Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Preformulisaću pitanje. :)

Da li ovaj naslov ima Hrvatske titlove u Hrvatskoj?

U Srbiji ima sam EN, HU i RU.

3031bb1184c8f511bf8895094836fbe5.jpg
 
Nema ni u Hrvatskoj. Sudeći po hrflix.eu

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne brinite, biće. Ali naravno sve više korisnika u ovom regionu ce doprineti tome. Recimo ja sam aktivirao full paket i delim ga sa nekoliko ljudi, a pritom ne kosta puno, tako da cu nastaviti da koristim, a svakako kada bi par ljudi podelilo zaista je najjeftinije moguće rešenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Smem da se zakunem da sam skoro video "Harry Poter" na srpskom...ili nisam nznm....
Y svakom slyčaju velika većina ima i hrvatski i srpski titl....

P.S. Jos uvek je "HBO GO" a sada i "HBO MAX" (pustili su hbo max na nasem tržištu) neprikosnoveni streaming lider u adria regionu...

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li postoji tema na kojoj ne pomeneš da je hbo go “kralj”, najbolji ili šta već.

Jasno nam je, titlovi su ti bitni - ali poštuj da nekima nisu i da im Netflix sadržaj radi posao.
 
Covek voli Hbo i ne stidi se da to kaze[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda ima neka.....gde sam omanuo....
Ja ne kažem da ne završava poso....završava itakako.....samo...zašti da nešto ne phvalimo ako je dobro, a sa druge strane da pljujemo ono što nevalja.

Pa ja sam prvi rekao da bi netflix (da ima prevode i sinhronizaciju) bio bez premca u regiounu, kao što je u svetu.
Pa baš zato i treba da se.pljuje da bi počeli što više prevoda da ubacuku.
Di pre mesec-dva mogao si na prste jesne ruke da nabrojis sve prevode na jeziku koji razumes (srpski i hrvatski)
A sada već to ide u boljem smeru...zato.i mi ne treba.da se zadovoljimo time, već da na ovakvim mestima ukazujemo na nedostatke.

A što se tiče "HBO MAX" naravno da ću reći da je (zasada) ubedljivo najbolji streaming servis u našem regionu (po mom mišljenju).
Živeli
[emoji16][emoji16][emoji16]



Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Covek voli Hbo i ne stidi se da to kaze[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Naprotiv ...

Samo hoću da kažem koliko vode računa o svojim korisnicima.
A ovi....boli njih ....prevod nema, sinhronizacija nema...ako hoceš izvolte ako nećes dovidjenja.
Jedino u celom svetu netflix nema prevode na srpskom jeziku....



Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Smem da se zakunem da sam skoro video "Harry Poter" na srpskom...ili nisam nznm....
Y svakom slyčaju velika većina ima i hrvatski i srpski titl....

P.S. Jos uvek je "HBO GO" a sada i "HBO MAX" (pustili su hbo max na nasem tržištu) neprikosnoveni streaming lider u adria regionu...

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
Nije pušten HBO Max kod nas, nego su samo napisali kako je HBO Go naša verzija HBO Max-a, iako sadržajno uopšte to nisu isti servisi, a ni platforme nisu identične.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne lupaj....
Prvo nisu to "oni" napisali jer bi to.bila kradja "trade mark" ili ti "brenda"

Sadzaj identičan.- odnosno sve novo iz produkcije "hbo max" je dostupno i nama.
Za razliku od "netfkixa-a" koji nam.de daje ono što i Amerikancima....

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne lupaj....
Prvo nisu to "oni" napisali jer bi to.bila kradja "trade mark" ili ti "brenda"

Sadzaj identičan.- odnosno sve novo iz produkcije "hbo max" je dostupno i nama.
Za razliku od "netfkixa-a" koji nam.de daje ono što i Amerikancima....

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
Kako može da bude krađa brenda, kad je to ista firma. Max je potpuno druga platfoma, eto prvo što primetiš jeste da Max ima opciju pravljenja više profila, za razliku od Go. A oni nama prodaju priču da je HBO Go ustvari HBO Max...

