Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Pa videli da ce i ovo korisnika sto sada imaju da izgube ako zategnu kajase sa pravilima oko deljenja naloga.
 
Nisu normalni apsolutno. Ugasili su ako tako bude, baš me briga da se pravdam gde gledam i kada. Sadržaj sve gori, uslovi sve rigorozniji, kako da ne....
 
Meni juče ili prekjuče skinuta redovno pretplata.
Sinoć sestra prosledi taj link i evo ti ujutru poruke da nisam platio 🙂
Pouzdan netflix i sigurnost korisnika, broj telefona na izvolite 🙂
 
17.69EU/m za premium sta je tu povoljno?
 
pokusao se regati preko Turske, zapinje vec na mailu, onda isto to preko ARG . :unsure::unsure::unsure:
Mene je zezalo kod broja. Uredno ukljucio VPN, ulogovao se na starom nalogu, izabrao karticu koju su prihvatili, kad ono trazi mi broj iz Turske i nikako ne mogu da promenim na srpski. Tako da nisam uspeo da krenem sa pretplatom.
 
imas sajtove gde kupis turski broj pa kasnije promenis kad zavsis registraciju.
 
nije li fora da se potvrdi mail i broj telefona pre nego sto probas da platis?
 
Mene je zezalo kod broja. Uredno ukljucio VPN, ulogovao se na starom nalogu, izabrao karticu koju su prihvatili, kad ono trazi mi broj iz Turske i nikako ne mogu da promenim na srpski. Tako da nisam uspeo da krenem sa pretplatom.

Koliko se sećam uputstvo je da se regularno registruješ, platiš jedan mesec pa otkažeš i onda reaktiviraš preko Turske.
 
koliko vam skida dinara preko ARG najskuplji paket, bas da poredim sa BAM ( bosanske marke )
napisao covek cetiri posta iznad. preracunaj arg pesos u bam.
Koliko se sećam uputstvo je da se regularno registruješ, platiš jedan mesec pa otkažeš i onda reaktiviraš preko Turske.
ja nisam tako, napravio novi acc kkupio turski broj za 99centi registrovao pa promenio broj na srpski. nakupovao giftkartice i cao. stavio virtualnu intesa karticu sa sicom.
 
koliko vam skida dinara preko ARG najskuplji paket, bas da poredim sa BAM ( bosanske marke )
Netflix je preko Argentine već duže od godine skuplji nego kod nas, uveli su fiksnu cenu u $ + se naplaćuje argentinski porez. Spominjano je već u temi. VPN i šaltaj se na tursku.
 
Ovi ne odustaju. Proširili su proveravanje i na Kanadu.
Samo mi nije jasno kako misle da izvudu dodatnu kintu.

m9bbw01333ha1.jpg
 
Nazad
Vrh Dno