Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

@Dantes Pa na različite načine, recimo kupe provaljene podatke korisnika sa nekog sajta na dark web-u, ili koriste "auto dialer" programe koji šalju poruke na nasumične brojeve pa ko se upeca, upeca.

Imaš primer ovo sa poštom i pošiljkama. Gde su slali da ti je pristigla pošiljka sa linkom sajta "pošte" gde treba da uplaštiš neki novac i ostaviš svoje podatke. Neki koji su stvarno čekali pošiljke su se upecali.
 
Znaci iz Srbije ne vredi placati sledeci mesec za nas koji smo delili naloge??
Koja platforma je dobra a da ima prevod?
 
Untitled.png


Da li neko zna ako poskupi pretplata da li ce pretplata trajati krace, ili ce ostati do 15. septembra kao sto sada pise?
 
Ja sam kupio u decembru 2022 god kredit do januara 2024.
Nažalost sa ovim poskupljenjima izgubio sam 3 ili 4 meseca (nisam siguran)

Tako da ako poskupi menja se automatski i vreme trajanja pretplate

Pozdrav!
 
Pogledajte prilog 378530


Da li neko zna ako poskupi pretplata da li ce pretplata trajati krace, ili ce ostati do 15. septembra kao sto sada pise?
Zašto nisi umjesto gift kartica dodao bankovnu karticu i tako plaćao mjesečno?

PS., kako čitam na drugom forumu, sada se bankovna kartica može dodati na turski nalog (uz VPN) i bez turskog broja i plaćanja naših cijena prvi mjesec. Potrebno je se samo javiti u live chat podršci za korisnike i reći da ne možete dodati karticu i oni će vam je dodati :)
 
Poslednja izmena:
Hm, prvog februara su me obavestili da mi se od prvog marta menja cena na 130.99 TRY, ali su jutros naplatili 93.99. Mislim, nije da se žalim :)
 
Ljudi, istekla mi je kartica banke koja je vezana za turski netflix. Koja je procedura da je update-ujem? Trazi mi je potvrdim slanjem sms ali imamo samo turski country code. Jel moram da predjem na srpsku pretplatu jedan mesec ili...?

Doduse, meni je istekla kartica vazila do 01/2023 a oni su mi skinuli pretplatu 7. februara. Video sam negde u prethodnim postovima da to njima ne predstavlja problem :) Da cekam da mi stigne obavestenje da ne mogu da mi skinu sredstva ili? Jezivo je kako sve to funcionise. Od sada samo brojeve virtuelnih kartica ostavljam.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, istekla mi je kartica banke koja je vezana za turski netflix. Koja je procedura da je update-ujem? Trazi mi je potvrdim slanjem sms ali imamo samo turski country code. Jel moram da predjem na srpsku pretplatu jedan mesec ili...?
Javiš se podršci u live chat i kažeš da imaš problema s apjedtom kartice i oni će ti dodati novu karticu. Ne treba ti ni turski broj ni naša pretplata na mjesec.
 
OK, hvala, samo baci pogled na moju prvu poruku, editovao sam je. (meni je vec prosao jedan mesec sa sve isteklom karticom)
 
Ja sam kupio u decembru 2022 god kredit do januara 2024.
Nažalost sa ovim poskupljenjima izgubio sam 3 ili 4 meseca (nisam siguran)

Tako da ako poskupi menja se automatski i vreme trajanja pretplate

Pozdrav!
Ako je tako ovo je pederluk Netflixa.
Dali su opciju da se stackuje pretplata, što si ti i učinio i oni već uzeli pare, a sad kažu, "izvini nije nam dosta para skratićemo ti period pretplate".
 
Je l stackovao pretplatu ili je samo ubacio mnogo para putem gift kartica?
Ako je ubacio pare kao vid kredita sa kojeg se skida, krastavac. Ako je kupovao BAŠ pretplate, onda je pederski.
 
