Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Pozdrav ljudi, jel moze da mi se javi neko na pp ko bi delio mesto na netflix nalogu
 
Pozdrav ljudi. Uplatio bih netflix 4k ali me zanima da li kod nas mogu da gledam filmove i serije sa Hrvatskim titlom? Znam da Srpskog ima jako malo, a neki su ranije pisali da nama izbacuje Engleski i tipa Madjarski ako nema Srpskog. U pitanju je gledanje na tv-u pa nmg sam da dodam prevod kao na kompu... znacilo bi ma da mi neko odgovori pa da znam na cemu sam. Pozz svima :)
 
Pozdrav ljudi. Uplatio bih netflix 4k ali me zanima da li kod nas mogu da gledam filmove i serije sa Hrvatskim titlom? Znam da Srpskog ima jako malo, a neki su ranije pisali da nama izbacuje Engleski i tipa Madjarski ako nema Srpskog. U pitanju je gledanje na tv-u pa nmg sam da dodam prevod kao na kompu... znacilo bi ma da mi neko odgovori pa da znam na cemu sam. Pozz svima :)

Možeš, naravno. Skoro svi noviji sadržaji imaju hrvatski titl. Inače, ponuđeni titlovi zavise od regiona u koji je Netflix smestio korisnika na osnovu tekuće IP adrese. Za Srbiju se nude hrvatski, engleski, mađarski i rumunski titlovi, kao i srpski ako ih ima. Nažalost, malo toga je sa srpskim titlom. Ako u opcijama ne postoji hrvatski titl, to znači da dotični film ili serija uopšte nisu prevedeni na hrvatski, a ne da titl nije ponuđen korisniku.
 
Pozdrav ljudi. Uplatio bih netflix 4k ali me zanima da li kod nas mogu da gledam filmove i serije sa Hrvatskim titlom? Znam da Srpskog ima jako malo, a neki su ranije pisali da nama izbacuje Engleski i tipa Madjarski ako nema Srpskog. U pitanju je gledanje na tv-u pa nmg sam da dodam prevod kao na kompu... znacilo bi ma da mi neko odgovori pa da znam na cemu sam. Pozz svima :)
Ovde možeš videti šta je prevedeno na hrvatski :


Ukupno je prevedeno 12.12.2021:
serije 630 od 2097 - 30%
filmovi 1800 od 5016 - 35%

Uglavnom sve novo je 4K i prevedeno....
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi, ako neko ima slobodno mesto na 4K pretplati, neka mi se javi u pp.
 
Pozdrav. Imamo jedno slobodno mesto za 4k nalog u našoj maloj porodici. Samo ozbiljni članovi dolaze u obzir. Može u pp.
 
Netflix smanjio svoje cene u Indiji.
Cena 4K + HDR opcije je sada INR649 ($8.58) umesto dosadašnjih INR799 ($10.57).

Spremajmo VPN konekcije!
 
zar Turska nije jos bolja opcija?:) Jel moguce da se kupi za vise meseci ili ne? Glupo pitanje: jel treba da odem na cancel membership pre nego sto koristim VPN? Pre neki dan sam prvi put uplatio i pretpostavljam da ce sledeci mesec da automatski skine sa kartice.
 
zar Turska nije jos bolja opcija?:) Jel moguce da se kupi za vise meseci ili ne? Glupo pitanje: jel treba da odem na cancel membership pre nego sto koristim VPN? Pre neki dan sam prvi put uplatio i pretpostavljam da ce sledeci mesec da automatski skine sa kartice.

Pravo da ti kažem ne znam da li je Turska jeftinija.

Koliko sam razumeo ovde, ako jednom uplatiš preko Turske, svaki mesec ti skidaju po Turskoj ceni.

Nisam probao, kažem samo ono što sam pročitao ovde.
 
Jeftinije je preko Turske.
Jednom podešeno sam skida.
Otkazati pretplatu pre korišćenja VPN-a (za svaki slučaj) i to bih uradio makar par dana pre završnog roka, ako ne i ranije (pretplata svakako ostaje mesec dana od plaćanja, bez obzira na vreme otkaza).
 
