Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ko ima smart LG televizor, kao ja npr, a nema netflix medju aplikacijama, neka ide na TV-u u podesavanja i u opcijama promeni drzavu na UK, (srpski jezik moze da ostane) i pojavice mu se Netlix aplikacija medju premium aplikacijama. Jeste da ce morati ponovo, ispocetka da podesi sve kanale na kablovskoj i tjuneru posto ce se sve resetovati, ali ok. Inace sa jednim istom nalogom Netflixa, pa tako i srpskim sada, moze da se uloguje na bilo koji Netflix iz druge drzave, pa ko ne zna, nek cacka malo na netu kako, pa podesi DNS proxy ili VPN (ili kupi neki) pa moze bez problema da gleda US netflix ili UK koji imaju najbolje ponude. Podesavanje DNS-a na LG tv-u je veoma jednostavno. Takodje HD paket za 9,99 eu za dva uredjaja provereno radi na bilo koja dva uredjaja sa bilo koje internet konekcije u svetu u isto vreme, tako da mozete podeliti nalog s nekim i onda 5 eu mesecno nije puno.
 
I meni je na pocetku radilo promena tako sada ne. Ali ima drugi stos, sve isto samo je sekvenca: FF, 2, 8 , 9, REV i radi (i mene je posle azuriranja vracao na prethodni kanal cim sam kliknuo return)

Radi! Bravo za savet, vec 3 sata obaram rekord u brzom ukucavanju stare-neispravne sekvence....
I taman sam posle godinu dana upalio PS3, updatovao sve sta treba, instalirao Netflix i poceo da gledam Narcos i provalim ovo...nazad na spavanje soni. :(
 
Kakav gospodski fazon realno. Vrhunski radi, ima engleski titl sto je sasvim dovoljno, odlicna aplikacija za Windows 10 mobile, zapamti gde sam stao na kompu i ponudi mi odma da odatle nastavim na aplikaciji.. Bicu u iskusenju da produzim posle free triala.
 
Ko ima smart LG televizor, kao ja npr, a nema netflix medju aplikacijama, neka ide na TV-u u podesavanja i u opcijama promeni drzavu na UK, (srpski jezik moze da ostane) i pojavice mu se Netlix aplikacija medju premium aplikacijama. Jeste da ce morati ponovo, ispocetka da podesi sve kanale na kablovskoj i tjuneru posto ce se sve resetovati, ali ok. Inace sa jednim istom nalogom Netflixa, pa tako i srpskim sada, moze da se uloguje na bilo koji Netflix iz druge drzave, pa ko ne zna, nek cacka malo na netu kako, pa podesi DNS proxy ili VPN (ili kupi neki) pa moze bez problema da gleda US netflix ili UK koji imaju najbolje ponude. Podesavanje DNS-a na LG tv-u je veoma jednostavno. Takodje HD paket za 9,99 eu za dva uredjaja provereno radi na bilo koja dva uredjaja sa bilo koje internet konekcije u svetu u isto vreme, tako da mozete podeliti nalog s nekim i onda 5 eu mesecno nije puno.

Jesi li samo promenio na UK ili jos nesto?
Ja i palio i gasio i dalje imam samo one domace gluposti, nemam Netflix i dalje ( IP mi je na auto, a zamlje UK...WEBOS 2 )?
Hvala
 
Imate ceo serijal The Office, ja obnavljam gradivo :)
 
Jesi li samo promenio na UK ili jos nesto?
Ja i palio i gasio i dalje imam samo one domace gluposti, nemam Netflix i dalje ( IP mi je na auto, a zamlje UK...WEBOS 2 )?
Hvala

Pa ne znam za WebOS, ja imam prethodni smart model 2013, pre WebOs-a. Uglavnom, samo sam u opcijama za drzavu promenio na UK, posto mi je to bilo najnormalnije jer nema ponudjeno US vec samo evropske zemlje. Nakon toga mislim da sam restartovao tv, uglavnom krenuo je da setuje ponovo kanale, a kad sam posle usao u smart meni pojavile su se se sve UK aplikacije - Netflix, BBC player, amazon,... Posto je Netflix u odeljku premium aplikacija, on je vec instaliran tako da nisam ni morao da se logujem na LG smart tv nalog da bih instalirao aplikaciju.
 
Resio sam ga u medjuvremenu, na WEBOS ima jos jedna opcija, LG Service country, pa se tu prebaci na UK , tv se sam restartuje i pojave UK aplikacije...
Radi sve ok, serije su HD, doduse nisam cackao da li je 720 ili 1080 za sada :)
( videh da na IE moze 1080 a ostali browseri 720, pa ne znam koja je varijanta za TV direktno)
 
na TV-u krene prvo sa malo losijom slikom nekih 10ak sekundi dok se ne stabilizuje. pa onda predje na HD, zavisi svakako koju brzinu neta imas, ne znam jel 720 il full HD 1080 ne vidim nigde gde to pise, ali nebitno, odlicna je slika.
Opcije prevoda, velicina slova, boja, pozadina lepo mogu da se podese kad se ulogujes na tvoj nalog na sajtu, pa tamo u podesavanjima.
 
