Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Steta sto nema fora za tablet. Inace je glupo sto nisu jednostavno dodali opciju da ubacis svoj titl. Dok odrade srpski, nacekace se mnogi.
 
I ja se prijavio za free trial preko PayPala.

Namestio sam na Samsung SmartTVu Netflix, moja je F serija.

To do this on a pre-2013 Samsung Smart TV model:

* Press the ‘Smart’ button on your remote control. The Smart Hub should appear on screen.
* Press the following sequence of keys on your remote, in order: ‘Fast Forward, 2, 8, 9, Rewind’.
* The region menu should appear. Select a region which includes Netflix as a default app, such as the United States.
* Agree to the terms and conditions and allow the Smart Hub to restart.
* After restarting, the Smart Hub should begin to download the default apps, including Netflix.


For post-2013 ‘F’ and ‘H’ series Samsung Smart TV models:

1. Press the ‘Source’ button on the remote control and select ‘TV’.
2. Press ‘Menu’ on the remote, select ‘System’ on the on-screen menu and enter the sub-menu.
3. Select ‘Setup’ and scroll through the information until you reach the ‘Terms & Conditions’ page.
4. While on the ‘Terms and Conditions’ page, press the following sequence of keys on your remote, in order: ‘Mute, Return, Volume +, Channel Up, Mute’.
5. Select a region which includes support for the Netflix app, such as the United States.
6. Proceed to complete the setup.

Videcu da li cu da ostanem (mozda ako vrate House of Cards i bude iole slican izbor serija i filmova kao u USA posto je cena ista ili nesto visa), fale titlovi za Sr mozda ce se poboljsati nabolje uskoro (meni ne trebaju ali ostalima treba).
 
Poslednja izmena:
I ja se prijavio za free trial preko PayPala.

Namestio sam na Samsung SmartTVu Netflix, moja je F serija.



Videcu da li cu da ostanem (mozda ako vrate House of Cards i bude iole slican izbor serija i filmova kao u USA posto je cena ista ili nesto visa), fale titlovi za Sr mozda ce se poboljsati nabolje uskoro (meni ne trebaju ali ostalima treba).

Koji tv imas?
Meni na f6500 posle updateovanja firmwarea vise ne prolazi ovaj unos komandi. Cim pritisnem Return prekine setup, a ranije je radilo bez problema.

Edit: vidim da si napisao da imas f seriju. Onda je pitanje koji firmware?
 
Poslednja izmena:
Mislio je na titlove na srpskom. Za sve ima app.
 
Ova tema ce biti rekorder po broju postova koji su napisani za kratko vreme. :D
 
Valjda F5500 (bez wifi model) najnoviji smarthub i proslo mi je ALI sam unosio bar 5 puta - na kraju mi je rekao internet serveces location i izabrao sam USA
Izbubio sam glupave domace app iz smarthuba (PrvaTV i sl) i dobio svasta nesto novo ukljucujuci i Netflix.

Takodje prebacio sam ip adresu DNSa i sada imam USA netflix. Npr i Futurama je tu.

https://www.youtube.com/watch?v=IabI0VHlpBc
 
Poslednja izmena:
:)

NETFLIX.jpg
 
Ima li neko Panasonic tv pa da skine Netflix app?
 
Inace samo u Exploreru radi u 1080p, u Chrome, Firefox i Operi radi samo u 720p max.

Resolution: Stream in HD if your Internet connection supports 5 megabits per second or more.

Google Chrome up to 720p
Internet Explorer up to 1080p
Microsoft Edge up to 1080p
Mozilla Firefox up to 720p
Opera up to 720p
Safari up to 1080p on Mac OS X 10.10.3 or later

https://help.netflix.com/en/node/23742
 
Ja evo gledam Edi Marfija preko PS4 aplikacije. Radi odlicno, film se brzo ucita i brzo se prelazi na drugi. Nazalost izbor je tanak, ali dobro pocetak je. Zanimljivi su mi titlovi jer se poravnaju uz osobu koja trenutno prica. To je novina za mene.

Ne mogu nazalost da skinem iPad aplikaciju, stoji da se skine ali kaze da vise ne postoji?!

Iskreno, prija mi da ne moram da trazim torente, titlove i sl. Ja snimim filmove na eksterni hdd pa onda prikacim na tv, ali Samsungov interfejs mi je takodje odvratan.
 
Ovo je bolje nego HBO bar 10x i što se tiče sadržaja a i generalno. Samo da srede prevod i još malo da ubace filmova i serija nekih i biće stvarno premium servis koji vredi plaćati.Ipak je sami početak mislim da će vremenom dodavati funkcije itd... Probao sam i aplikaciju za Android, radi super :)
 
e3a990f49a574bc9ea536a709915b588.jpg


Ja sam se prijavio na premium nalog, cisto da vidim 4k na samsung 4k tv-u, slika je ok, ali nema prevod i nema sve serije :(

I naravno mucio sam se 2 sata da namestim netflix app na tv-u
 
Koji tv imas?
Meni na f6500 posle updateovanja firmwarea vise ne prolazi ovaj unos komandi. Cim pritisnem Return prekine setup, a ranije je radilo bez problema.

Edit: vidim da si napisao da imas f seriju. Onda je pitanje koji firmware?

I meni je na pocetku radilo promena tako sada ne. Ali ima drugi stos, sve isto samo je sekvenca: FF, 2, 8 , 9, REV i radi (i mene je posle azuriranja vracao na prethodni kanal cim sam kliknuo return)
 
Stigao Netflix 4 dana pred istek mog odmora - ok, bolje išta nego ništa :)
 
Posle sat ipo je****nja (netflix and chillovanja) sa Samsung SmartTVom namestio sam i sve radi kako treba. Odoh da gledam HoC.
 
Uspeo:
1. namestiti da smart hub na tvu ima USA nalog i vidi se netflix umesto glupave zvezdine aplikacije
2. prebaciti na usa dns mrezna podesavanja SmartTVa

moj TV je Samsung 46F5300
 
Ovo prvo sam i ja uradio. Koja su podesavanja za usa dns?
 
@Swimmer, koji je model TV-a?
 
Nazad
Vrh Dno