Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ako nekom treba netflix 350 dinara je mesto, imam dva slobodna mesta i juče sam aktivirao. PP.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Iron fist serija, prva sezona prva epizoda, kakve su to sare u pozadini, kao smetnje u vazduhu?
Ili to samo kod mene? :D
 
Da li sam dobro razumeo u drugoj temi, da je Netflix počeo da ubacuje srpske (ili neke iz regiona) titlove?
 
USA Netflix najbolji ili postoji neki bolji? Da nudi dosta naslova i da je bitrate na visokom nivou? Koliko je bitrate bolji u odnosu na nas Netflix?

Kakva je procedura da se aktivira preko VPN-a?
 
Koliko vidim to je tekst od pre 4 godine.
Dosta stvari se tu promenilo.
 
Znaci srpski nalog koji imam, ukljucim VPN i ulogujem se? Ili moram da pravim nov za USA? Placanje verovatno prolazi sa nasim karticama?

Za VPN koliko sam gledao trebalo bi da su ok ovi najpoznatiji, tipa Nord...
 
Da li može sa srpskim nalogom, koji je napravljen pre par godina da se samo napravi vpn I i bez pravljenja novog naloga da se koristi USA Netflix?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Hvala

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Trenutno je neka božićna akcija za Nord. Dosta je povoljnije ali mora dve god unapred. Da li neko koristi ovaj VPN sa Netflixom i da li ima nekih problema? Koristio bih ga najviše na Android tv-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ubedljivo tehnički najbolja solucija

https://www.streamlocator.com

Koristim od prvog dana, sve funkcionise kako treba, uzeo i Roku uredjaj, imam sve UK kanale, Netflix biras koju zemlju hoces, Amazon prime, Roku channel, i Sky ko hoce da plaća, BT sport takodje
Tehnička podrška super

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Ja sam gledao Arrested Development na Američkom Netflixu uz ExpressVPN bez problema.
 
Rade i nord i express samo nekad neće da ide preko 1080p rezolucija.
 
Trenutno je neka božićna akcija za Nord. Dosta je povoljnije ali mora dve god unapred. Da li neko koristi ovaj VPN sa Netflixom i da li ima nekih problema? Koristio bih ga najviše na Android tv-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako hoćeš da uzmemo nord da podelimo, ja sam za. Pošto će meni trebati samo jedan uređaj, eventualno dva, mogli bismo da napravimo grupu da podelimo trošak, ako neko hoće neka piše.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ako hoćeš da uzmemo nord da podelimo, ja sam za. Pošto će meni trebati samo jedan uređaj, eventualno dva, mogli bismo da napravimo grupu da podelimo trošak, ako neko hoće neka piše.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Pridružio bih se i ja ako bi se pravila grupa.
 
Preporuka za ove stacked promocije. Ja sam ugrabio 2 tako i već godinama ih vozim.

Pre par dana mi slučajno ostao upaljen strani server i upalim Netflix, kad ono nema serije koju inače gledam.
Skapiram da je VPN upaljen, diskonektujem se, osvežim Netflix stranu i serija se pojavi. Ovaj poslednji pasus je još jedna potvrda za one koji bi da uzimaju VPN zbog različitog sadržaja.
 
^Na stacksocial sajtu trenutno 40off za Fastestvpn lifetime, pretplata za 5uređaja.podrzava Netflix.Radi solidno.Cena 10.5 evra.
https://stacksocial.com/sales/fastestvpn-lifetime-subscription?rid=5396838
Meni stoji $20 kad otvorim link, ima li neka fora?

Uzeću ja ovaj fastestvpn za 5 uređaja, pa ako neko bude hteo neka mi se javi da podelimo trošak odnosno da mu dam nalog. Meni trebaju 2 naloga, znači 4 dolara je po nalogu, slobodna još 3.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Gledam Netflix UK, i tu nema hrvatskih titlova, resenje, otici na Netflix bez vpn i tu se izaberu hr titlovi, i kad se vrati vpn hr titlovi ostaju

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Gledam Netflix UK, i tu nema hrvatskih titlova, resenje, otici na Netflix bez vpn i tu se izaberu hr titlovi, i kad se vrati vpn hr titlovi ostaju

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Ja ovo nisam baš razumeo.
 
Ako hoćeš da uzmemo nord da podelimo, ja sam za. Pošto će meni trebati samo jedan uređaj, eventualno dva, mogli bismo da napravimo grupu da podelimo trošak, ako neko hoće neka piše.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Imaš pp. Uplatio sam pre pola sata i sad testiram. Može do 6 uređaja, ali mislim da je ok da dvoje podele nalog. 89 usd za 2 godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno