Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ako se prebaci pretplata na turski netflix,jel se menja nesto videoteka za taj region?Posto verovatno nije ista datoteka ako gledas iz usa netflix,i ako gledas iz srbije netflix?Ili to nema veze?
Više puta je već napisano u temi da se izbor naslova ne menja, pošto ti VPN treba samo da odradiš obnovu pretplate. Sve drugo ostaje isto.
 
Dodas srpsku karticu na srbiju i kupis jedan mesec pre nego sto istekne taj mesec otkazes pretplatu, kad ti istekne pretplata zakacis se na turski vpn i kad ti izlista turske cene onda ides da kupis i za nacin placanja izaberes karticu koja ke vec dodata na nalog, ne mozes da dodas srpsku karticu direktno na turski netflix mora prvo na srpski i da je zapamti ne brises je….
A zašto ne probaš da kupiš Netflix gift karticu u turskim lirama na eneba ili g2a sajtu i njom platiš na turskom Netflixu, u opciju reedem code, bez dodavanja Visa&Master kartice na samom Netflixu i tako izbegneš ovaj korak
 
A zašto ne probaš da kupiš Netflix gift karticu u turskim lirama na eneba ili g2a sajtu i njom platiš na turskom Netflixu, u opciju reedem code, bez dodavanja Visa&Master kartice na samom Netflixu i tako izbegneš ovaj korak
Posle prve uplate je praktičnije prikačiti karticu pa da se sa nje novac skida svaki mesec.
 
Dodas srpsku karticu na srbiju i kupis jedan mesec pre nego sto istekne taj mesec otkazes pretplatu, kad ti istekne pretplata zakacis se na turski vpn i kad ti izlista turske cene onda ides da kupis i za nacin placanja izaberes karticu koja ke vec dodata na nalog, ne mozes da dodas srpsku karticu direktno na turski netflix mora prvo na srpski i da je zapamti ne brises je….
Koji VPN koristis?
 
To je malo glupo jer mi uskoro ističe kartica, po isteku kartice morao bih opet isto. Hteo sam da vidim samo da li je neko uspeo da doda karticu naknadno na već aktivni turski nalog.
 
Neki nisu uspeli koliko sam ispratio jer im je tražilo verifikaciju mobilnog broja nakon menjanja zemlje/traži turski broj...
 
Neki nisu uspeli koliko sam ispratio jer im je tražilo verifikaciju mobilnog broja nakon menjanja zemlje/traži turski broj...
Sve je objašnjeno na prethodnim stranama, doda se srpski broj kada se uzme taj prvi mesec (na već aktivnom nalogu) na Srbiju, pa kada se otkaže, svi podaci (broj kartice i mobilnog) ostanu i samo se ponovo iskoriste pri nastavku pretplate preko VPN-a.
 
Netflix.png

Evo ja javno pozivam i prozivam moju familiju da isprobamo ovo, tj da prebacimo nalog u Istanbul.

Slobodno nek neko proba, Alister je dobar u tome.

Alister što da plaćamo 12 evra, kad može koliko sam ispratio 3 puta manje.

Ako Alister ne uspe, a neko ima mesta u familiji koja mu je u Turskoj, neka javi. Plaćam unapred...
 
Znaci mora prvi mesec da se plati 12 evra harac da bi se od drugog prebacilo na tursku da bude jeftinije , nema nacina zaobilazenja slanjem sms poruke a ponudjen je samo turski broj posto sam upravo malopre probao da uplatim preko Turske Netflix na novi nalog i sve je proslo do dela gde trazi sms potvrdu ?
 
Pa nije harac nego toliko kosta :ROFLMAO: Nas 4 je do sada delilo tih 12EUR.
Necu da budem grub ali sve ti je jasno napisano. Ti si ocigledno preskocio korak i sada ti trazi sms kod. Jasno je bilo naznaceno da je potrebno da ostavis broj telefona unapred.
 
Može pomoć neko?
Na kojoj strani je objašnjenje kako se aktivira nalog, plaća posle na Tursku i ostalo?
Hvala.
 
Mislim da definitivno nije predvidjeno da se van jednog domavinstva dele nalozi, cak su i najavili prosle godine da ce krenuti da suzbijaju tu praksu ali su se brze bolje predomislili jer su verovatno shvatili da bi to imalo vise negativnih posledica nego benefita.
 
