Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

I kakva je ponuda sadrzaja za nase trziste (da ne bude pitanje registruj se pa vidi, nemam trenutno nista od navedenih kartica za placanje, pa ocigledno ne mogu da se registrujem :d ) ?
 
Nema House of Cards - RTV ima prava na emitovanje.
 
Bez srpskih titlova, po toj ceni, i uz naš standard mislim da servis neće imati prodju.
 
Apsolutno se slažem, da ima titlove onda i nekako.
 
Ko može to da plaća, već plaća US verziju...
 
Imace kod srBskog hipsteraja. :d


Nisam siguran da takvi uopšte postoje u Srbiji. Možda njih par stotina.....
A oni "mainstream srpski hypsteri", na koje verovatno misliš, ne znaju strane jezike pa im treba titl. :)
 
Poslednja izmena:
Probao. Uopšte mi se ne sviđa izbor filmova/serija. Očekivao sam mnogo aktuelnije naslove. Gasim čim prođe trial.
 
Meni titlovi ne trebaju ali slazem se da bez titlova ovo i nema previse smisla. Ja bih ovo u nekom buducem periodu rado koristio ali videcemo jos. Maravno mislim na HD varijantu.
 
Kvalitet je bruka, brukaaa :)
 
Sprdnjica :(
 
Koristio je rec "entertainment" u saljivom kontekstu, a ne bukvalnom. A zabava je zabava, nebitno odakle dolazi.

Onda ako nam ukinu torrente ja cu na bilijar...

Nemaju torrenti veze sa ovom temom niti je netflix ikakva zamena za njih.
Mislim zamena u vidu entertainmenta jeste kao sto su i klikeri i bilijar i blejanje u kaficu zamena...

Tema je netflix.
 
Zanimljivo je da samo nas nema na listi zemalja, iako radi i ima nas na mapi. Mora da jos ne znaju kako juznu pokrajinu da oznace. :D
Mora da se proba vec veceras. :)
 
AJde malo upustvo ako moze?
Gde se registruje, jel treba credit card?
Ne znam uopste kako funkcionise, jel moze streaming da se pauzira, vraca itd ?
Mozes da gledas bilo sta od ponudjenog sadrzaja bilo kad ?

hvala!
 
Treba, netflic.com, moze pauza i vracanje, gledas sve ponudjeno bilo kad sve dok placas ili si u trialu.

Odes na netflix.com i na free trial i jednostavno je
 
Nema u listi ima na mapi :) u sustini nije ni bitno jer radi kako treba. Da ne radi na sajtu bi kao do danas pisalo "sorry, netflix isn't yet available in your region"
 
Poslednja izmena:
Ja se registrovao i sa mogucnoscu placanja putem PayPal-a. Naravno ako budem hteo da nastavim posle probnog perioda.
Mene interesuje onaj paket sa HD-om.
 
Poslednja izmena:
Nema ni Kosova vrv ne znaju sta da stave :)
 
Bitno da radi, srediće spisak. Nadam se da vremenom ubace titlove.
 
Zanimljivo. Malo jaca cena za nase standarde gde se steka svaki dinar ali sta je tu je :)
 
Mislio sam da imaju 15tak prevoda za ceo sadrzaj. Fora je da neka serija ima spanski i engleski, neki filmovi engleski i kineski, itd. Ima i audio na drugom jeziku da se izabere.
 
Nema šta, idemo punom parom ka EU
 
Rade i titlovi i to nasi:DUpravo probao sa Forrest Gump-om tako bezveze
Treba vam samo ovo
http://subflicks.com/
Imate i tutorial
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno