Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Kako gledaš Netflix sa Surfshark, kompjuter ili neki box? Meni na Firestick radi Netflix USA, ali kvalitet nije baš neki...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Firestick 4k, laptop, telefon... radi sve bez problema. Čak i eon iz Srbije radi bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaš neka podešavanja ili samo odabereš USA server i to je to? Kod mene radi, ali dugo mu treba da slika bude čista, nekoliko minuta prođe da poveća rezoluciju. Konekcija je ok, tako da nije do toga.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Samo server. Ok, treba mu do minut da se slika dovede na normalu, ali mu čak i bez VPN-a treba malo, posebno uveče.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaću neki drugi server. Disney+ recimo nema tih problema, brzo radi i slika je odmah u maksimalnom kvalitetu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kad delite nalog na 5 usera npr. moze li jedan user da gleda na dva uredjaja istovremeno?
 
Kad delite nalog na 5 usera npr. moze li jedan user da gleda na dva uredjaja istovremeno?
Može, ali put uslovom da jedan od drugih korisnika ne gleda nešto u tom trenutku.
Mislim da je ključ u broju paralelnih streamova, a ne broju korisnika.
 
Poslednja izmena:
Stoji to da svih 5 usera istovremeno mogu da trose nalog?
Netflix premium podržava paralelni stream na 4 uređaja i može da ima, koliko vidim kod sebe, 4 korisnika + predefinisanog korisnika za decu.

Spotify ima 5 na porodičnom paketu, možda si to sa njima pomešao.
 
Usera sam dobio od druga i vidim da nas ima ukupno 5 ukljucujuci i jedan kids.
Nalog je premium.
Nije me nista kostalo pa ne bi nesto da zeznem.Ulogovao sam se i na drugi tv u kuci i vodim racuna da ne rade istovremeno na oba Netflix.
 
Moze info na brzinu, koliko korisnika u porodici mogu da koriste ovaj premium netflix nalog i koliko to kosta po clanu?


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ovako smo moja grupa ija organizovani. Uredjaja smo aktivirali , ne zna im se broj. Ja sam sigurno 4,5 a drugi po 3 minimalno. Nikad nismo imali problem da neko ne moze nesto da gleda. Izadje ti 12€ pa podeli to na 4 i eto ti po clanu.
fdbf5483c9f646263f4d67418103604d.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Netflix premium može da ima maksimalno 5 profila, a 4 istovremena strima. I ne mora jedan profil da bude dečji.

Kao što je kolega napisao, ako delite četvoro, onda ispadne po samo tri evra mesečno.
A ako ste stvarno majstori organizovanja, onda možete da podelite i na više od 4 korisnika ako precizirate ko kad gleda i ako delite čak i profil (npr. neko ima slobodan strim i profil parnim danom, a neko drugi iz grupe neparnim, ili po satima delite itd). Mada bi to bilo baš sitničarenje, jer realno i ta tri evra mesečno većina nas može da podnese, zar ne? :)
I imate svoj profil i strim uvek slobodan. Za 350 dinara mesečno.

Moja porodica deli sa jednom drugom 2+2 strima, tj. cenu delimo pola-pola. Tako nam odgovara, da uvek imam dva strima slobodna na raspolaganju, jer ponekad žena i ja gledamo istovremeno različiti program. Za 6 evra mesečno, meni OK.
Istina, vrlo retko kad gledamo više od jednog strima u jednom momentu, ali makar zbog odvojenih profila ne žalim pare (npr. žena i ja gledamo istu seriju u odvojenim terminima i svakome od nas pamti posebno gde smo stali sa gledanjem, zbog posebnih profila).
 
Poslednja izmena:
Hvala obojici na odgovorima, ja nemam neku potrebu za netflix-om, pretezno elementum koristim, ali sestri bi koristio posto nema nikakav tv u stanu. Obo zaista nije skupo, organizovanje u porodice ove streaming servise cini bas distupnim svacijem dzepu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li još neko ima problem sa produženjem naloga...
Netflix ne prihvata mi tri Intesa kartice (2 Visa i 1 Master).
Još jedan kolega sa foruma je pokušao da naprav novi nalog od nule sa dve različite kartice i takođe nije uspeo. Non stop izbacuje "Something went wrong with payment method. Try another payment method.".
Da sve bude čudnije probao sam još na dva naloga na koja sam već imao aktivirana od ranije i više puta su uredno produžavane pretplate, i isto neće.
Sa karticama je sve ok.

Od Netflix podrške ništa pomoći.

Alternativno, ako ništa ne uspemo, da li neko zna gde se može kupiti giftcard za Netflix, a da radi u Srbiji?