Ako je tako ovo je pederluk Netflixa.
Dali su opciju da se stackuje pretplata, što si ti i učinio i oni već uzeli pare, a sad kažu, "izvini nije nam dosta para skratićemo ti period pretplate".
Ne stackuju se pretplate, već se samo sabiraju iznosi poklon kartica. Pretplate se skidaju na mesečnom nivou od iznosa "kredita" koji je dostupan. Na osnovu iznosa kredita i trenutne cene pretplate Netflix daje procenu do kada će trajati trenutni kredit. Stoga je nakon povećanja cene pretplate ta procena smanjena za par meseci, tako je i kod mene bilo.
 
Onda mi se ne isplati da uplaćujem za toliko meseci unapred. Možda pojeftine i gift kartice ako lira nastavi da pada 😀
Koliko skida para kada se uplacuje direktno sa kartice?
 
Onda mi se ne isplati da uplaćujem za toliko meseci unapred. Možda pojeftine i gift kartice ako lira nastavi da pada 😀
Koliko skida para kada se uplacuje direktno sa kartice?
Direktno s kartice skida 93.99 TL, a iznos u dinarima zavisi od trenutnog kursa lire, a i razlikuje se od banke do banke. Oko 550 dinara je to danas.
 
Ako je tako ovo je pederluk Netflixa.
Dali su opciju da se stackuje pretplata, što si ti i učinio i oni već uzeli pare, a sad kažu, "izvini nije nam dosta para skratićemo ti period pretplate".

Inace su u netflixu blesavi pa ne vide kako se mulja sa lokacijama i adresama prijave, to treba zahvaliti samo cinienici sto iz srbije hocete turske i moldavske naloge. Pa nisu ni oni mutavi.
 
Direktno s kartice skida 93.99 TL, a iznos u dinarima zavisi od trenutnog kursa lire, a i razlikuje se od banke do banke. Oko 550 dinara je to danas.
Ne znam zašto svi pominju dinare.
Plaćanja u stranim valutama idu uvek preko evra, pa ako hoćete da izbegnete duplu konverziju (dinar>evro>lira) plaćanje vršite preko devizne kartice, pa je onda pitanje koliko evra to dođe, a ne dinara.
Dodatno, kako bi se izbegao (u većini slučajeva veoma) loš kurs dinar>evro banke, najbolje je konverziju izvršiti u najpovoljnijoj menjačnici, pa evre uplatiti na devizni račun.
 
Inace su u netflixu blesavi pa ne vide kako se mulja sa lokacijama i adresama prijave, to treba zahvaliti samo cinienici sto iz srbije hocete turske i moldavske naloge. Pa nisu ni oni mutavi.
Pa logično da znaju da se mulja. Eno kanadski I njemački forumi puni ljudi koji isto to rade. Ne vjerujem da je Netflixa pretjerano briga za to, vide da je nalog otvoren u "turskoj", a koristi se 2 godine u Srbiji neprekidno. Da hoće, mogu blokirati takve naloge.
 
Opet je malo jeftinije. Preko gift kartica ispadne oko 583 din. koliko sam izracunao, ali nema zezanja sa karticom, da li ce da prodje ili nece.
Kao što sam već spominjao, agent iz korisničke podrške ti može ubaciti bankovnu karticu bez turskog broja telefona. Pošalje ti formu u chat, popuniš je i to je to.
 
Inace su u netflixu blesavi pa ne vide kako se mulja sa lokacijama i adresama prijave, to treba zahvaliti samo cinienici sto iz srbije hocete turske i moldavske naloge. Pa nisu ni oni mutavi.
Meni nije nikako jasno po kojoj logici oni odredjuju cena za svaku zemlju. Po cemu smo mi bolji od Turske pa da nam pretplata bude skuplja?
Ovo ne vazi samo za Netflix, i ostali servisi nas stavljaju u evropski cenovnik kada je placanje u pitanju, a kad treba lokalizacija i kolicina dostupnog materijala u bazi onda smo na africkom nivou :mad:
Kao što sam već spominjao, agent iz korisničke podrške ti može ubaciti bankovnu karticu bez turskog broja telefona. Pošalje ti formu u chat, popuniš je i to je to.
Videcemo kada krene primena ogranicenja za deljenje naloga da li cu uopste i nastaviti da koristim netflix.
Ako nalog ne bude vise mogao da se deli van domacinstva, onda ni ovo preko Turske nece da bude toliko povoljno.
 
Nazad
Vrh Dno