Poslednja izmena:
20 mbit
Ma ok je svakako, nego me je zanimalo zbog onog da u IE samo radi 1080.... prokletnici :D
 
Probao sam, win7, IE 11, ne daje mi da kucam user i pass :) nemam ideju zasto...
Neka trune i dalje tamo gde je i do sada :)
 
8€ je za SD verziju. Tek od 10€ postaje prihvatljivo (HD i 2 ekrana istovremeno).
Što se tiče titlova, naravno da nema srpski, ali verujem da ako ovo zaživi bar malo, da će biti ubačeno.

Sadržaj je sigurno lošiji u odnosu na USA, ali se i sam način rada Netflixa razlikuje. Ali deluje mi bolje ovo što sam video za par minuta iz Srbije, nego holandski.



Krenuli su globalno da pokrivaju, tako da pretpostavljam da im nismo bili neki prioritet.

+1 Uzmete ovaj od 10 i podelite sa nekim i kosta vas 5 budjona mesecno. ;) Tako sam ja sa drugaricom. Svako ima svoj profil i gleda svoje.
 
Odlično, još samo da nađem devojku i da imam koga da zovem za "netflix and chill" :smoke: ,)
 
Okaci bench oglas da menjas nesto od hw-a za devojku, javice ti se neko 100 % :)

Jel ima Netflix predstavnistvo u Srbiji ?
 
Da li je neko probao ultra hd nalog?

Imam HD televozor ali cenim da bi slika bila EKSTRA.

Odlican je ako imas uhd televizor.Koristim taj nalog vec skoro godinu dana malo manje.Do sada sam imao dns za netflix usa,ali od juce bez toga radi najnormalnije i na tv i na racunarima i tabletu.Prijatno sam se iznenadio.
 
Poslednja izmena:
Meni PayPal nije hteo, ali direktno kartica je odmah prošla. Nego me nervira ne mogu da instaliram Universal app za Windows 10 stoji mi nedostupno. Verovatno treba da promenim na američku.
Vidim da još streaming nije TLS, mada su najavili da treba da bude još na proleće.
 
Jel za HD signal dovoljan protok od 15 Mbs/1Mbs ?

Edit: lepo onda tih 8 evra se podeli na 4 korisnika pa 2 evra nije neka cifra. Ne znam kako bi se izvela za HD a dva ekrana. Jos samo da se dobije prevod. Al i ovako nije lose sa engleskim titlom taman za ucenje jezika.
 
Poslednja izmena:
Jesi li samo promenio na UK ili jos nesto?
Ja i palio i gasio i dalje imam samo one domace gluposti, nemam Netflix i dalje ( IP mi je na auto, a zamlje UK...WEBOS 2 )?
Hvala

Ja sam na modelu LA660s i kada sam promenio sa srpskog na UK pojavio se Netflix.

1. Potrebo je prebaciti sa srpskog na UK,

"Država: UK"

2. Potrebno je prebaciti i:

"Podešavanje države usluge" na UK, inače kao da si ostao na srpskom.
 
Ja se prebacio, na USA, dobio u opciji Netflix, ali, iz nekog razloga, nece da pokrene, izbaci na sekund neku poruku, ali ne uspevam da je procitam.
 
Ja na panasonicu nemam opciju za prebacivanje.
 
Jos se vise isplati isplati Premium nalog, 12€ mesecno na 4 coveka izadje po 3€, plus ima i 4K. Aktivirao trial normalno preko Paypal.
 
helloWorld.png


http://techcrunch.com/2016/01/06/now-that-netflix-is-global-you-should-go-buy-a-vpn/?
 
Poslednja izmena:
Ja sam na modelu LA660s i kada sam promenio sa srpskog na UK pojavio se Netflix.

1. Potrebo je prebaciti sa srpskog na UK,

"Država: UK"

2. Potrebno je prebaciti i:

"Podešavanje države usluge" na UK, inače kao da si ostao na srpskom.

Nasao sam to, par postova nize, hvala :)
 
Najvise se isplati 4k za 12 po 4 ljudi, al' ja ne mogu za sad ni jednu osobu da nadjem da hoce da plati, a kamoli 3. :D
Sto se tice ovog oko potvrde kartice, mozda ce nekome znaciti, ja sam broj kartice kucao i prvi put nije htelo (a ukucao sam dobro), upalilo je iz druge.
 
Nazad
Vrh Dno