EDIT: Da li neko zna broj kontakt centra Netflix Srbija, znam da sam ih pre jedno godinu dana zvao i bili su efikasni i ljubazni, ali negde zagubih broj.
 
Poslednja izmena:
Gledam Netflix UK, i tu nema hrvatskih titlova, resenje, otici na Netflix bez vpn i tu se izaberu hr titlovi, i kad se vrati vpn hr titlovi ostaju

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Prebaciš jezik na HR i pojave se titlovi. Gledam irski Netflix i sve ok.
 
@kure1982 Meni bez problema prolazi plaćanje sa Intesa Internet karticom.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Imam li pored ovog i Hbo Go jos neki slican servis a da u ovoj meri podrzava nase titlove?
 
Nije Netflix, ali jel ima neko ko bi delio Disney+? Još taj servis ne koristim, sve ostalo imam. [emoji3]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Da li još neko ima problem sa produženjem naloga...
Netflix ne prihvata mi tri Intesa kartice (2 Visa i 1 Master).
Još jedan kolega sa foruma je pokušao da naprav novi nalog od nule sa dve različite kartice i takođe nije uspeo. Non stop izbacuje "Something went wrong with payment method. Try another payment method.".
Da sve bude čudnije probao sam još na dva naloga na koja sam već imao aktivirana od ranije i više puta su uredno produžavane pretplate, i isto neće.
Sa karticama je sve ok.

Od Netflix podrške ništa pomoći.

Alternativno, ako ništa ne uspemo, da li neko zna gde se može kupiti giftcard za Netflix, a da radi u Srbiji?



EDIT: Da li neko zna broj kontakt centra Netflix Srbija, znam da sam ih pre jedno godinu dana zvao i bili su efikasni i ljubazni, ali negde zagubih broj.
Ne možeš sa bilo kojom karticom plaćati online. Pitaj banku koja je za online plaćanje.
Netflix nema predstavništvo niti telefonski broj u Srbiji.

Disney + u Srbiji nije dostupan i na njega se ne može pretplatiti sa našim karticama.
 
Poslednja izmena:
^ Šta nije jasno dve od tri probane kartice su već više puta korišćene za produženje Netflix pretplata na dva različita naloga... Jedno vreme nisam obnavljao pretplatu ni n jednom ni na drugom nalogu, a sad izbacuje tu grešku... Dakle sigurno nije do kartica...
 
Nije Netflix, ali jel ima neko ko bi delio Disney+? Još taj servis ne koristim, sve ostalo imam. [emoji3]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Kontaktiraj @frostonja, mi delimo Disney+, mislim da ima jedno mesto slobodno.
 
Već poslao poruku, javio mi kolega, čekam odgovor. :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Disney + možda bude jako atraktivan jer se prica da ce Hulu postati sastavan deo ponude
J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
^ Šta nije jasno dve od tri probane kartice su već više puta korišćene za produženje Netflix pretplata na dva različita naloga... Jedno vreme nisam obnavljao pretplatu ni n jednom ni na drugom nalogu, a sad izbacuje tu grešku... Dakle sigurno nije do kartica...

Banovali te zbog koriscenja više naloga i plaćanja istih, istom karticom.
 
^ Šta nije jasno dve od tri probane kartice su već više puta korišćene za produženje Netflix pretplata na dva različita naloga... Jedno vreme nisam obnavljao pretplatu ni n jednom ni na drugom nalogu, a sad izbacuje tu grešku... Dakle sigurno nije do kartica...

Ako su ti te kartice ostale zapamćene na drugim nalozima onda je to razlog...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Disney + možda bude jako atraktivan jer se prica da ce Hulu postati sastavan deo ponude
J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Disney+ je već sad fenomenalan, nažalost nije podržan u Srbiji, ali u Norveškoj gde ja gledam ima gomilu sinhronizovanih crtaća, kao i titlove za ostali sadržaj. Osim Diznija tu su Nat Geo dokumentarci, Star Wars, Marvel (valjda).

Šta ima na Hulu?
 
Banovali te zbog koriscenja više naloga i plaćanja istih, istom karticom.

Brate nisu korišćenje iste kartice za više naloga, jedna kartica jedan nalog...
Takođe nije reč o nekim drugim nalozima, nego o istim nalozima, koje sam ranije uredno koristio.
Dakle svaki od naloga je svojevremeno otvoren (jedan za mene jedan za brata, da ne obrazlažem zašto u detalje), nakon toga produžavan par meseci, pa od marta nijedan nije produžen... Sad hoću da ga produžim i ne mogu...
Uostalom nije samo kod mene problem, još dva člana sa kojima sam dogovorio share grupu, probali da registruju fresh prve naloge sa Intesinim karticama i nisu uspeli...
 
Nazad
Vrh Dno