Svesni smo da je na granici morala, ali se paket ne zove family i nigde nije jasno napisano da je predviđeno za uže članove porodice.
Svakako nije predviđeno za jednog korisnika jer nikome ne treba da gleda 4 serije u isto vreme.
 
Je l' moze objasnjenje zasto nije "legit"?
Svakog meseca se regulalrno legalno, uplate pare na Netflix racun, njihov sistem dopusta koriscenje sa 4 razlicite IP adrese istovremeno! Gde je problem, neka moralna dilema ?
Jer se plaća pretplata na drugu/jeftiniju zemlju od one u kojoj si, kao i što koriste ljudi koji nisu članovi porodice. IP adrese su dozvolili kako bi ljudi mogli da gledaju i kada su na odmoru/poslovnom putovanju....

P.S. I ja imam na Tursku :)
 
Moja "familja" nisu Janicari :), gledamo iz Srbije, mozda smo neki dalji rod ;) Ako su dozvolil, postujemo i koristimo dok moze...
Netflix je u problemu zadnjih meseci, padaju ima akcije na berzi, na pocetku pandemije, imali su neverovatan porast broja korisnika, sada se to polako urusava, u EU su vec poskupeli Premium je valjda 17e ! Dok traje, idemo tako ! Nemam moralnih dilema i empatiju ka kompaniji koja zaradjuje enormne kolicine novca, plus sama dopusta takve radnje ! Uopste ne vidim problem !

 
Koliko lupetanja! 🤦‍♂️
 
E ovako drugari.

Ko nema godinu dana staza na forumu i 250 poruka ne može da se oglasi u temi da nudi nalog za Netflix.

Ako neko ponudi, report, pa ćemo sankcionisati, kao i ako neko od takvih ponude preko PM.


Ovo nije pijaca, to što neki od nas koriste, gledamo da uštedimo, a ne kao neki da prodaju 500 dinara mesečno po nalogu.
 
E ovako drugari.

Ko nema godinu dana staza na forumu i 250 poruka ne može da se oglasi u temi da nudi nalog za Netflix.

Ako neko ponudi, report, pa ćemo sankcionisati, kao i ako neko od takvih ponude preko PM.


Ovo nije pijaca, to što neki od nas koriste, gledamo da uštedimo, a ne kao neki da prodaju 500 dinara mesečno po nalogu.
Valjalo bi ako može to u header-u/footer-u da stoji, inače ovako će biti neobaveštenih i "neobaveštenih". Za "neobaveštene" i ima smisla. Ali za neobaveštene i ne, jer evo tvoja poruka je na 115-oj stranici, a neko to nudi tamo na 130-oj. Kako će znati da je zabranjeno ako ne pregleda sve stranice?

edit: ili u naslov teme nešto brzinsko "pravila teme u prvoj poruci".
 
Prebacice se svakako u prvi post.
 
Nekome ko nije alav, recimo da je koliko toliko normalan :) ova tema puno znači.
Meni je npr. to relativno veliki trošak pojedinačno na mesečnom nivou kad se sabere sa ostalim troškovima života. Imam veliku familiju, pravu, pa smo zajedno podelili.
U drugom slučaju bio bi zahvalan na ovoj temi.
Što se mene tiče, ne zanima me šta misliš i radiš, samo sprečavaš lupetanjem nekog normalnog, ko se skoro registrovao i kome ovo znači, da se orodi sa članovima foruma :)
 
Redovno pratim ovu temu jer sam i sam Netflix fan.
Nisam primetio da je iko prodavao naloge. Viđao sam ponude da se upadne u tzv familiju i to je sve.
 
Moram se sloziti sa poslednjim komentarima , iako sam relativno nov na forumu, bez puno "staza" i poruka, jednostavim pitanjem ko je za, uspeo sam da pronađem familiju i vec uspesno skoro pola godine funkcionisemo. Da se to sankcionisalo jos u pocetku, nikad ne bih nasao drugare. Ali shvatam i mogucnost da to preraste u aliexpress fazon ako se ne kontrolise. Ne znam kako to regulisati
Mozda da napravimo telegram grupu i postaviti link u prvom postu, pa tu nek ulaze ljude koji sklapaju familije?
 
Nazad
Vrh Dno