Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Nemoj da kupujes, vec imas opciju 30 dana probe zvanicno. Napravi nalog i ako ti ne odgovara otkazi 29 ti dan.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6294767]Nemoj da kupujes, vec imas opciju 30 dana probe zvanicno. Napravi nalog i ako ti ne odgovara otkazi 29 ti dan.
Ma isti djavo za1€. To se bukvalno isplati kada hoces da pogledas nesto, neku seriju, uzmes na 1m i ne moras ni da se cimas oko gasenja, sami ti ugase. Mada bas sam razocaran sto su osakatili bitrate, ja generalno volim kvalitetne snimke da gledam. Remux na 1080p je na mom tv-u kvalitetniji nego netflix 4k. Mozda na nekom 4k tv-u ne bi bio. Bas sam uporedio, gledao kod druga tenet, oa sam posle pustio kod mene remux...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Netflix najavio da će tokom 2021 svake nedelje izbacivati po jedan nov film u njihovoj produkciji.
Extra poduhvat! Svaka im čast. Vredi svaku paru.

 
@veljkoka Netflix 4k uopšte nije loš, pogotovo u poređenu sa našim "4K" kanalima (namerno 4K pod navodnicima), a zvuk je baš baš dobar...

P.S. Sad vidim da 4k sadržaj ne gledaš na 4k tv-u... To ti je odgovor zašto imaš utisak da je loš, jer stvarno nije uopšte loš, štaviše...
 
Poslednja izmena:
@veljkoka Netflix 4k uopšte nije loš, pogotovo u poređenu sa našim "4K" kanalima (namerno 4K pod navodnicima), a zvuk je baš baš dobar...

P.S. Sad vidim da 4k sadržaj ne gledaš na 4k tv-u... To ti je odgovor zašto imaš utisak da je loš, jer stvarno nije uopšte loš, štaviše...

Hahah, pa citaj sta sam pisao, gledao sam kod druga netflix 4k na njegovom 4k televizoru, pa sam iste snimke gledao kod mene na mom 1080p sony 48w705c. Meni se vise svidja remux 1080 na mom tv-u nego taj netflix 4k na njegovom tv-u. Zvuk znam da je dobar, ali bez soundbar-a ili nekog sistema to ne moze da se oseti.

Nasi 4k kanali su smesni, to je sprdnja bukvalno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
^Nemam druže treće oko. Napisao si da si gledao kod druga Tenet, nisi napisao na čemu, pogotovo što si u rečenici pre te napisao "možda bi bilo bolje na 4k tv-u", što implicira da nisi probao na 4k tv-u...

EDIT: Što se tiče naših 4k kanala, tu se slažemo, užasno je...
 
Ja mislim da ima na RTS planeti, jedno vreme je išao pod nazivom RTS Uživo, a posle valjda u formi posebnog linka za stream, koji nije bio vidljiv u Planeti.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Povremeno se otvori još jedan 4K kanal kada su posebni prenosi.

Juče aktivirao Netflix, meni je 4K slika na 4K TVu ipak za klasu bolja od SBBove, zvuk znatno razgovetniji pa ne uključujemo titlove.
Koliko vidim, stream je malo preko 15Mbps.
 
Poslednja izmena:
Ajde sta se opterecujete toliko s 4K uzivajte u serijama i filmovima...je.es 4k ili 3k...slika je odlicna,kako vas ne mrzi gledati nijanse

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
^Nemam druže treće oko. Napisao si da si gledao kod druga Tenet, nisi napisao na čemu, pogotovo što si u rečenici pre te napisao "možda bi bilo bolje na 4k tv-u", što implicira da nisi probao na 4k tv-u...

EDIT: Što se tiče naših 4k kanala, tu se slažemo, užasno je...
Da, da,nisam naznacio da je drugov tv 4k. Kuckao sam sa telefona pa manje vodim racuna o pravopisu i kompoziciji recenica.

Slika je dobra, ali su kao zadnji pilicari iskoristili koronu da srezu sebi troskove, drug placa duze vreme netflix, on sam kaze da primecuje razliku a nije lik koji je opterecen kvalitetom slike. Mada ko ima sound bar kvalitet slike i moze da se trpi. Ima dosta komentara da je zvuk zaista dobar.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima li kakvih informacija, da li će se tokom godine pojaviti srpski titlovi, ne računam ovo malo što ih ima?
 
Ima li kakvih informacija, da li će se tokom godine pojaviti srpski titlovi, ne računam ovo malo što ih ima?

Da to je truba.

Meni lično i ne smeta, ali se supruga non-stop žali, pa se na kraju sve svodi na to da neki film/serija koju je zapratila na Netflixu, a nema srpskih titlova, ja moram poručivati iz narodne kuhinje, pa skidati titl... Smaranje...

Koliko ja znam Netflix nama opciju za ubacivanje eksternih titlova?
 
Početni utisak je da ima prilično hrvatskih titlova.
Samo što moje dete nije odraslo u Yu i jedva da razume pa bira engleske... :)
 
Znam da nije tema, ali smo se ovde organizovali za Netflix share... Ako je neko zainteresovan da delimo YouTube Premium, neka se javi na PM da se dogovorimo. Pozdrav svima.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Početni utisak je da ima prilično hrvatskih titlova.
Samo što moje dete nije odraslo u Yu i jedva da razume pa bira engleske... :)

Nažalost, početni utisak te vara, jer nema ni hrvatskih ni srpskih titlova, tj. ima ih u mizernom procentu u odnosu na ukupan sadržaj.


Može preko google chrome uz odgovarajući dodatak.

s10e on Tapatalk pro
Lepo da li možeš da napišeš naziv dodatka, jer ih ima više, pa da se ne zezam sa nekim koji nije proveren ili radi loše.

Pretpostavlam da je taj dodatak moguće instalirati samo na PC verziji Chrome, ne i android?
 
Ja koristim substital dodatak za chrome, nemam pojma za android.
 
Nažalost, početni utisak te vara, jer nema ni hrvatskih ni srpskih titlova, tj. ima ih u mizernom procentu u odnosu na ukupan sadržaj.



Lepo da li možeš da napišeš naziv dodatka, jer ih ima više, pa da se ne zezam sa nekim koji nije proveren ili radi loše.

Pretpostavlam da je taj dodatak moguće instalirati samo na PC verziji Chrome, ne i android?

Za Android je rešenje Kodi i Netflix add-on. Provereno dobro radi.
 
^ Od koliko ukupno?

Nenam pojma, mene to i ne zanima, meni odgovara i engleski, a to svaki serija/film imaju, nego ova moja uvek bi da gleda neku seriju/film koja prevod nema...

Ja koristim Netflix bez VPN (na tv-u) možda imam neku verziju za srpski region pa ima mali broj preoda, iako i kad ima prevoda sa YU područja piše uvek "croatian" ne "serbian"...



Ako ima negde lista tih serija/filmova sa YU prevodom da ja njoj lepo dam spisak i kažem da može da gleda samo sa spiska, da me ne smara sa narodnom kuhinjom i titlovima?
 
Kod mene ima, barem ono što sam proveravao imalo je, sad za većinu ne znam.
 
Nazad
Vrh Dno