Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Da li postoji opcija da se preko vpn otvori nalog u nekog drugoj drzavi... Npr uk, usa, tako otvoren nalog plati nasom karticom a onda bez vpn koristiti isti kod nas i da li ce tada imati hrvatske titlove?

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Ono što ima hr titlove je već dostupno u našoj regiji. Ako bi pomoću VPN dobio nešto što nema u našoj regiji, prevod sigurno ne bi imao!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li postoji opcija da se preko vpn otvori nalog u nekog drugoj drzavi... Npr uk, usa, tako otvoren nalog plati nasom karticom a onda bez vpn koristiti isti kod nas i da li ce tada imati hrvatske titlove?

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk

Nema potrebe da otvaraš novi nalog preko VPN-a, samo odaberi državu iz koje želiš da gledaš Netflix i VPN-om se poveži da dobiješ IP adresu iz te države i to je to. A titlove ćeš svakako imati samo na onom sadržaju koji je preveden, tu ti promena države ne znači ništa.
 
Zašto filmovi koji su na hrflix.eu prikazani kao da imaju hrvatske titlove, na aplikaciji ih nemaju?
Konkretno: contagion, the conjuring...
 
Mislim da nisu svi hr titlovi dostupni kod nas, bar je tako ranije bilo (Hari Poter valjda i još nešto).

s10e on Tapatalk pro
 
Koliko je realno da 2020 ljudi i dalje kukaju zašto nemaju titlove na svom maternjem jeziku... Valjda se toliko zna englski, pobogu...
 
Zna se engleski ali i meni je nekako lepše da vidim maternji jezik.
 
Koliko je realno da 2020 ljudi i dalje kukaju zašto nemaju titlove na svom maternjem jeziku... Valjda se toliko zna englski, pobogu...

Vrlo realno kada ti taj jezik nije maternji a ti zelis da se opustis uz film a ne da budes koncetrisan na prevodjenje
 
Izvinjavam se ako sam narušio mir nativnim spikerima engleskog jezika pitanjem gde su omraženi hr titlovi koji se reklamiraju na njihovom sajtu.

@Rafiki [emoji106]

@FM Balkan, nisam znao za to, mislio sam da pošto pripadamo istom regionu, da nam je i netflix usluga ista.
 
Poslednja izmena:
Svi noviji projekti imaju hr titlove,ali se gleda bez vpn, ako je vpn za uk ili us verziju nema hr titlova, negoje onda potrebna odredjena "gimnastika"

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Bez VPN sam gledao... Znači "naš" netflix.

O kakvoj gimnastici pričaš, pošto imam i VPN ali ga još nisam koristio na boxu tj netflixu, za sad mi je dovoljan i ovaj "naš"...
 
Poslednja izmena:
Meni je uspelo ovako, izaberem hr titlove bez vpn, onda odem na Netflix i nastavim seriju i pojave mi se hr titlovi

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Aha OK, hvala na informaciji.

Kad tad će VPN morati da šeta netflix po belome svetu, ali zasad ne... Ne stižem ni ovo što sam za sad ubacio u listu da odgledam.
 
Sad dobio promo mejl stiže preko 50 naslova

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Samo da ne računaju te naslove kao SBB u Eon Video klubu: svaka epizoda neke serije se računa kao jedan naslov :)
Samo GoT mu dodje preko 70 "naslova"...
Pozdrav
 
Jel se ja tripujem nesto ili mi je sadrzaj netfixa bas slab? Pritom rs ili hr titl jedva uhvatim da ima za neki naslov.
Npr hteo sam da gledam film f&f hobs and shaw i bad boys 3 kad ono nema u ponudi. Nesto mi cudno da ta 2 naslova nemaju?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pisao sam za titlovi, bar što se tiče Irske: ako je podešen na engleski, nema niti jedan HR titl, promenom jezika na HR, ima more titlova. Verujem da ovo važi bar i za UK Netflix.
 
Mora se prebaciti sućelje na kroacijanski jezik, tada se pojave svi željeni titlovi. Barem je tako bilo kod mene u slućaju Paranormal serije. English language I srpski region, nema HR prevoda. Promenom jezika sućelja pojavio se prevod.
 
Moj interfejs je na Engleskom i imam Hrvatske, Mađarske, Rumunske i ostale titvole.

Hrvatske titlove imaju samo oni naslovi koji su dostupni u Hrvatskoj i okolini. Džaba se njakate sa VPN-ovima što se toga tiče.
 
I moj interfejs je na engleskom a lokacija srb, i nemam one hrvatske titlove koji su na njihovom sajtu označeni kao postojeći.
 
Mad Max i Contagion su u ponudi samo sa Engleskim titlovima, tako bar stoji na netflix.com/hr

Čini mi se da hrflix.eu nije adekvatno ažuriran.

titlovi.jpg
 
Nazad
Vrh Dno