Identičan je za HBO originalni program, to se slažem, al koliko sam ja zapazio postoje razlike u ostalim sadržajima koji nisu HBO produkcija.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kako može da bude krađa brenda, kad je to ista firma. Max je potpuno druga platfoma, eto prvo što primetiš jeste da Max ima opciju pravljenja više profila, za razliku od Go. A oni nama prodaju priču da je HBO Go ustvari HBO Max...

Identičan je za HBO originalni program, to se slažem, al koliko sam ja zapazio postoje razlike u ostalim sadržajima koji nisu HBO produkcija.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Pa.ja to.i.hocu da ti kazem.....
"HBO MAX" je "HBO GO" u srbiji
To nisu ovi iz "adria regie" odlyčili, već je to došlo iz Amerike.

Drugo što se tiče sadržaja, pa neznam da li si primetio, ali sadržaj se razlikuje od zemlje do zemlje...pogledaj na primer "HBO NORDIC" skroz je drugačiji sadržaj of recimo "HBO GO" u nasem regionu.
Medjutim što se tiče originalne "HBO" sada i "hbo max" produkcije tu je sadržaj identičan, čak i premijere idu u isto vreme..
O tome sam mislio kada sam rekao identičan...

A i dosta o "HBO" daj mi da nam ovi iz "netflix-a" jos prevoda ubace pa da gledamo kao i svi u svetu.
Pozz

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
HBO Go je HBO Go a HBOMax je HBO Max. A

Netflix bi mogao bar za nove naslove da polako ubacuje balkanske titlove.

A za postojeće naslove polako, otom potom.
 
Smem da se zakunem da sam skoro video "Harry Poter" na srpskom...ili nisam nznm....
YP.S. Jos uvek je "HBO GO" a sada i "HBO MAX" (pustili su hbo max na nasem tržištu) neprikosnoveni streaming lider u adria regionu...

Malo šta me je ovako nasmejalo poslednjih dana skidam kapu lol
 
Joooj, ne diraj mu u HBO[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malo šta me je ovako nasmejalo poslednjih dana skidam kapu lol
Jesi li to ti Jon Snow, ili si Ned Stark Lorde of "Winterfell-a"
Winter Is Coming, mada.je danas pocela jesen.....

Pa zar nema ni jedna.komedija na "netflix-" da te nasmeje nego.moram ja...
Kapiram da razumes engleski...i da ti to nije problem...
Sve za forum....i smeh i plac.
I suze i smeh......
[emoji13][emoji13][emoji13]

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Probao sam varijantu za netfliks onomad, nedelju dana za dolar sa Alija, važi za jedan ekran i radilo je kako treba celu nedelju...
 
Poslednja izmena:
Napraviću večeras nalog pa da ako se skupi nas 4 tokom besplatnog meseca da kasnije podelimo troškove. Koliko znam, 12 evra je UHD nalog za 4 istovremena streama.
 
Napraviću večeras nalog pa da ako se skupi nas 4 tokom besplatnog meseca da kasnije podelimo troškove. Koliko znam, 12 evra je UHD nalog za 4 istovremena streama.
4 istovremena streama na bilo kom uredjaju? Ja bi koristio na mi boxu.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
4 naloga, svaki gleda sta hoce istovremeno. Ja sam tako uzeo za mene, brata, sestru. Svi gledamo preko svog naloga. Mnogo dobra stvar, nadam se da nece ukinuti.
 
Da, znači sva četvorica bi mogli u isto vreme da gledamo. Jedan zainteresovani se javio preko pm poruka tako da bi to bilo to za sada. Javiću vam se preko poruka za detalje.
 
Ukinuti? Pomeri se s mesta.
 
Zna li neko proveren način da gledam HBO GO dok sam vam Srbije (van Adria regije sam)?

Probao sam koristeći VPN uz Srbije, ali ne radi, pa pretpostavljam da se oslanja na proveru baznih stanica u kojoj sam državi ili nešto slično.
 
Napraviću večeras nalog pa da ako se skupi nas 4 tokom besplatnog meseca da kasnije podelimo troškove. Koliko znam, 12 evra je UHD nalog za 4 istovremena streama.
Stvarno? Ja sam mislio da su cene globalne, U Austriji je 18€
 
Nazad
Vrh Dno