Pokusavam da uplatim pretplatu preko Turske i VPN-a.
Zadnji korak je SMS verifikacija. Naravno, treba broj iz Turske :oops:
Kako ste to resavali?
 
Poslednja izmena:
Pokusavam da uplatim pretplatu preko Turske i VPN-a.
Zadnji korak je SMS verifikacija. Naravno, treba broj iz Turske :oops:
Kako ste to resavali?
Tako što se pre otkazivanja pretplate ubaci i verifikuje srpski broj telefona.
Sada ti jedino ostaje da opet uplatiš regularno još mesec dana, odradiš ovo pomenuto, pa narednog meseca opet pokušaš preko Turske.
 
Tako što se pre otkazivanja pretplate ubaci i verifikuje srpski broj telefona.
Sada ti jedino ostaje da opet uplatiš regularno još mesec dana, odradiš ovo pomenuto, pa narednog meseca opet pokušaš preko Turske.
Iskren da budem, sad prvi put radim registraciju na NF.
Nisam dosad imao nalog i pretplatu.
 
Znači preko Turske funkcioniše tek nakon druge uplate?

Koliko košta preko Turske u €?
 
Znači preko Turske funkcioniše tek nakon druge uplate?

Koliko košta preko Turske u €?
Svi su radili posle prve regularne uplate. Možda bi prošlo i prvi put, ali zašto da rizikuješ.
Cena zavisi od kursa turske lire. Avgusta-septembra je to izlazilo ~6€, a sada je nešto manje.
 
Kako znate (ili može da se vidi) koji film/serija je 4k rezolucije, a koji je HDR?

Neke serije/filmovi imaju "HD" oznaku (računam da su FHD bez HDR-a), neke imaju 4k (računam da su 4k bez HDR-a), a neke imaju samo "VISION-ATMOS" (za koje nemam pojma da li su HD ili 4k, da li su HDR ili ne.

I još 2 pitanja za istu stvar:
  • Kako pretražujete 4k i HDR sadržaj na Netflix-u?
  • Gde se može videti lista filmova/serija koja je HDR, 4K i 4K+HDR?
 
Jel Turski i dalje najjeftiniji? Interesuje me isto da li kada se otkaže pretplata sa našeg mora da se sačeka da istekne, pa tek onda daje opciju preko VPN-a da se pretplati na Turski ili može pre isteka mesec dana da se prebaci na Turski? Youtube Premium svakako može pre isteka da se promeni zemlja pa zato pitam kakva je ovde procedura.
 
Čini mi se da jeste Turski najjeftiniji, ovaj mesec 3.5 eura zbog pada lire. Mislim da to što pričaš ne može, najsigurnije je da kada platiš regularnu cenu da otkažeš posle par dana. Kada istekne upalis vpn i zavrsis to.
 
Kako znate (ili može da se vidi) koji film/serija je 4k rezolucije, a koji je HDR?

Neke serije/filmovi imaju "HD" oznaku (računam da su FHD bez HDR-a), neke imaju 4k (računam da su 4k bez HDR-a), a neke imaju samo "VISION-ATMOS" (za koje nemam pojma da li su HD ili 4k, da li su HDR ili ne.

I još 2 pitanja za istu stvar:
  • Kako pretražujete 4k i HDR sadržaj na Netflix-u?
  • Gde se može videti lista filmova/serija koja je HDR, 4K i 4K+HDR?
Ja imam 4K kategoriju, tj. strajp dole.
A gde god da vidiš VISION, to ti je HDR (jedan od naziva standarda za to).
 
Jel ima neko problema sa slikom? Kako ih rešiti, imam osećaj da gledam stalno u 480p ili 720p a imam premium paket. U početku je bila slika okej sada se pokvarila
 
Probaj na tvu da menjas postavke slike, moguce da neka od njih zamuti.
 
Nazad
Vrh Dno