, ne znam da li je do mene Netflix kodi addon je tekstualan (filmovi su tako sortirani), uopšte ne izgleda naslov/slika/opis/ocena kao aplikacija...
 
Titlovi ima ih 2, jedan uopšte ne radi, drugi je ok-radi, baš taj sa šifrom radi, kao i još 2 koja sam naveo u prethodnom postu. I na open zahteva pass. Ali to se sredi sve za par minuta. Lepo to radi sve. Ono što sam probao, završilo posao...

Što se tiče sortiranja/ocena/naslov/opisa, tu imaš da podesiš i da bude bolje nego što je na samoj aplikaciji. Možeš da podesiš kako tebi odgovara. Imam je na Panasonicu pa znam kako sve to izgleda, a na drugom tv-u ovo od skoro.

LTFksRol.png

lbw3ERSl.png

pwJiQPQl.png
 
Ok. Ovo sa prevodom sam sredio u kodiu ali rezolucija videa je: 960x540. Nije 1080p...
 
Ok. Ovo sa prevodom sam sredio u kodiu ali rezolucija videa je: 960x540. Nije 1080p...
Podesavanja-expert-inputstream adaptive settings-manually select stream.Ignore display resolution. MVIMG_20210124_225751.jpgPosle ovih podesavanja kada pustis neki video u podesavanjima videa bi trebalo da imas mogucnost da sam odaberes rezoluciju. IMG-c3ae3cb539f31c51378b1ac942880c1d-V.jpg
 
kad uplacujete grupne naloge, birate li 4k ili obicnu pretplatu?
 
Da i to sam uradio ali opet neće,da napomenem opet da pričam o kodiu na Eon nox uređaju.
 

Prilozi

  • IMG_20210214_181248.jpg
    IMG_20210214_181248.jpg
    192 KB · Pregleda: 17
Hvala. Uspeo sam ali sad zakucava kodi i neće da otvori video,to sad može da bude i do eon boxa,ne znam više ni sam...
 
Proveri cisto da li si lepo ukucao broj i sve lepo sacuvao. I ja imam Eon box i radi odlicno.
 
Sve kako treba ukucano i neće,čak neće ni da pokrene sliku a i ako je pokrene,crnilo samo ali vidim da sad ima 1080p. Pojma nema šta može da bude...
 
Ne vidim opciju za edit posta pa se izvinjavam za dupli post. Resetovao sam eon i sad sve radi kako treba. Hvala svima na pomoći 😉
 
ako nekome fali osoba za deljenje netflix naloga, bacite mi pm. 350 kinti mesečno je skroz okej cena.

Pa 350 kinti je apsolutno smešna cena, tolika da bukvalno ne verujem da se ljudi zajebavaju sa kojekakvim ukradenim nalozima. Alo, 350 dinara. To je dva sladoleda, a kakav god da je netflix po pitanju bitrejte i ostalih mana, toliko sigurno vredi.
 
kad uplacujete grupne naloge, birate li 4k ili obicnu pretplatu?
U Premium paketu idu 4 strima, tako da se taj paket od 12e najviše isplati kad se podeli na 4. Recimo u standard paketu ide FHD, ali i 2 strima za 10e.
 
super, hvala!
eto ako neko bude pravio grupu za premium, tu sam...
 
Hrvatskih . I to retko .
 
Nazad
Vrh Dno