Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Rešio i ja da probam ovaj Netflix pa ako ima neko slobodno mesto da me ubaci, da delim sa nekima nalog koji se već ušemili kako to ide, koliko se plaća i tako to. Pare prebacujem za minut. [emoji16]
 
Potreban jedan clan za 4k nalog,ostalo jedno mesto,info na PM :)

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Kompletirano za sad :)

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi,sad sam tek video temu,hteo sam jos pre da napravim nalog na netflixu ali mi se ne placa 1500 din mesecno za isti,vidim ovde da se dogovorate oko placanja i koriscenja,da li postoji mogucnost da i ja upadnem u kombinaciju?
Uzeo sam pre mesec dana smart tv pa bi hteo da ga koristim kako bog nalaze.
Prvenstveno me serije zanimaju i da li imaju prevode ili ne?


Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
traže li broj kartice za tih mesec dana free i šta nakon toga, imaš li obavezu da nastaviš ili kažeš ne sviđa mi se ponuda? :)
 
Treba kartica i u svakom trenutku možeš da otkažeš.
 
Traže karticu, ali ako pre istzeka mesec dana otkažeš pretplatu, neće ništa naplatiti.
Ako ne otkažeš, naplate dalje akontaciju za sledeći mesec, smatraš se pretplatnikom, te na početku meseca naplate taj sledeći mesec.

Dalje uvek možeš otkazati pretplatu, i tada možeš da koristiti Netflix još do kraja perioda koji si platio, a možeš i nastaviti kad poželiš.
(Tipa ideš na odmor, nema te kući 25 dana, taj mesec možeš da preskočiš).
 
Ako se pravi grupa za UHD nalog prijavljujem se i ja. Odmah plaćam svoj deo e-bankingom. Odgovara mi i da plaćam 1/2 ili 1/3 dok se ne skupi 4 zainteresovana člana.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Napravite nalog ljudi, 30 dana imate free opciju. Evo već na ovoj strani vas ima trojica.
 
I ja sam zainteresovan da uplatim onom ko zeli da deli nalog, preko paypala uplatim za minut. Prosao mi je testni period i netflix je odlican izbor. Pa ako ima nekog ko bi da deli nalog, tu sam.
 
I ja sam tu za nalog [emoji4]
 
Koji je najjeftiniji uredjaj na Aliexpressu da sigurno pusta netflix? Mi Stick? Da li oni genericki "chromecast" uredjaji na kojima pise kao netflix supported stvarno i podrzavaju isti?
 
Ne ako je to kopija, tj miracast kinesko smeće.
Pravi chromecast podržava naravno.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Mi tv stick ti je najeftiniji koji pušta Netflix. Izbegavaj kopije chromecasta sa Alija, Gearbesta i ostalih, one radi mirror slike sa telefona čista glupost.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
I ja sam zainteresovan da budem deo naloga :)

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Hocu i ja da budem deo naloga,moze kontakt i na pp ako treba.
Nemam iskustva sa Netflixom za sad imam samo dugme na daljinskom.:)

Zna li se cena za godinu dana ili se ide na mesecnu varijantu?
Spominjete mesec dana free to je ok ali kad dodje do onog dela da dam podatke u vezi kartice tu se izgubim.Imam intesinu obicnu karticu preko koje podizem platu na bankomatu,to je sve sto znam.

Vidim da neko spominje 4K nalog.Ne znam,pitam...Zar nije sve na jednom pomesano 1080p,4K?
 
Poslednja izmena:
HBO GO imam i znam da moze da se deli na 4 uredjaja istovremeno.Kakva je situacija kod Netflixa?

Hoce li neko da menjamo naloge pa da imamo obojica pristup i jednom i drugom servisu?;)
 
Poslednja izmena:
Koju pretplatu tj na koliko meseci ste uzeli kod tog prodavca i koliko dugo ste kod njega.Jel bilo nekih problema ili da vam otkaze nalog i čekanja da vam ponovo pošalje User/pass?
 
Dobro pitanje,dva sam isprobao i to lepo radi.
Probacu sutra na tri i cetiri uredjaja istovremeno pa javljam u HBO GO temi.
 
Koju pretplatu tj na koliko meseci ste uzeli kod tog prodavca i koliko dugo ste kod njega.Jel bilo nekih problema ili da vam otkaze nalog i čekanja da vam ponovo pošalje User/pass?

Uzeo tek pre neki dan 1 mesec jedan uređaj samo da probam kako izgleda. U roku od par sati mi je poslao podatke za logovanje i od tad radi sve ok. Pošto košta 2-3 eura mesečno nije mi žao ni da propadne.
 
Pa ko kako hoce. Meni je bilo jednostavnije da platim kinezu 3 eura nego da pravim nalog, unosim broj kartice, pa posle otkazujem...
Ovako sam hteo i da vidim kako radi kad se uzme preko Alija...
 
Imam intesinu visa karticu da li mogu nju da koristim kod registracije za free mesec dana?
 
Nazad
Vrh Dno